[MOC] I am Legend

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
D.

[MOC] I am Legend

#1 Post autor: D. »

Relaksacyjna robótka. Każdy kto oglądał film rozpozna sceny. Kto nie - no cóż ;)
Obrazek

Obrazek
,

Inne ujęcia:
http://www.brickshelf.com/gallery/D-dot ... d/iam2.jpg
http://www.brickshelf.com/gallery/D-dot ... d/iam3.jpg
Ostatnio zmieniony 2008-02-04, 00:35 przez D., łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#2 Post autor: ImpreSariO »

Szczerze mówiąc to jestem pod wrażeniem. "I Am Legend" to moim zdaniem jeden z najlepszych filmów ubiegłego roku a ty zaczynasz być konkretnym rywalem miniaturek crisesa. Kroplówka wyszła ci genialnie. Proste pomysły zawsze są najlepsze. Mutant taki sobie zresztą te filmowe tez nie zrobiły na mnie wrażenia. Są dwie rzeczy do których muszę się przyczepić. Po pierwsze Will Smith wygląda na bardzo uradowanego a obie sceny były jak najbardziej poważne. Po drugie miniaturka z Fredem to jedna z moich ulubionych scen w tym filmie i niestety twoja nie oddaje powagi sytuacji za to od razu wiadomo o który moment chodziło. Mimo wszystko uważam że obie są naprawdę udane. Oby tak dalej.
Ostatnio zmieniony 2008-02-04, 00:52 przez ImpreSariO, łącznie zmieniany 1 raz.

D.

#3 Post autor: D. »

Dzięki Panu, że nie tylko na mnie ten film zrobił takie wrażenie, że po seansie nie byłem zdolny mówić! :P

Mutant: przyznam, że lepszego nie byłem w stanie zrobić
Głowa "Willa": jak dla mnie jest na niej pewien grymas, a tak zupełnie na margiensie, to innej w tym kolorze nie posiadam, więc nie było zbytnio z czego wybierać ;p
Fred: cóż, chciałem ująć tylko ten drobny smaczek, że już za chwilę nasz bohater wpadnie w pułapkę. W miniaturce dość ciężko o właściwe odwzorowanie tej sceny - brak kontekstu. A może tylko ja nie mam pomysłu?

Dzięki za komentarz :)

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#4 Post autor: ImpreSariO »

D. pisze:Głowa "Willa": jak dla mnie jest na niej pewien grymas, a tak zupełnie na margiensie, to innej w tym kolorze nie posiadam, więc nie było zbytnio z czego wybierać ;p
Domyślałem się że to jedyna czarnoskóra główka jaką masz. W takim razie nie będę sie oto czepiał. Życzę powodzenia w następnych miniaturkach i MOC'ach.

Awatar użytkownika
Paweł
Posty: 443
Rejestracja: 2005-04-14, 15:23
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: starwarsmaniak
Kontakt:

 

#5 Post autor: Paweł »

Nie rozumiem krytyków filmowych :/ Mówią, że ten film nie ma fabuły...a tymczasem jest znakomity. Ale wracając do scenki. W pierwszej mógłbyś dodać więcej ruchu, np. że mutant się wyrywa. No mógłbyś dodać też te kajdanki, którymi go przykuł. Poza tym- czemu nogi ludzika są "odwrócone" ??
Scenka z Fredem- tak jakoś. jak dla mnie za mało się dzieje.

Trochę pozrzędziłem, ale nie zmienia to tego, że bardzo mi się podoba.
Nic lepszego niż LEGO mój kolego
Pozdrawiam:
Paweł

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#6 Post autor: zgrredek »

Zaciekawiliście mnie. Chyba powinienem zobaczyć ten film.

crises

#7 Post autor: crises »

Powiem tak: dla mnie najlepsza jest kroplówka. Natomiast drugiej scenki jakoś nie kojarzę, chociaż film oglądałem. Co Will trzyma w rękach?

Fistach

#8 Post autor: Fistach »

No trzyma swoje m4 z kolimatorem to chyba jasne :D

Ale ja równiez nie kojarzę sceny z robotnikiem :)

Scenki świetne chociaż mogłobybyć troszkę więcej detali.
Ostatnio zmieniony 2008-02-04, 20:31 przez Fistach, łącznie zmieniany 1 raz.

D.

#9 Post autor: D. »

Przecież to Fred Panowie. Niedokładnie oglądaliście :P

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#10 Post autor: ImpreSariO »

Fistach pisze:No trzyma swoje m4 z kolimatorem to chyba jasne :D

Ale ja równiez nie kojarzę sceny z robotnikiem :)

Scenki super!
Boże to nie robotnik tylko FRED!!! Jak możecie tego nie widzieć. Działo sie to wtedy gdy Will wracał z Sam swoim SUV'em i zobaczył że Fred (manekin) zmienił swoje położenie. Potem już nie powiem co się działo żeby nie zdradzić fabuły tym co filmu nie widzieli.

Fistach

#11 Post autor: Fistach »

heh faktycznie ale jakoś tak dziwnie nie przypominało to tej sceny:D Spróboj może jescze zrobić scenę jak [już wiesz co] (zedytowane żeby nie spoilerować]
Ostatnio zmieniony 2008-02-04, 20:37 przez Fistach, łącznie zmieniany 2 razy.

D.

#12 Post autor: D. »

Ale bez spojlerów Fistach :q

Fistach

#13 Post autor: Fistach »

no to jak bez spoilerów to jak zrobiłeś scenki? masz rację poprawiam posta.

crises

#14 Post autor: crises »

Dobra już wiem, co z tym Fredem :-) To jeszcze jakaś lina by się na ziemi przydała. No i on chyba tak blisko ściany nie leżał...szczegóły.
Ostatnio zmieniony 2008-02-04, 20:39 przez crises, łącznie zmieniany 1 raz.

D.

#15 Post autor: D. »

Leżał blisko murka, który jest na miniaturce ;)

Fistach: w obu scenkach jest ukazane to co powinien zobaczyć ten, który oglądał film: napięcie, bo zaraz się coś stanie...
Ostatnio zmieniony 2008-02-04, 20:41 przez D., łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ