[MOC] Moje Febrovery 2024 - MOC x 10

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
spacelord
Posty: 964
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

[MOC] Moje Febrovery 2024 - MOC x 10

#1 Post autor: spacelord »

Witam
To hurtowy post dla wszystkich moich konstrukcji na tegoroczne Febrovery (https://www.flickr.com/groups/1841195@N22/pool/).

Z niektórych jestem naprawdę zadowolony. Zrobiłem sobie relaks przy klockach, i cieszę się z tego bo dawno nic nie budowałem. Zapraszam!

#1 (bez nazwy, ale zapewne jakiś badawczy pojazd)

Obrazek

#2 Surface Speeder

ObrazekFlickr

#3 Multi-directional Multi-driver Rocket-powered Spin Rover

Obrazek

#4 Spice Harvester - Classic Space version

Obrazek

#5 " Borer V " Mining Rover

Obrazek

#6 Outer Surface Sentinel

Obrazek

#7 Delivery Rover

Obrazek

#8 Mobile Power Supply

Obrazek

#9 Automaton Cultists' Chariot

Obrazek

#10 Moon Anti-Meteorite Cannon

Obrazek

Tyle. Mam nadzieję, że się spodobają.
Pozdrawiam

Szygalew
VIP
Posty: 1620
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Moje Febrovery 2024 - MOC x 10

#2 Post autor: Szygalew »

Kompletnie odjechane kształty, zwariowane, ale i bardzo ciekawe :). Wszystkie mają coś w sobie.1, 7 i 10 najbardziej mi się chyba podobają. Numer 3 jest, jak dla mnie, totalnie zwariowany - każdy kieruje swoim kółkiem? Bardzo dobra koordynacja musi między nimi być, żeby dali radę gdzieś pojechać :P.
Oby więcej takiego relaksu! :)

spacelord
Posty: 964
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

Re: [MOC] Moje Febrovery 2024 - MOC x 10

#3 Post autor: spacelord »

Dzięki.
Klocki już pochowałem po Febrovery, ale są zaczęte fajne (fajne dla mnie znaczy się) moce kolejne. Przy następnym relaksie je powykańczam mam nadzieję.
Muszę się wyposażyć w jakiś system szufladkowy, lub coś podobnego, bo rozkładanie klocków męczące jest i zajmuje za dużo czasu, w porównaniu z czasem budowania.

Szygalew
VIP
Posty: 1620
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Moje Febrovery 2024 - MOC x 10

#4 Post autor: Szygalew »

spacelord pisze: 2024-03-01, 22:06 Muszę się wyposażyć w jakiś system szufladkowy, lub coś podobnego, bo rozkładanie klocków męczące jest i zajmuje za dużo czasu, w porównaniu z czasem budowania.
Koniecznie to zrób! - to ratuje życie :). Strasznie jestem zdziwiony, że nie masz czegoś podobnego.. I z kolei już wiem, dlaczego tak rzadko coś wstawiasz - po prostu nie masz zbyt często ochoty na operację "Wielkie Rozkartonowywanie" :). Trzymam więc kciuki za system szufladek! :)

spacelord
Posty: 964
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

Re: [MOC] Moje Febrovery 2024 - MOC x 10

#5 Post autor: spacelord »

No mam posegregowane klocki kolorami, i tylko czarne - posegregowane rodzajami, plus jakieś nowe zakupy pomieszane. Zawsze coś, ale dalej rozkładanie tego wymaga dużo miejsca wolnego i szukanie czasu dużo zajmuje jak cały kolor w kupie jednej. Właśnie szukam jakiś systemów szufladek.

Szygalew
VIP
Posty: 1620
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Moje Febrovery 2024 - MOC x 10

#6 Post autor: Szygalew »

Trzymam kciuki! Szufladki oszczędzają czas i klocki :). I dają też szansę, że szybciej zobaczymy kolejne twoje MOCe, które ja bardzo lubię. :)

wielkamucha
Posty: 807
Rejestracja: 2015-01-11, 20:14
Lokalizacja: Piękne Księstwo Warszawskie
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Moje Febrovery 2024 - MOC x 10

#7 Post autor: wielkamucha »

Mają w sobie taki oldschoolowy vibe, zwłaszcza te z klasycznymi astronautami (hełmy bez szybek). Podoba mi się szczególnie 2, 4 i 5 - przywołują wspomnienia rzeczy, które się kiedyś budowało, mając do dyspozycji tylko jeden zestaw... I to były zawsze najzaje...istrze konstrukcje :)

Przyjemna, taka sentymentalna podróż w krainę wspomnień :)

spacelord
Posty: 964
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

Re: [MOC] Moje Febrovery 2024 - MOC x 10

#8 Post autor: spacelord »

Dzięki. Tak, coś te dzisiejsze zestawy utraciły przez swoje super dopracowanie i ilość szczegółów. Dawno się łatwiej budowało (tak przynajmniej pamiętam). Ale w miejscu też nie ma co stać, wszystko się zmienia.

ODPOWIEDZ