W parku

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
crises

W parku

#1 Post autor: crises »

Tym razem trochę zapożyczeń. Ławkę widziałem w RTG33 Hippotama. Pisał, że wziął ją z Cafe Corner, ale u niego zobaczyłem po raz pierwszy. Nogi widziałem u Noddy'ego :-) w A desk and a computer i ogólnie na Brickshelfie. Reszta własna.
Obrazek
Gdyby były pytania czemu pani ma krótkie włosy, to odpowiadam: nie dorobiłem się jeszcze długowłosej fryzury dla minifiga, a poza tym jest równouprawnienie. Różowa buźka z pieprzykiem pasuje mi do "femme fatale", a do takiej z kolei pasują mi krótkie włosy. Nie wiem czemu...

Awatar użytkownika
pitrek02
Posty: 880
Rejestracja: 2006-10-05, 19:27
Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
brickshelf: pitrek02

 

#2 Post autor: pitrek02 »

Oj... niezbyt miły wyraz twarzy ma ta kobitka. :P
Bałbym się koło niej przejść wieczorem w parku. :P
Ale to dobrze, bo dzięki niej, scenka pobudza wyobraźnię, podobnie jak z tym axlem. :)
Po raz kolejny, ciekawie, estetycznie i schludnie.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#3 Post autor: M_longer »

Ech, crises i jego miniaturki ;)
Jak Ty to robisz, że masz pomysły na wykorzystanie elementów _nie_do_wykorzystania_ w inny sposób niż normalnie? :)
(np. koło od wozu :) )
Piotrek builder pisze:Oj... niezbyt miły wyraz twarzy ma ta kobitka.
Bo jest sama? :P

bartemo

#4 Post autor: bartemo »

Bardzo fajnie zrobiona miniaturka. Fryzurka pasuje do wyrazu twarzy jak najbardziej :)

mer

#5 Post autor: mer »

Ta kobieta wygląda jak tzw. "jędza" i świetnie to pasuje do tej scenki :D
Kapitalny pomysł na parasol.
Tylko, chciałbym zapytać: czy może nogi wiszą w powietrzu? Bo mam takie wrażenie...
PS w "Cesarzu" Kapuścińskiego znajduje się fragment świetnie opisujący, jak to tytułowy cesarz siadał na tronie, a służący podkładał pod jego nogi poduszkę, aby Pan wyglądał dostojnie ;) Więc może warto obniżyć ławeczkę? :)

crises

#6 Post autor: crises »

M_longer pisze:Jak Ty to robisz, że masz pomysły na wykorzystanie elementów _nie_do_wykorzystania_ w inny sposób niż normalnie? :)
1. Bierzesz element, który do niczego nie pasuje. 2. Myślisz. 3. Myślisz. 4. Poddajesz się. 5. Znów myślisz. 6. Coś świta. 7. Kombinujesz. 8. Eureka! albo 8. Klapa.
mer pisze:Tylko, chciałbym zapytać: czy może nogi wiszą w powietrzu? Bo mam takie wrażenie...
Tak. Majta nimi radośnie.

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#7 Post autor: V1 »

Babsztyl paskudny :) (tzn. udany paskudny babsztyl :)

Fajnie posadziłeś papugę, widać że coś żre czy pije.
\/1 ______________

ODPOWIEDZ