[MOC] Apple Knights

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Szygalew
VIP
Posty: 1620
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Apple Knights

#16 Post autor: Szygalew »

Dziękuję bardzo, Panowie! :)


BlackKnight pisze: 2024-02-28, 11:01 chyba była mobilizacja kołodziejów z całego królestwa, żeby dostarczyć tyle kół :)
Oj była :). Chociaż nie aż tak duża, bo to jedynie koła na dziesięć wozów :). Za to przy okazji główny kołodziej nabył na BL trochę więcej kół i jest materiał na rozszerzenie scenki na górze wieży :).
Reglin pisze: 2024-02-28, 12:42 Na pierwszym zdjęciu wygląda to tak jak by ktoś na szczycie wieży był ocenzurowany :-)
Wysokość wieży jest cenzorem ;).
Reglin pisze: 2024-02-28, 12:42 Cieszę się, że miałem w tym swój malutki udział.
Całkiem spory, jak zawsze ostatnio :). Ten element pod ludzikiem na wieży, który mi dorzuciłeś jako niespodziankę pasuje idealnie :). Dzięki! :)
Jak już się zgadało, to podziękowania kieruję też w stronę Liwnika i Romkoo, którzy, podobnie jak Reglin, wsparli mnie podpowiedziami :)

Dzięki! :)

Awatar użytkownika
syzygy
VIP
Posty: 523
Rejestracja: 2020-10-30, 19:51
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Apple Knights

#17 Post autor: syzygy »

Fantastyczny efekt końcowy :) wiele dobrego zostało już powiedziane, zgadzam się z wszystkimi pochwałami :)

Awatar użytkownika
wallyjarek
Posty: 1277
Rejestracja: 2013-10-24, 09:31
Lokalizacja: Poznań / Limerick - Irlandia
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Apple Knights

#18 Post autor: wallyjarek »

Wieża jak wieża :p
Naprawdę super wszystko wygląda, najbardziej podoba mi się historia oraz użycie tych małych Dreamzzz.

Szygalew
VIP
Posty: 1620
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Apple Knights

#19 Post autor: Szygalew »

Bardzo dziękuję syzygy, wallyjarek!
wallyjarek pisze: 2024-02-28, 19:29 najbardziej podoba mi się historia oraz użycie tych małych Dreamzzz
Tak, te ludziki są naprawdę świetne i musiałem ich użyć :). Trochę się bałem, że nie będzie to dobrze odebrane, ale najwyraźniej się myliłem :). Jak znam świat to z czasem cały oddział przy tej wieży postawię ;). I kilka wozów z jabłkami :P.

Dziękuję! :)

Awatar użytkownika
wallyjarek
Posty: 1277
Rejestracja: 2013-10-24, 09:31
Lokalizacja: Poznań / Limerick - Irlandia
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Apple Knights

#20 Post autor: wallyjarek »

Szygalew pisze: 2024-02-28, 21:02 Bardzo dziękuję syzygy, wallyjarek!
wallyjarek pisze: 2024-02-28, 19:29 najbardziej podoba mi się historia oraz użycie tych małych Dreamzzz
Tak, te ludziki są naprawdę świetne i musiałem ich użyć :). Trochę się bałem, że nie będzie to dobrze odebrane, ale najwyraźniej się myliłem :). Jak znam świat to z czasem cały oddział przy tej wieży postawię ;). I kilka wozów z jabłkami :P.

Dziękuję! :)
Ja mam trochę czarnych i będą z nich kosmici jak kiedyś skończę projekt.

spacelord
Posty: 964
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

Re: [MOC] Apple Knights

#21 Post autor: spacelord »

Fajna wieża. Zdjęcie główne super z żabiej perspektywy, i z takim oświetleniem.
Miałem pytać jak poprzyczepiane te płytki wszystkie, ale widzę w odpowiedziach są zdjęcia to pokazujące. No nieźle, mi też by się nie chciało całej wieży takim sposobem budować, ale efekt końcowy jest super.

Szygalew
VIP
Posty: 1620
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Apple Knights

#22 Post autor: Szygalew »

spacelord pisze: 2024-03-02, 10:23 Fajna wieża. Zdjęcie główne super z żabiej perspektywy, i z takim oświetleniem.
Miałem pytać jak poprzyczepiane te płytki wszystkie, ale widzę w odpowiedziach są zdjęcia to pokazujące. No nieźle, mi też by się nie chciało całej wieży takim sposobem budować, ale efekt końcowy jest super.
Dzięki! :)
Jest to żmudne, tak jak pisałem na wstępie, ale efekt już w trakcie budowania był fajny, dlatego się uparłem i do samej góry zrobiłem w ten sposób. Na górze w ogóle chciałem nie blanki, a jakąś "nadbudówkę" ze szpiczastym dachem jak przystało na wieżę czarodzieja, ale kompletnie mi nie wychodziło przejście z systemu "kółkowego" na inny, dzięki któremu udało by się zbudować jakieś pomieszczenie na potrzeby scenki. Więc mamy blanki :). Ale system "kółkowy" ma olbrzymi potencjał i na pewno przy okazji dokupię jeszcze właściwych kółek "na przyszłość". Myślę, że i w Classic Space znalazł by mnóstwo zastosowań.. ;)
wallyjarek pisze: 2024-02-28, 21:12 Ja mam trochę czarnych i będą z nich kosmici jak kiedyś skończę projekt.
No właśnie one się mogą wszędzie przydać. A na kosmitów to już w ogóle się nadają :). Myślę, że w przyszłości otrzymamy od Lego dużo więcej kolorów i rodzajów tych ludzików..

spacelord
Posty: 964
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

Re: [MOC] Apple Knights

#23 Post autor: spacelord »

Szygalew pisze:Myślę, że i w Classic Space znalazł by mnóstwo zastosowań.. ;)
To czekam na jakiegoś MOCa w tej technice kosmicznego ;P Bo ja nie mam żadnego takiego kółka póki co jeszcze.

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2557
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

Re: [MOC] Apple Knights

#24 Post autor: V1 »

Piękna wieża, świetnie zbudowana. Super, że się zwęża i że porobiłeś drewniane stropy.
Jabłuszkowi rycerze też są czaderscy!
\/1 ______________

Szygalew
VIP
Posty: 1620
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Apple Knights

#25 Post autor: Szygalew »

V1 pisze: 2024-03-02, 16:13 Piękna wieża, świetnie zbudowana. Super, że się zwęża i że porobiłeś drewniane stropy.
Jabłuszkowi rycerze też są czaderscy!
Bardzo dziękuję! Miło mi :).
spacelord pisze: 2024-03-02, 13:14 To czekam na jakiegoś MOCa w tej technice kosmicznego ;P
Prędzej czy później się raczej przydarzy :).

Dzięki!

ODPOWIEDZ