[MOC] UFO

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
BlackKnight
Posty: 173
Rejestracja: 2013-04-15, 07:53
Lokalizacja: Myślenice
brickshelf: KMarek

 

[MOC] UFO

#1 Post autor: BlackKnight »

Jak każdy wie, co jakiś czas na Ziemię przylatują przybysze z obcych planet.
Nie jest również tajemnicą, że poruszają się w Niezidentyfikowanych Obiektach Latających (UFO), które mimo, że nie są zidentyfikowane to wiadomo że mają kształt talerza zwieńczonego okrągłą kopułą, w której siedzi zielony ludzik.
Cel obcych jest również oczywisty - przylatują badać obce (dla nich) formy życia i mimo, że czasem przez pomyłkę porwą człowieka, to jednak głównie interesują się krowami.

Dlaczego akurat krowami? To jest własnie największa tajemnica, którą Ufolodzy próbują zgłębić od dekad :)

W moim MOCu prezentuję typową scenę - ot, zwykły słoneczny, letni dzień. Na niebieskim niebie pojawia się nagle biała chmurka niewielkich rozmiarów, która porusza się szybko mimo braku wiatru.
Zbliża się do ziemi, kierując się prosto ku pasącej się krowie.
Gdy obłok rozwiewa się, odsłaniając na moment latający talerz, krowa zaczyna unosić się w powietrze by po chwili zniknąć w otwartej ładowni statku.
Obłok odlatuje i po chwili krajobraz wraca do stanu początkowego, oczywiście już bez krowy :)

Obrazek
UFO cow abduction 1 by Kamil M, on Flickr

Więcej zdjęć na Flickr
Czarna noc

Szygalew
VIP
Posty: 1620
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] UFO

#2 Post autor: Szygalew »

Fajna, zabawna praca :). Wszystko bardzo ładne i estetyczne. Taki klasyk. I perspektywa wyszła nawet :).
No i wprowadzenie świetne! Już wiem, dlaczego mleko takie drogie! ;)

Awatar użytkownika
Deckard Cain
Posty: 380
Rejestracja: 2010-06-17, 20:16
Lokalizacja: Krosno
brickshelf: DeckardCain

 

Re: [MOC] UFO

#3 Post autor: Deckard Cain »

A tak się zastanawiałem czy pojawi się temat krowy. Też myślałem czy nie zrobić moca z krową, ale jednak padło na coś innego (o ile się wyrobię).
Fajny ten pomysł że chmury zasłaniają statek. Pastwisko też spoko, a krowa z niewzruszoną miną mknie do góry ku nieznanemu obiektowi.
Ostatni z Horadrimów

romkoo
Posty: 805
Rejestracja: 2016-11-12, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Romkoo

 

Re: [MOC] UFO

#4 Post autor: romkoo »

Fajnie wyszło. Taka ikoniczna praca w temacie kosmity :) też dłubię stateczek ale będzie troszkę inny :) Walka z czasem trwa. Dobrze, że wrzuciłeś już teraz pracę. Dodałeś motywacji do budowania :)

Awatar użytkownika
BlackKnight
Posty: 173
Rejestracja: 2013-04-15, 07:53
Lokalizacja: Myślenice
brickshelf: KMarek

 

Re: [MOC] UFO

#5 Post autor: BlackKnight »

dzięki za komentarze! :)
Czarna noc

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1392
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

Re: [MOC] UFO

#6 Post autor: glaz_pimpur »

Ostatni raz zbudowałem UFO podnoszące krowę 10 lat temu:)
Obrazek
Ale ten czas leci!
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

ODPOWIEDZ