[MOC] Ciężka kanonierka "Terror"

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
czekoladowyboss

[MOC] Ciężka kanonierka "Terror"

#1 Post autor: czekoladowyboss »

Ciężka kanonierka "Terror"

Tym razem kolor czarny :) Lekki, łatwy i przyjemny w budowie MOCyk. Duża wieża z przodu to pomysł mojego brata, strasznie mi tam przypasowała. Mam nadzieję, że jakość zdjęć jest już zadowalająca :) Proszę o uwagi i komentarze.

Obrazek

Obrazek
Jednostce niestraszne są burze słoneczne...

***
Po pojawieniu się tej jednostki wśród band Gwiezdnych Korsarzy na ludzkość padł blady strach. Ciężka kanonierka "Terror" to prawdopodobnie najpotężniejsza jednostka tej klasy w naszej części Wszechświata. Swym uzbrojeniem, w liczbie 36 dział i 4 prototypowych wyrzutni torped hiperjonowych dorównuje wielu pancernikom a szybkością i zwinnością znacznie je przewyższa. W dodatku dzięki pancerzowi nowej generacji jednostka może zupełnie bezpiecznie przechodzić przez burze słoneczne. Teraz pora na odpowiedź Ziemian...

***

skala: 1 stud = 5 m
rok budowy: 2171
długość: 165m (33 studs)
szerokość: 60m (12 studs)
załoga: 236 osób
uzbrojenie: 24 ciężkie działa protonowe, 12 lekkich działek, 4 wyrzutnie torped hiperjonowych :)
napęd: 1 silnik główny, 3 pomocnicze, 1 reaktor termojądrowy

Zdjęcia:
Napęd: [ 1 ] [ 2 ]
Uzbrojenie: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ]
Mostek: [ 1 ]
Detale: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ]
Ogólnie: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ]
Przekrój: [ 1 ]

Galeria będzie TUTAJ.
Ostatnio zmieniony 2008-02-07, 23:27 przez czekoladowyboss, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2556
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#2 Post autor: V1 »

OOO, to jest fantastyczne! Czarny z szarym bardzo dobrze grają, doskonale że nie wyszedł na zdjęciach zbyt duży kontrast pomiędzy nimi. To połączenie stwarza wrażenie jednolitego, nieco wytartego pancerza.
Najbardziej mi się podobają błotniki w roli niby-obrotnic bocznych armat.

(Tylko zębatka w roli silnika jest od czapy, sama zebatka to za mało)
\/1 ______________

crises

#3 Post autor: crises »

Świetna, taki wielki kawał kosmicznego draństwa. Widać, że jest solidna i może nieźle przyłożyć. Nie pasują mi tylko te grille , pewnie anteny, bo nie pasują do tak zwartej konstrukcji. Za to bardzo ładny jest zaokrąglony przód i boczne działa pod serkami.

Awatar użytkownika
martinbb
Posty: 673
Rejestracja: 2007-03-10, 14:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: martinbb

 

#4 Post autor: martinbb »

Sporo tego uzbrojenia jak na kanonierkę ;) Chyba czas dozbroić flotę ;)
Z wyglądu troszkę przypomina mi współczesne okręty wojenne :) - ale to nawet dobre skojarzenie :) Przemianował bym jednak z kanonierki na niszczyciel - strasznie dużo ciężkiego uzbrojenia tu widzę ;)
Poza tym detale na plus, mostek na plus, anteny w porządku, silniki coraz lepsze :)

Chcę więcej :P
Inspired by NavySEALs

Mrutek

#5 Post autor: Mrutek »

Wygląda bardzo groźnie. Tak jak powinien wyglądać okręt wojenny. Właśnie sobie wyobraziłem jak niszczy przerośnięte, cukierkowe, amerykańskie "superprodukcje". Antenki są ok. Bez nich wyglądałby smutno.

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#6 Post autor: ImpreSariO »

Rzeczywiście te grille trochę dziwnie wyglądają. Uważam że zębatka jako wylot silnika to dobre rozwiązanie. Bardzo fajny model. Jak wspomniał martinbb mógłbyś kanonierkę przemianować na niszczyciel lub krążownik. Dobre to bo czarne =]

czekoladowyboss

#7 Post autor: czekoladowyboss »

Dzięki za odpowiedzi.
Nie pasują mi tylko te grille , pewnie anteny, bo nie pasują do tak zwartej konstrukcji.
Te anteny to taki mój znak rozpoznawczy ;)
Bez nich wyglądałby smutno.
A teraz nie wygląda wystarczająco strasznie i smutno ? :)
doskonale że nie wyszedł na zdjęciach zbyt duży kontrast pomiędzy nimi.
To zasługa obróbki zdjęć :)
Przemianował bym jednak z kanonierki na niszczyciel
Ja bym się upierał przy kanonierce. Chciałem żeby to była taka jedna, jedyna, najstraszliwsza ze straszliwych kanonierek ;)

Awatar użytkownika
trubal
Posty: 299
Rejestracja: 2007-06-13, 14:50
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: trubal
Kontakt:

 

#8 Post autor: trubal »

nic dodać nic ująć: gratka.pl :P
MOCne!
"I got a bad feeling about this..."

Mój sklep BL:
www.brickbox.prv.pl

ODPOWIEDZ