[MOC] Porsche 911 GT3 RS 991.1 Gulf

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Fuku
Posty: 977
Rejestracja: 2015-11-24, 16:10
Lokalizacja: radom/kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

[MOC] Porsche 911 GT3 RS 991.1 Gulf

#1 Post autor: Fuku »

Inny wariant kolorystyczny mojego MOCa, którego prezentowałem w tamtym miesiącu - tym razem postawiłem na malowanie w charakterystycznych barwach firmy GULF. Projektując GT3 RS w kolorze szarym i czerwonym, trafiłem na zdjęcia w malowaniu typowym dla Gulf, spodobało mi się i postanowiłem podjąć wyzwanie. Jak można się domyślić i co widać w niektórych miejscach, nie dało się go w 100% zbudować tylko w 2 kolorach - orange i medium azure. Kilka elementów jest kolorze dark azure, parę w lbg. Niektóre były ciężko dostępne i sprowadzane z zagranicy, dlatego nie publikowalem instrukcji. Model różni się od szarego wielkością spoilera (szary ma typowy duży, wyścigowy), nie posiada lotek z przodu, przednia dolna część zderzaka nie jest czarna jak w praktycznie każdym GT3 RS - wersja na której się wzorowałem miala ją pomalowaną. Dajcie znać jak się podoba


Obrazek

Ilość części: 474
Skala: Speed Champions
Szacunkowy koszt części: 300 -350 zł

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Galeria https://flic.kr/s/aHBqjB9PUT
Ostatnio zmieniony 2024-01-17, 10:49 przez Fuku, łącznie zmieniany 1 raz.

Szygalew
VIP
Posty: 1620
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: Porsche 911 GT3 RS 991.1 Gulf [MOC]

#2 Post autor: Szygalew »

Tak samo MEGA jak "Szaruś". Malowanie jest ciekawe. Drobne nieścisłości kolorystyczne w niczym nie przeszkadzają. Są zrozumiałe. Ale wersja lbg mi się bardziej podoba. Cytując Klasyka, skradła moje ❤️ :).

Fuku
Posty: 977
Rejestracja: 2015-11-24, 16:10
Lokalizacja: radom/kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

Re: Porsche 911 GT3 RS 991.1 Gulf [MOC]

#3 Post autor: Fuku »

Dziękuję Szygalew :) Mi też bardziej podoba się wersja jasnoszara, wydaje się taka bardziej "elegancka"

ODPOWIEDZ