[MOC]Road Runner

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
hubertsumo

[MOC]Road Runner

#1 Post autor: hubertsumo »

Witam pewnie wiele osób będzie znudzonych ale chciał bym przedstawić swoją konstrukcje jest to kolejny w tym miesiącu hot rod. Zbudowałem go w przeciągu 3-4 godzin ale zastanawiałem się nad nim od paru dni. Wiem że ma sporo niedoróbek ale podoba mi się. Jest on dosyć prosty i nieduży, ale udało mi się zrobić w nim skręcane (a raczej ustawialne) koła. Wiem że może brak mu wydechu ale nie mam klocków z których by go zrobił takim jak chciałem, a byle jakiego wstawiać nie chciałem, więc na razie jest bez wydechu. Przepraszam za jakość zdjęć postarałem się je poprawić najlepiej jak umiałem ale to tylko telefon komórkowy. Pozdrawiam i zachęcam do komentowania.
Obrazek

galeria

Ps. dodałem podfolder z troche lebszymi jakościowo zdjęciami ale trzeba poczekać aż się upubliczni.
Ostatnio zmieniony 2008-02-28, 02:15 przez hubertsumo, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#2 Post autor: ImpreSariO »

To jest jakaś EPIDEMIA! To już dziewiąty HotRod w tym miesiącu. Ludzie uspokójcie się. Jest tyle wspaniałych rzeczy które można zbudować a wy ciągle tylko te monstra robicie.
hubertsumo pisze:Przepraszam za jakość zdjęć postarałem się je poprawić najlepiej jak umiałem ale to tylko telefon komórkowy.
Ten kto wpadł na pomysł wbudowania aparatu fotograficznego do komórki powinien zostać spalony żywcem. Przez takiego porąba po internecie wala się morze odstraszających fot zrobionych przy pomocy telefonu. To ma służyć do dzwonienia i ewentualnie robić jako odtwarzacz MP3. Kompaktówki są coraz tańsze. Nawet najgorszym szmelcem można zrobić świetną fote ale na litość boską nie komórką! Nie po to Niepce i Gaguerre przyczynili się do rozwoju fotografii aby dziś banda dzieci neostrady ganiała z swoimi coraz to bardziej wypasionymi telefonikami z funkcją robienia "zdjęć". Hubertsumo nie obraź się ale twoje słowa tylko podsyciły moją nienawiść do takiego rozwoju wydarzeń. Trochę mnie poniosło. Przepraszam =]

Wracając do twojego HR to coraz bardziej podobają mi sie tak nienaturalnie niskie kabiny. Tu masz plusa. Szkoda że z przodu nie dałeś gładkich opon.
Ostatnio zmieniony 2008-02-27, 03:42 przez ImpreSariO, łącznie zmieniany 1 raz.

hubertsumo

#3 Post autor: hubertsumo »

Też żałuje, ale jeszcze się ich nie dorobiłem. Co do komórek to podzielam twoje zdanie niestety w tym momencie tylko tak mogę wstawić te fotki. Jak tylko wywołam film z porządnej lustrzanki to je wstawię, na razie musisz mi to wybaczyć.

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#4 Post autor: Sariel »

W tytule jest literówka. Wiem bo sam niedawno nazwałem tak innego MOCa :P

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2008-02-27, 09:13 przez Sariel, łącznie zmieniany 1 raz.

Piekny

#5 Post autor: Piekny »

Nie no teraz to już przeginka :/ chłopie trzeba było z tym poczekać do następnego miesiąca,jak już sam zauważyłeś-tak obrzydzają nam się hot rody a szczególnie ze mam dziwnie wielkie wrażenie,że jest to mniej udana wersja cat roda Misterzumbiego ;/
hubertsumo pisze:Zbudowałem go w przeciągu 3-4 godzin ale zastanawiałem się nad nim od paru dni.
A może zbudowałeś go po zobaczeniu wątku Mistera? :>

Poza tym co do fotek,sam kiedyś tez dysponowałem aparatem,w komórce (sagem myX6-2 <-szmelc ze ho ho 1.3Mp) i przy odrobinie gimnastyki można było zrobić czytelną fotke,wystarczy ustawić ją na czymś sztywnym,brońcie panie boże z ręki, i masa oświetlenia a efekt będzie o niebo lepszy.

Nie zniechęcaj się do budowana ale lepiej zbudować coś oryginalnego niż zalewać nas kolejną porcją hot rodów.


Best regards.
Piekny.

hubertsumo

#6 Post autor: hubertsumo »

Piekny pisze:A może zbudowałeś go po zobaczeniu wątku Mistera? :>
możliwe że po zobaczeniu pracy Mistera troche się na nim wzorowałem, ale było to nie zamierzone. Jeżeli wyszła kopia to przez przypadek.

Udało mi się zrobić wydech i poprawić zdjęcia galeria po moderacji będzie tugaleria
pozdrawiam i proszę o rady co jescze poprawić
Ostatnio zmieniony 2008-02-28, 02:13 przez hubertsumo, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ