[MOC] Zółty samochód

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
bartemo

[MOC] Zółty samochód

#1 Post autor: bartemo »

Z kilku dniowym opóźnieniem prezentuję żółty samochód, który ostatnio zbudowałem.

Jest to proste auto sportowo-turystyczne. Zbudowane głównie z częście od Cool Cars i najnowszego zestawu z listonoszem.

Obrazek

Główna rzecz, która mnie w nim irytuje, to nie otwierające się drzwi.

A tutaj: cała galeria
Ostatnio zmieniony 2008-01-31, 01:29 przez bartemo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#2 Post autor: ImpreSariO »

Musz przyznać że się zaczynasz rozkręcać. Najpierw pojazd węglowy a teraz ten samochód. Nieźle jak na początek. Na pierwszy rzut oka wygląda dobrze jednak ma trochę wad. Przód mi sie podoba ale z tyłem to przesadziłeś. Domyślam sie że chciałeś go poszerzyć i zrobić tak jakby spory bagażnik ale to wygląda jakby spuchł. Osobiście zrezygnował bym z lusterek albo chociaż zdjął tile 1x1. Krótko mówiąc, sympatyczny hatchback.
Ostatnio zmieniony 2008-01-31, 02:14 przez ImpreSariO, łącznie zmieniany 2 razy.

bartemo

#3 Post autor: bartemo »

Dzięki za konstruktywną opinię. Przyznaję, że chciałem mu dodać trochę oryginalności, ale chyba rzeczywiście trochę przesadziłem :) W każdym razie popracuję kiedyś nad wersją z normalnymi kołami z tyłu.

Nexus 7

#4 Post autor: Nexus 7 »

Pomysl oryginalny i ciekawy, technicznie tez niezle.
Mysle ze model jest za waski w stosunku do wysokosci. Sytuacje ratuja tylne nadkola, tyle ze lepsze bylyby bez wystajacych studow. Rowiez czarna listwa po bokach moglaby byc sporo szersza i nieco wystajaca.

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#5 Post autor: M_longer »

Pomysł z tyłem dobry, ale nie do końca podoba mi się efekt końcowy.

Tak czy inaczej, dobrze jest :)

bartemo

#6 Post autor: bartemo »

Nexus 7 pisze:Pomysl oryginalny i ciekawy, technicznie tez niezle.
Skoro Ty piszesz, że technicznie jest nieźle, to jestem bardzo zadowolony :-)

Pomyślę nad kolejną wersją, bez studów o na szerokość dwóch minifigów. Tylko zwiększę ilość budulca.

ODPOWIEDZ