[MOC] Mikołaj zbiera rózgi

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
GalaktyczneKlocki
Posty: 48
Rejestracja: 2022-07-24, 14:59

[MOC] Mikołaj zbiera rózgi

#1 Post autor: GalaktyczneKlocki »

Witajcie!

Jako, że jutro mikołajki, przedstawiam Wam dziś moją konstrukcję do konkursu na Kartkę Świąteczną.

"Mikołaj zbiera rózgi".

Obrazek
(Zdjęcie w formacie 1080x1080 po kliknięciu w obrazek) :)

Postanowiłem podejść do tematu świąt z zupełnie innej perspektywy, perspektywy samego Mikołaja.
Scenka z przymrużeniem oka prezentuje jeden z etapów przygotowywania przez Mikołaja "prezentów". 🎅🎁

Szygalew
VIP
Posty: 1619
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Mikołaj zbiera rózgi

#2 Post autor: Szygalew »

Mój syn już widział twoją pracę.. ;)
Ładnie to zbudowałeś, estetycznie i pomysłowo. I "z jajem". No i jest dydaktycznie.. :)

Awatar użytkownika
JAREMA.
VIP
Posty: 712
Rejestracja: 2014-08-12, 21:03
Lokalizacja: Katowice

Re: [MOC] Mikołaj zbiera rózgi

#3 Post autor: JAREMA. »

super pomysł, podoba mi się wykonanie

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2557
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

Re: [MOC] Mikołaj zbiera rózgi

#4 Post autor: V1 »

Ładna miniaturka. Nie wiem wprawdzie, na kogo żółtomordy Mikołaj szykuje wiatraczek do hipnozy.
Drzewo jest super.
Jednak najbardziej podoba mi się użycie różnych bulwiastych klocków jako śniegu.
\/1 ______________

mw
VIP
Posty: 731
Rejestracja: 2015-05-31, 17:42
Lokalizacja: Mosina
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Mikołaj zbiera rózgi

#5 Post autor: mw »

Nie no pomysł super - wiadomo że trzeba po portkach lekko przesmarować rózgą - teraz przynajmniej wiem gdzie zbierał święty rózgi jak do mnie przychodził :). Drzewo wyszło super.

Awatar użytkownika
T-trix666
Posty: 36
Rejestracja: 2022-08-30, 14:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: [MOC] Mikołaj zbiera rózgi

#6 Post autor: T-trix666 »

Bardzo ładna praca, jak inni już wspomnieli edukacyjna, jedno co mnie dziwi to wiewiórka na drzewie, trochę tam nie pasuje, sowa chyba byłaby lepsza.

GalaktyczneKlocki
Posty: 48
Rejestracja: 2022-07-24, 14:59

Re: [MOC] Mikołaj zbiera rózgi

#7 Post autor: GalaktyczneKlocki »

Szygalew pisze: 2023-12-05, 23:05 Mój syn już widział twoją pracę.. ;)
Ładnie to zbudowałeś, estetycznie i pomysłowo. I "z jajem". No i jest dydaktycznie.. :)
Dzięki wielkie! 🤩 Pozdrowienia dla syna!
JAREMA. pisze: 2023-12-05, 23:26 super pomysł, podoba mi się wykonanie
Dziękuję i dzięki za cynk o konkursie!
V1 pisze: 2023-12-05, 23:41 Ładna miniaturka. Nie wiem wprawdzie, na kogo żółtomordy Mikołaj szykuje wiatraczek do hipnozy.
Drzewo jest super.
Jednak najbardziej podoba mi się użycie różnych bulwiastych klocków jako śniegu.
Haha, właśnie sam do końca nie wiem czym ten "wiatraczek" miał być. Wpadł mi przypadkowo w ręce, w zasadzie to miał być po prostu cukierasek dla Mikołaja, ale skoro to wiatraczek do hipnozy, to możemy przyjąć, że Mikołaj hipnotyzuje wiewiórkę, ona przegryza gałązki, a on je zbiera i ma rózgi. 😅 Dzięki!
mw pisze: 2023-12-06, 09:10 Nie no pomysł super - wiadomo że trzeba po portkach lekko przesmarować rózgą - teraz przynajmniej wiem gdzie zbierał święty rózgi jak do mnie przychodził :). Drzewo wyszło super.
Dziękuję ! 😅 Ogólnie mam nadzieję, że ostatecznie te rózgi staną się ogniskiem a wszyscy, nawet łobuzy, dostaną troszkę lepsze prezenty.
T-trix666 pisze: 2023-12-06, 18:14 Bardzo ładna praca, jak inni już wspomnieli edukacyjna, jedno co mnie dziwi to wiewiórka na drzewie, trochę tam nie pasuje, sowa chyba byłaby lepsza.
Dziękuję! MOC powstawał dosyć spontanicznie, wiewiórka przypadkiem mi wpadła w ręce, a razem z nią orzeszek i od razu pierwsze skojarzenie z Epoką Lodowcową co wprost idealnie pasowało do klimatu MOCka i jakoś tak zostało. :D

Fuku
Posty: 977
Rejestracja: 2015-11-24, 16:10
Lokalizacja: radom/kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

Re: [MOC] Mikołaj zbiera rózgi

#8 Post autor: Fuku »

Jak zwykle ładne drzewko i podoba mi się jak oddałeś śnieg tymi zaokrąglonymi elementami

GalaktyczneKlocki
Posty: 48
Rejestracja: 2022-07-24, 14:59

Re: [MOC] Mikołaj zbiera rózgi

#9 Post autor: GalaktyczneKlocki »

Fuku pisze: 2023-12-07, 09:48 Jak zwykle ładne drzewko i podoba mi się jak oddałeś śnieg tymi zaokrąglonymi elementami
Dziękuję serdecznie! 😊 Jako ciekawostkę powiem, że ponad 90% elementów które posłużyły do stworzenia podstawy i śniegu to były elementy z zestawu Lego Creator 3 in 1 Biały Królik, które pozostały po zbudowaniu foki. 😅

ODPOWIEDZ