Venator Class Star Destroyer

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
commander_cody

Venator Class Star Destroyer

#1 Post autor: commander_cody »

Poddaje pod waszą ocenę kolejny pojazd ze Świata SW a jest to Niszczyciel Gwiezdny klasy Venator używany podczas Wojny pomiędzy Republiką a Separatystami.

Zdjęcia są biednej jakości niestety ponieważ robione komórką, mam nadzieje jednak że coś tam zobaczycie, niestety wielkość tez są ciut duze, ale mniejsze niz SSD.

http://force-crusaders.org/~daryo/lego/Venator.jpg
http://force-crusaders.org/~daryo/lego/Venator%202.jpg

EDIT (Jerac): Za duże zdjęcia. Usunąłem i dodałem same linki.

Niestety są to jedyne dwa zdjęcia nadające sie do oglądania, reszta mi nie wyszla kompletnie.
Przepraszam za jakość, ale niestety wszystkie moje wczesniejsze budowle są uwiecznione na słabej jakości zdjęciach...
Ostatnio zmieniony 2008-01-17, 22:42 przez commander_cody, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2198
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#2 Post autor: Kubrick »

Ale przez to,ze w ogole nie dbasz o kolory, nistety nic nie widac. To wyglada, jak moje klocki przed segregowaniem wysypane na podloge. Nic nie mozna powiedziec o modelu, ktory jest zbita kupa klockow w tylu kolorach, ile tylko pojawilo sie w ofercie Lego.
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#3 Post autor: M_longer »

Wrzucaj zdecydowanie mniejsze zdjęcia (lub miniaturki) bo mi się Forum rozjechało :/

Poza tym czy warto zaczynać od tak wielkich konstrukcji? :)
Przecież małe jest piękne ;)

commander_cody

#4 Post autor: commander_cody »

nie zgodze sie z Toba gdyż nie ma tam brązowego. Owszem klocków posegregowanych nie mam i nigdy nie miałem ;p Uwierz zebym miałwiecej części jednakowego koloru satek byłby bardziej jednolity, a tak niestety nie jest... Owszem moglem zrobić mniejszy...

Wybacz, to bede zamieszczał linki same do zdjec, bezpieczniej bedzie chyba ;p

Co do konstrukcji jest to konstrukacja z 2006 roku, a zaczynałem od mniejszych, dla przykładu masz tu linka do mojego Y-Winga ;p

http://force-crusaders.org/~daryo/lego/ ... 6(008).jpg
Ostatnio zmieniony 2008-01-17, 21:09 przez commander_cody, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2198
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#5 Post autor: Kubrick »

Ale mogles chociaz czesci jednego koloru dawac kolo siebie,juz by to cos pomoglo zawsze i byloby to jakies czytelniejsze na zdjeciach.
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

kosci
Posty: 136
Rejestracja: 2007-10-05, 11:11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: kosci

 

#6 Post autor: kosci »

wrzucaj zdjecia na brickshelfa (gdzies jest poradnik na stronie). generuje automatycznie miniaturki, bedzie latwiej .
bryla ma ciekawy ksztalt ale to jedyne co widac w kanonadzie kolorow :(

Edit: [url=http://www.00453005_0000002.pl/artykuly.php?show=48681]tu masz opis jak zdjecia wrzucac[/url]
Ostatnio zmieniony 2008-01-17, 21:11 przez kosci, łącznie zmieniany 1 raz.

damman

#7 Post autor: damman »

To jest ogroomne, mi sie podoba bryła i ogół statku, ale kolory wszystko niszczą... Gdybyś zbudował to w jedym kolorze to mistrzostwo świata.

Awatar użytkownika
martinbb
Posty: 673
Rejestracja: 2007-03-10, 14:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: martinbb

 

#8 Post autor: martinbb »

I co tu rzec?

No po prostu zlepek różno-kolorowych klocków o kształcie mniej więcej Venatora.
Zacznij może od mniejszych modeli, lub zwiększ skalę...
Inspired by NavySEALs

NewShool next

#9 Post autor: NewShool next »

Dla mnie on jest ładny. A jako ze jestem fanem sw to wiem ze niektóre statki były takie w groszki :P

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#10 Post autor: spacelord »

przez to ze jest taki kolorowy przypomina stare budowle z dziecinnych lat kiedy to jescze nie dokupywalo sie klockow na allegro :)
choc na pewno jest bardziej zaawansowany...

commander_cody

#11 Post autor: commander_cody »

nie chcę żeby to zabrzmiało jakoś chamsko czy coś, ale powiedz mi, dlaczego mniej wiecej ? moze nie jest to doskonały model, ale lol, starałem sie zeby jak najbardziej przypominał tego Typu okręt. Hmm no może spróbuje jakieś mniejsze modele... Mam ferie teraz to można coś pokombinować ;p

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#12 Post autor: Mikolaj »

Mnie sie model podoba. Z powodu braku jednolitego koloru zrobił olbrzymi statek o świetnym kształcie. A co do róznoklorowosci - to są barwy wojenne:)

PS. Czy to ten statek z bitwy nad courscant?
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

ODPOWIEDZ