[MOC] Koszmar młynarza - CCCV

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
lolas

[MOC] Koszmar młynarza - CCCV

#1 Post autor: lolas »

To pechowy dzien dla młynarza. Dziura w tamie spowodowala obnizenie poziomu wody, tak ze niemozliwa stala sie praca kola mlynskiego. Jednoczesnie w mlynie wybuchl pozar...
Znacie chyba przyslowie: "nieszczescia chodza parami"? ;-)
GALERIA

Obrazek

Obrazek

Obrazek

GALERIA

pkowalcz

#2 Post autor: pkowalcz »

Piękne... Tylko jak tu wybrać 3 fotki? ;/

Dobrze mi się zdaje, że hełm i tarcza rycerza pochodzą z Brickforge?

lolas

#3 Post autor: lolas »

pkowalcz pisze:Dobrze mi się zdaje, że hełm i tarcza rycerza pochodzą z Brickforge?
Dobrze Ci sie zdaje :-)

Awatar użytkownika
Lomero
Posty: 355
Rejestracja: 2004-10-14, 08:40
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Lomero

 

#4 Post autor: Lomero »

Nie podoba mi się ten studowy dach, ale poza tym absolutnie wspaniałe.

PS Dodałbym też, ze koło młyńskie jest autorstwa marakoeschtry.
Lomero

lolas

#5 Post autor: lolas »

Lomero pisze:Nie podoba mi się ten studowy dach, ale poza tym absolutnie wspaniałe.
Mialem zamiar pokryc study czarnymi tiles-ami. Niestety jak widac - zapomnialem ;-/
Lomero pisze: PS Dodałbym też, ze koło młyńskie jest autorstwa marakoeschtry.
Zgadza sie :D

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#6 Post autor: Ciamek »

Generalnie to jest wspaniale : o)

Ale z drugiej strony, trochę dziwnie wygląda ten budynek... trochę jak... trędowaty : o)

Najbardziej ze wszystkiego podoba mi się wytryskująca z dziury woda - to jest przepiękne!
Pożar na tym zdjęciu też jest śliczny.

Nie pasuje mi do całości ten rycerz. Czarodziej też nie do końca, ale to on podpalił zakład?

A w ogóle to czy oni tam w tym młynie to mielą te biedne świnki? : o)
Zdrufko, Ciamek

Fistach

#7 Post autor: Fistach »

Genialne! 10 minut siedze i szukam do czego by się przyczepić i nic!:D Może dodać jakąs flage z wywieszką że młynarz albo coś?:)

Dobrze że są study!

PRACA GENIALNA (sorry zacaps lock).

Jakbyś miał zdjęcia Hi-Res (im większe tym lepiej) chętnie zobaczę.

Gratulacje!

Szanse polaków rosną:)
Ostatnio zmieniony 2007-12-30, 17:01 przez Fistach, łącznie zmieniany 1 raz.

Antek
Posty: 82
Rejestracja: 2007-07-19, 14:56
Lokalizacja: Sieradz

#8 Post autor: Antek »

Wspaniałe, najbardziej podobają mi się mury tego młyna i orgom podstawy (cyt. skał i rzeki) poza tym pożar wygląda wspaniale.
-czy młyn ma wnętrze?

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#9 Post autor: KUKUS »

Piękny MOC- wszystko jest tutaj przemyślane. koło, woda płynąca, mury, budynek- cacuszko :) Super ci wyszło.

...mała świnka pływając łamie stereotyp brudnej świni ;)

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#10 Post autor: M_longer »

Piękny, po prostu piękny :-D

Woda tryskająca z tamy i mury młyna są wykonane po mistrzowsku :-)

Chyba porto jest już pakowane ;)

lolas

#11 Post autor: lolas »

Ciamek pisze:Generalnie to jest wspaniale : o)

Ale z drugiej strony, trochę dziwnie wygląda ten budynek... trochę jak... trędowaty : o)
Budynek mial byc taki... "tredowaty", pokrzywiony itd. Na zabawe w takie klimaty trzeba jednak mnostwo czasu i prob. Wyszla wiec jakas taka kompromisowa mieszanka.
Inspirowalem sie kilkoma concept artami do gry Warhammer, z ktorych jedne przedstawial wlasnie mlyn.To byly takie pokrzywione, rozszerzajace sie ku gorze budynki z troche absurdalnymi przybudowkami i wiezyczkami. Niestety nie moge znalezc tych plikow, aby pokazac o co chodzi...[/quote]
Ciamek pisze:Nie pasuje mi do całości ten rycerz. Czarodziej też nie do końca, ale to on podpalił zakład?

A w ogóle to czy oni tam w tym młynie to mielą te biedne świnki? : o)
Rycerz i wiesniak z swiniami po prostu przechodza obok mlyna i przygladaja sie wodzie tryskajacej z tamy. Gdyby nie ograniczenie wymiarow podstawy, caly MOC bylby sporo wiekszy, wiec wyrazniej byloby widac sciezke przecinajaca doline, ktora podążają wedrowcy.
Jedna ze swinek skoczyla z mostku w poszukiwaniu wolnosci. Jak widac panujace zamieszanie sprawilo, ze pastuch nie zauwazyl rozowego uciekiniera odplywajacego z pradem rzeki :-)
Musze jednak przyznac, ze pomysl z mieleniem swinek to swietna koncepcja na odrobine czarnego humoru. Moze kiedys skorzystam z Twojego pomyslu ;-)
Ostatnio zmieniony 2007-12-30, 17:21 przez lolas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#12 Post autor: V1 »

Świnia się topi!!!

Choć nie widać od razu, że to młyn, to dom wygląda rewelacyjnie! Takoż woda, szczególnie strumień tryskający z dziury, i buchające płomienie - świetnie zrobione zdjęcie.
Mi się nie podoba tylko zakończenie komina :) Wydaje mi się o wiele zbyt nowoczesne - stożkowe zakończenie, jeszcze z czterema mniejszymi rurami. Choć często takie (round bricki na szubku) widać w 'zamkowych' budowlach, to są one jakoś nie z tej bajki.
Regulacja wody - tama z wbudowaną rurą - jest świetnie zrobiona, tyle że robi wrażenie raczej 18/19 wieku niż średniowiecza, ale tu pewności nie mam :)
Fajnym detalem są okienka w dachu z tyłu, z obniżonym fragmentem dachu.
Duże i doskonałe wrażenie robi skalna 'podstawka' całości, dokładnie obudowująca wszystko dookoła.
\/1 ______________

lolas

#13 Post autor: lolas »

Astrzalkowski pisze: -czy młyn ma wnętrze?
Niestety nie. Budowalem w pospiechu, wiec nie bylo mowy o robieniu wnetrz :-)

pkowalcz

#14 Post autor: pkowalcz »

Zresztą wnętrze i tak się zaraz spali, więc co za różnica? :-)

Fistach

#15 Post autor: Fistach »

Jakby miał wnętrze tej klasy co na zewnątrz to by zmiażdżył konkurencje i wtedy CCCV w tej kategorii nie miałoby sensu wiec Astrzalkowski nie prowokuj !:)

ODPOWIEDZ