[MOC] Insectoid

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
crises

[MOC] Insectoid

#1 Post autor: crises »

Insectoid - atak robala. Obcy atakują ziemię, korzystając z lewitujących platform i promienia śmierci. Niedobitki próbują bronić się miotłą.
Zrobiłem okładkę w stylu starych komiksów, zielona "czapeczka" bardzo mi się skojarzyła z ufoludkami typu "Marsjanie atakują".
Klik, aby powiększyć (jak zazwyczaj)
Obrazek
"Czysta" winietka no i galeria.

Pozdrowionka
Ostatnio zmieniony 2008-01-10, 11:45 przez crises, łącznie zmieniany 1 raz.

Two-Faced

#2 Post autor: Two-Faced »

Elegancko zrobione ukształtowanie terenu. O tak widać tutaj typ humoru z "Marsjanie Atakują". Przypomina mi się też taki denny film o zmutowanym pająku - na Polsacie chyba leciał.

"Przejście" z ręki do szkieletu - proste ale świetne.

Pastisz bardzo udany.

kosci
Posty: 136
Rejestracja: 2007-10-05, 11:11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: kosci

 

#3 Post autor: kosci »

Super:) sprawia wrazenie horroru klasy ż :)
To napiecie.. czy miotla da rade obcemu.. czy obcy wystraszy sie miotly.. czy szkielet ozyje.. To wszystko i jeszcze wiecej w najnowszej mega-produkcji :)

Bardzo mila scenka. Po calym srednio wesolym dniu poprostu mnie rozbroila:)

pkowalcz

#4 Post autor: pkowalcz »

Miłe dla oczu :).
Dobrze mi się zdaje, że przedmiot ze światełkami w lewej łapie nie jest w żaden sposób połączony z działkiem, a tylko na chama przyciśnięty? ;)

crises

#5 Post autor: crises »

kosci pisze:Po calym srednio wesolym dniu poprostu mnie rozbroila:)
I o to chodzi, o to chodzi.
pkowalcz pisze:Dobrze mi się zdaje, że przedmiot ze światełkami w lewej łapie nie jest w żaden sposób połączony z działkiem, a tylko na chama przyciśnięty? ;)
Zielone działko to broń ręczna. Ufoludek nią swobodnie macha. Przedmiot w prawej łapie jest częścią składową latającej platformy i przyczepiony jest do niej "łapką robota". Z działkiem nie ma żadnego połączenia, bo i takowe nie jest potrzebne.

Dziękuję za komentarze. Szkoda, że tak nieliczne, ale ostatnio zauważyłem pewną zapaść na forum. Chyba poświąteczna zadyszka :-)

Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

#6 Post autor: szarikm »

scenka bardzo fajna :)
Skojarzyła mi się z filmem "Powrót do przyszłość" w którym była scena jak młody McFly zakradł się w nocy w kombinezonie p-chemicznym do domu swojego ojca. Przedstawił się jako obcy i kazał mu poderwać swoją [przyszłą] matkę. "bo jak nie, to wyssam ci mózg" :)

Tylko czemu wysysa przez nogę? ;)
crises pisze:Szkoda, że tak nieliczne, ale ostatnio zauważyłem pewną zapaść na forum. Chyba poświąteczna zadyszka :-)
no no no, Ja czekałem na więcej zdjęć w galerii, a tu lipa........... :(

crises

#7 Post autor: crises »

szarikm pisze:Tylko czemu wysysa przez nogę? ;)
Pewnie baaaaardzo głodny jest.
szarikm pisze:no no no, Ja czekałem na więcej zdjęć w galerii, a tu lipa........... :(
Zazwyczaj moje winietki to tylko jedna fotografia, ale na specjalne życzenie:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
martinbb
Posty: 673
Rejestracja: 2007-03-10, 14:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: martinbb

 

#8 Post autor: martinbb »

Miło jest oglądać Twoje miniaturki :) Tym bardziej w tak bliskim mi dziale ;)
Inspired by NavySEALs

ODPOWIEDZ