[MOC] PredAlien

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Uruk

[MOC] PredAlien

#1 Post autor: Uruk »

PredAlien zbudowany na wzór tego z "Aliens vs. Predator Requiem", myślę, że oddanie szczegółów jest możliwie dobre, ale to Wasze zdanie chcę usłyszeć. Dodam jeszcze, że jestem fanem zarówno Predatora jak i Aliena oraz, że film mi się podobał, szczególnie po tym czym nas wątpliwie olśnili w 2004 (AVP)

Obrazek

I galeria BS

NewShool next

#2 Post autor: NewShool next »

z czego są zrobione te zęby??

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#3 Post autor: ImpreSariO »

Ciężko jest mi się wypowiedzieć bo filmu jeszcze nie widziałem. Mimo wszystko jestem przeciwnikiem robienia takich popromiennych mutantów. Lubie Predatory i kocham alieny ale jakies hybrydy to przegięcie. Jeszcze żeby to fajnie wyglądało.

Uruk

#4 Post autor: Uruk »

Hej hej, widzę, że miłością tego nie można nazwać, bo w tym wypadku wiedziałbyś, iż tzw. PredAlien nie jest świeżo stworzonym na potrzeby tego filmu stworem, lecz znanym od dawna i przy tym występującym w wielu komiksach o tematyce Predator/Alien z czasów grubo przed filmami ;) Ale mimo wszystko nadal chciałbym usłyszeć co sądzicie o samym modelu?

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#5 Post autor: Misterzumbi »

Po co namalowales te zeby na klockach?...
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#6 Post autor: ImpreSariO »

Uruk pisze:Hej hej, widzę, że miłością tego nie można nazwać, bo w tym wypadku wiedziałbyś, iż tzw. PredAlien nie jest świeżo stworzonym na potrzeby tego filmu stworem, lecz znanym od dawna i przy tym występującym w wielu komiksach o tematyce Predator/Alien z czasów grubo przed filmami ;) Ale mimo wszystko nadal chciałbym usłyszeć co sądzicie o samym modelu?
Przepraszam że się źle wyraziłem ale wiem że to coś wystąpiło niestety przed filmem i znacząco obrzydziło mi jego obraz gdy sie dowiedziałem że twórcy wniosą go do fabuły. Model taki zwykły bardzo ale to głownie przez to że nawet jak byłby świetny to i tak pozostaje moja niechęć do takich niepotrzebnych połączeń. Czekać tylko jak zrobią BatSpidera albo połączenie Bane'a z Venomem. Żenada.

D.

#7 Post autor: D. »

A mi się podoba, a co!
W tej skali ciężko o lepszego. Sympatyczna robota.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#8 Post autor: Jerac »

Zęby według mnie wyglądają w porządku. Może nie robiłbym ich białych, ale to tylko detal. Poza tym świetny.

ODPOWIEDZ