[MOC] Zbroja wspomagana - Samson

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Thangor
Posty: 71
Rejestracja: 2007-12-28, 00:06
Lokalizacja: warszawa
brickshelf: Thangor

 

[MOC] Zbroja wspomagana - Samson

#1 Post autor: Thangor »

Historia:

Rok 2045 trwa wojna o zasoby, na polach bitew właściwie nie ma już miejsca dla zwykłych żołnierzy, ciężko opancerzane czołgi, ultra szybkie bojowe poduszkowce, a przede wszystkim wojska powietrzne sprawiły, że nieopancerzony człowiek może przetrwać na polu bitwy pięć do dwunastu minut (jak wskazują statystyki europejskiej agencji kontroli strat). Obecnie oddziałów piechoty na polach bitew używają tylko Indochiny, które mogą się w zasadzie pogodzić z wszelkimi stratami. Jednak dowództwo zjednoczonych oddziałów Imperium Europejskiego zdecydowało, że do pewnych zadań (jak na przykład walka na terenach miast) potrzebne są jednostki piechoty. Tak właśnie powstał projekt Genesis, którego pierwszym dziełem jest Zbroja Wspomagana Samson. Ten ciężki ważący prawie pół tony, nie jest w prawdzie w stanie powstrzymać strzału czołgu Kali, czy nawet działek poduszkowca, Visznu, czyli dwóch najpopularniejszych jednostek używanych przez odziały Indochińskie ale wśród nie opancerzonej piechoty szerzy prawdziwe spustoszenie.
Obrazek

Obrazek lepszej jakości

Więcej obrazków dostępnych na

galeria

Zapraszam do komutowania, ale proszę o łaskawość ;) jest to moje pierwsze „dzieło” w sieci i w ogóle pierwsze od bardzo bardzo dawna. Zbroja niestety nie mieści w sobie całego ciała ludzika i trzeba przyczepić do niej oddzielnie głowę to może mniej zabawne, ale sprawia, że model jest dużo bardziej wytrzymały. Kontrowersyjne mogą się wydawać także krótkie nóżki ale takie właśnie mi się podobają :P

No jedynie 10 edycji i obrazek jest ;)
Ostatnio zmieniony 2008-11-15, 22:06 przez Thangor, łącznie zmieniany 13 razy.

Awatar użytkownika
trubal
Posty: 299
Rejestracja: 2007-06-13, 14:50
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: trubal
Kontakt:

 

#2 Post autor: trubal »

Popraw adresy...
"I got a bad feeling about this..."

Mój sklep BL:
www.brickbox.prv.pl

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#3 Post autor: Sariel »

Fajne! Z lekka przypomina opancerzenie jednostek taktycznych z mangi Ghost In The Shell 2 pana Shirowa.

Obrazek

czekoladowyboss

#4 Post autor: czekoladowyboss »

Bardzo sympatycznie wygląda, m.in. dzięki tym krótkim nóżkom :) Ciekawe uzbrojenie.

Awatar użytkownika
martinbb
Posty: 673
Rejestracja: 2007-03-10, 14:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: martinbb

 

#5 Post autor: martinbb »

Taaak, zdecydowanie wygląda na dobrze opancerzonego i uzbrojonego wojaka! :)
Udany debiut! Witamy :)
Inspired by NavySEALs

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#6 Post autor: Jerac »

Prawie doskonały. Od pasa w górę jest doskonały, a poniżej, hm... taki "zwykły". Nogi są zdecydowanie za daleko od siebie, można je było lepiej zrobić. I tylko o to w sumie chodzi, bo krótkie to one sobie mogą być.

Ale minus - o TAAAki, albo taki: ------------------ masz za zdjęcia, pasem się należy! :D Ciemne i mało co widać. Zainwestuj w aparat, światło lub postaw szczęśliwemu posiadaczowi aparatu piwo w zamian za możliwość wypożyczenia urządzenia na godzinkę lub dwie.

W niecałe 10 sekund można jakość zdjęcia poprawić do takiego stopnia w darmowym irfan view:
Obrazek
Po prostu machnąłem wskaźnikiem gammy w prawo.

ODPOWIEDZ