[MOC] Łuczniczka

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
GalaktyczneKlocki
Posty: 48
Rejestracja: 2022-07-24, 14:59

[MOC] Łuczniczka

#1 Post autor: GalaktyczneKlocki »

Witajcie!
Tym razem taki świąteczny "spontan" niezwiązany ze świętami.
Chciałem w jakiś sposób zagospodarować tego triceratopsa i oczywiście musiało powstać drzewo jako tło, które zdominowało konstrukcję, cóż 😅
Obrazek

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2557
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

Re: [MOC] Łuczniczka

#2 Post autor: V1 »

Pewnie odpiszesz, że to przezroczysty bar, który trzyma nieszczęsną ptaszynę, ale doskonale pokazałeś, co ten cholerny gołąb robi.
\/1 ______________

Szygalew
VIP
Posty: 1619
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Łuczniczka

#3 Post autor: Szygalew »

Niedobra Łuczniczka! Dlaczego ona chce sówkę sprzątnąć? (Bo chyba nie chodzi o wersję V1? ;))..
Praca zgrabna, estetyczna, jak zwykle, również drzewko tak samo ładne, ale przyznam, że ja już bym chciał zobaczyć w twoim wykonaniu coś większego :). Podstawka 8x8 pozostawia już niedosyt :).

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MOC] Łuczniczka

#4 Post autor: SERVATOR »

To klasyczny "dachowy obsranec" w akcji.
I to na pewno jest to co wskazał V1, bo spokojnie można było tego ptaka umieścić na barze wychodzącym z drzewa. ;)
A sama praca choć mała, to bardzo efektowna.

GalaktyczneKlocki
Posty: 48
Rejestracja: 2022-07-24, 14:59

Re: [MOC] Łuczniczka

#5 Post autor: GalaktyczneKlocki »

V1 pisze: 2023-12-26, 01:36 Pewnie odpiszesz, że to przezroczysty bar, który trzyma nieszczęsną ptaszynę, ale doskonale pokazałeś, co ten cholerny gołąb robi.
Hahah, no cóż, hahaha, tak miało być! 😅
Szygalew pisze: 2023-12-27, 09:02 Niedobra Łuczniczka! Dlaczego ona chce sówkę sprzątnąć? (Bo chyba nie chodzi o wersję V1? ;))..
Praca zgrabna, estetyczna, jak zwykle, również drzewko tak samo ładne, ale przyznam, że ja już bym chciał zobaczyć w twoim wykonaniu coś większego :). Podstawka 8x8 pozostawia już niedosyt :).
Dziękuję serdecznie! 😍 Masz całkowitą rację, powoli zabieram się do czegoś dużo większego, makiety która będzie miała ponad metr szerokości, ale gdzieś tam ciągle to odkładam bo się troszkę obawiam czy ten projekt mnie nie przerośnie, ale wiem, że nie mogę cały czas uciekać i muszę powoli się zacząć za to fizycznie zabrać, bo samo planowanie nic nie da.
SERVATOR pisze: 2023-12-28, 15:04 To klasyczny "dachowy obsranec" w akcji.
I to na pewno jest to co wskazał V1, bo spokojnie można było tego ptaka umieścić na barze wychodzącym z drzewa. ;)
A sama praca choć mała, to bardzo efektowna.
No tak, to byłaby słuszna koncepcja, za bardzo się skupiłem na łucznice i tym, żeby w miarę naturalnie wyglądało to w co celuje. :D Dziękuję serdecznie!

ODPOWIEDZ