[MOC] Bank pod głupią małpą

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Jak Ci się podoba Bank?

Świetny
11
29%
Świetny
11
29%
Bardzo dobry
6
16%
Bardzo dobry
6
16%
Dobry
1
3%
Dobry
1
3%
Przeciętny
1
3%
Przeciętny
1
3%
Słaby
0
Brak głosów
Słaby
0
Brak głosów
Takie sobie
0
Brak głosów
Takie sobie
0
Brak głosów
Besnadziejny
0
Brak głosów
Besnadziejny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 38

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Lomero
Posty: 355
Rejestracja: 2004-10-14, 08:40
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Lomero

 

[MOC] Bank pod głupią małpą

#1 Post autor: Lomero »

Obrazek

I oto przedstawiam wam mój kolejny MOC, "Bank pod głupiš małpš". Czemu pod głupiš małpš? Nie mam pojęcia :). Jak widać jest to budynek "narożny" z czego jestem niesłychanie dumny :). W œrodku możemy ujrzeć tradycyjne bankowe okienko, kominek, a także małš poczekalnię. Na piętrze znajduje się księgowoœć... i tylko księgowoœć :).

Zapraszam do oglšdania i oceniania
Ostatnio zmieniony 2010-05-04, 23:18 przez Lomero, łącznie zmieniany 1 raz.
Lomero

Awatar użytkownika
Korn
Posty: 133
Rejestracja: 2004-11-30, 21:56
Lokalizacja: Łuków
brickshelf: Fireblast

 

#2 Post autor: Korn »

Budynek œwietny wiele szczegołów i ta małpa!! Normalnie mnie rozwaliŁa... Naprawde zacne!!!!!!
Pozdrawiam.
KoRn

Tom I Wielki

#3 Post autor: Tom I Wielki »

Lomero...tylko jak wszedłem na brickshelf i zobaczyłem mianiatyurkę odrazu poznałem Twojš rękę do budowani, że to napewno twoje dzieło. Dobry pomysł tym narożnym budynkiem

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2431
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

Re: Bank pod głupiš małpš

#4 Post autor: dmac »

Lomero pisze: Zapraszam do oglšdania i oceniania
Bardzo fajna rzecz!

Nie wiem tylko, czy tytuł galerii na Brickshelfie w połšczeniu z polskimi flagami na banku nie będzie wzbudzał głupawych uœmieszków :)

Zastanawiałem się też nad narożnikowatoœciš tego budynku, a œciœlej nad tym, jak zamaskować "wklęsłe" narożniki... Myœlisz, że dałoby się zainstalować w nich rynny (tzn. pionowe rury spustowe, mówišc poprawnie) z round bricków 1x1 ?
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Awatar użytkownika
TT
Posty: 1181
Rejestracja: 2004-05-27, 13:52
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: TT

 

#5 Post autor: TT »

Nie wiem tylko, czy tytuł galerii na Br ... œmiech...

Przeciesz ma być œmiesznie!! Poza tym "Polacy nie małpy i swoje banki majš" :)


ps. ja bym takiego czegoœ nie wymyœlił, to oczywiœcie komplement...
Pozdrawiam,
Tomek

Awatar użytkownika
shaggie
Adminus Emeritus
Posty: 170
Rejestracja: 2004-06-04, 18:45
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: shaggie

 

#6 Post autor: shaggie »

Uważam, że powinieneœ puœcić kilka swoich ostatnich MOC-ów na Lugnet.castle. To, co tam pokazujš od dłuższego czasu, to popelina - pokaż tym zarozumialcom, co umiejš kolesie z Bulandy.
Bank jest fantastyczny - œwietne połšczenie kolorów na piętrze, bardzo ładnie konstrastuje z resztš budynku. Bardzo dobry pomysł z kratami w oknach - nie przypominam sobie, żebym to widział wczeœniej. To Twój pomysł?
Podoba mi się też kształt dachu w œrodkowej częœci - przypomina mi coœ... jakiœ budynek w Warszawie, ale nie kojarzę jaki.
Napisałbym coœ jeszcze, ale nie wiem, co. Nie mam się do czego przyczepić, a komplementy już mi się skończyły dwa Twoje MOC-e temu :)
shaggie.

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#7 Post autor: Ciamek »

Jak zwykle œliczniutkie : o)
Szkoda trochę, że jest tylko w kształcie 'V', a nie w kształcie całego kwadratu z obciętym narożnikiem jedynie, ale to już chyba czynniki 'wyższe' (brak klocków : o) )
Zdrufko, Ciamek

Awatar użytkownika
Lomero
Posty: 355
Rejestracja: 2004-10-14, 08:40
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Lomero

 

#8 Post autor: Lomero »

Zastanawiałem się też nad narożnikowatoœciš tego budynku, a œciœlej nad tym, jak zamaskować "wklęsłe" narożniki... Myœlisz, że dałoby się zainstalować w nich rynny (tzn. pionowe rury spustowe, mówišc poprawnie) z round bricków 1x1 ?
Rzeczywiœcie bardzo dobry pomysł. Kłopot jednak istnieje w dobiorze koloru, bo najlepszy byłby chyba Dkstone, a ten jest dosyć rzadki. Zwykły szary natomiasat zlewałby się ze œcianš. Ale pomijajšc kolor, zakrywa narożniki bardzo dobrze.
Bardzo dobry pomysł z kratami w oknach - nie przypominam sobie, żebym to widział wczeœniej. To Twój pomysł?
Raczej tak, również nie przypominam sobie bym coœ takiego widział.
Uważam, że powinieneœ puœcić kilka swoich ostatnich MOC-ów na Lugnet.castle. To, co tam pokazujš od dłuższego czasu, to popelina - pokaż tym zarozumialcom, co umiejš kolesie z Bulandy.
Prawdę mówišc nigdy nie przepadałem za lugnetem, ale może rzeczywiœcie warto coœ tam napisać :)
Nie wiem tylko, czy tytuł galerii na Brickshelfie w połšczeniu z polskimi flagami na banku nie będzie wzbudzał głupawych uœmieszków
Miejmy nadzieję, że nie :)


Dziękuję za wszystkie komentarze

Pozdrawiam
Lomero

GOKU

#9 Post autor: GOKU »

Ja niemoge, ale przesada, przegiales z ta skosna podloga jak dla mnie (w sensie pozytywnym :) ) no i masa szczegulow jak zawsze
swietne :)

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ