[MOC] Ciężarówka dostawcza

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Conrack1410

[MOC] Ciężarówka dostawcza

#1 Post autor: Conrack1410 »

Przedstawiam moją nową konstrukcję . Jest to ciężarówka dostawcza która przywozi towar zaopratrując sklepy LEGO CITY ... Zachęcam do komentowania

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Antek
Posty: 82
Rejestracja: 2007-07-19, 14:56
Lokalizacja: Sieradz

#2 Post autor: Antek »

fajna ,szczególnie dobór kolorów.
Pierwsze moje skojarzenie to był :"star" nie wiem czemu ale pewnie przez zderzak, jedyne co mi się nie podoba, toto że to w pewnym sensie wywrotka,oraz ten komin reszta fajna:D
Ostatnio zmieniony 2008-01-27, 21:41 przez Antek, łącznie zmieniany 1 raz.

pkowalcz

#3 Post autor: pkowalcz »

Wygląda przyzwoicie, chociaż nie podobają mi się kominy. Lusterka są IMHO za nisko. Drabinka bezpośrednio pod kominem chyba nie ma praktycznego zastosowania. Zbiorniki są ciut za kwadratowe. Ale kontener wyszedł bardzo zgrabnie.

I jeszcze jedna sprawa: popracuj nad zdjęciami! Po pierwsze, przydałoby się jakieś jednolite tło. Po drugie, jest za ostre światło - całość jest strasznie zamglona, tak jakby fotki były robione pod słońce.

Pory

#4 Post autor: Pory »

No mi się podoba. Świetnie dobrane kolory (mało spotykane). Jedyne co bym zmienił to lusterka ale ja tu jestem nowy i może się nie znam.

Kuba T.

#5 Post autor: Kuba T. »

Konrack zdejmij te kominy, bo trochę szpecą auto... Może zamontuj te takie chromowane od jakiegoś starszego zestawu SYSTEM...nie pamiętam jakiego, ale są montowane za kabiną i są w jednej całości... a tak, to nawet-nawet ta konstrukcja...trochę kosmetyki i będzie ok... Aha i zrób z tego zabudowę taką jak w twojej niebieskiej ciężarówce (otwierany bok) i przyczepę tandem w tych samych barwach i z tą samą zabudową i masz "piwny" zestaw, bo po zdjęciach wnioskuję, że utrzymałeś zielono-żółtą kolorystykę??
Ostatnio zmieniony 2008-01-30, 11:21 przez Kuba T., łącznie zmieniany 1 raz.

Zit

#6 Post autor: Zit »

Kabina trochę za duża względem proporcji do ,,Paki" ;) po prostu wygląda jak do jakiejś długodystansowej ciężarówki ;))

I też się przyczepię do kominów.. wyglądają jak od ZETORA :/

ODPOWIEDZ