[MOC] Kościół

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
tobiasz
Posty: 161
Rejestracja: 2006-08-29, 10:34
Lokalizacja: Mrągowo
brickshelf: tobiasz-gallery

 

[MOC] Kościół

#1 Post autor: tobiasz »

Witam, z powodu braku czasu miałem nie przystępować do CCCV, ale znalazłem parę wolnych chwil i w święta zbudowałem takie coś -praca została zgłoszona do konkursu ( z pospiechu zapomniałem wstawić do zdjęć loga 00453005_0000002u, ale chyba mi to wybaczycie - nie mam głowy i cierpliwości do obróbki zdjęć)
Obrazek

http://www.brickshelf.com/gallery/tobia ... rch/02.jpg

http://www.brickshelf.com/gallery/tobia ... rch/03.jpg

No, dzięki uprzejmości kolegi Pepina logo już jest!
Ostatnio zmieniony 2007-12-29, 11:25 przez tobiasz, łącznie zmieniany 3 razy.

Nygusek

#2 Post autor: Nygusek »

Ładne, ale skromne... nie mogłeś zbudować czegoś większego? Poza tym nie widzę jakiś szczególnych wad, ot taki przeciętniak. Ale liczę na Ciebie, może wygrasz, może nie, ale zawsze jest to potężniejsza reprezentacja polski na arenie międzynarodowej, co w prostej linii przekłada się na skrzyneczkę porto. Powodzenia na CCC V!

crises

#3 Post autor: crises »

No i jednak kościół. Fajne witraże, niezłe wnętrze. Niestety przed budynkiem strasznie pusto. Pochodnia przy drzwiach trochę z innej bajki.
tobiasz pisze: nie mam głowy i cierpliwości do obróbki zdjęć
Wielka szkoda, bo dobra prezentacja, to co najmniej połowa sukcesu.

Bartosz

#4 Post autor: Bartosz »

crises pisze:Niestety przed budynkiem strasznie pusto.
Dodałbym kapliczkę albo krzyż. A tak to wszystko ładnie i pięknie.

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#5 Post autor: V1 »

Niezbyt dobrze to wygląda,bo jest zdecydowanie za mało szczegółów. Wszystko jest płaskie, proste, pod prostymi kątami. Szkoda, bo sam domek z wieżyczką jest ogólnie niezły, wystarczyłoby go tylko trochę dopracować.
\/1 ______________

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#6 Post autor: zgrredek »

Myślę, że wieża powinna być obrócona o 90 stopni, tak aby drzwi były na wprost ołtarza. Wydaje mi się, że wszystkie kościoły były budowane według tej zasady. Nawet współczesne też się tak buduje. Po za tym całkiem dobrze.
Ostatnio zmieniony 2007-12-29, 07:00 przez zgrredek, łącznie zmieniany 1 raz.

Fistach

#7 Post autor: Fistach »

Współcześnie to się buduje sporo drzwi ze względu na drogi ewakuacyjne ale faktem jest, że przynajmniej jedne są naprzeciw ołtarza.

Chociaż ja w krakowie znam conajmniej jeden kościół, którego żadne z drzwi nie są skierowane na żaden z ołtarzy w środku.

Praca przeciętna dlatego, że zbyt mało w niej szczegółów. Sam budynek jest OK ale reszta? Zwykły zielony plate. Skoro ludzie tamtędy chodzą to na pewno musieli już wydeptać jakąś ścieżkę. Pozatym rycerz przyjechał na koniu. Kilka klocków i masz parking dla koni.

Pomysł z mnichem bardzo fajny ale niestety również ja muszę przyczepić się do pochodni z rękojeści miecza świetlnego :)

Przydałaby się też jakaś dzwonnica, chociażby niewielka ale zawsze.
Ostatnio zmieniony 2007-12-29, 12:15 przez Fistach, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#8 Post autor: KUKUS »

Super witraże, ładnie ozdobione drzwi. Wieża i dach całkiem sympatyczne. Dodaj jakiś dzwon (nie musi być wewnątrz kościoła, czasem dzwonnice są umiejscowione obok). Teren wokół kościółka mógłbyś przyozdobić jakimś murem, z otwieraną bramą, albo jakąś dróżkę do kościoła. Może jakiś mały cmentarzyk, w których chowano proboszczów ?? Kolory są ładnie dobrane, środek kościoła wyszedł ci zgrabny, ale ja bym dodał trochę tilesów. Porób więcej zdjęć.
Ostatnio zmieniony 2007-12-29, 18:54 przez KUKUS, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
tobiasz
Posty: 161
Rejestracja: 2006-08-29, 10:34
Lokalizacja: Mrągowo
brickshelf: tobiasz-gallery

 

#9 Post autor: tobiasz »

Dzięki za komentarze, faktycznie praca trochę niedopracowana - ale co można zrobić przez dwa dni? - tym bardziej że widmo nadchodzącej sesji egzaminacyjnej jest coraz bliżej... i na głowie są inne sprawy

ODPOWIEDZ