[MOC] VPR-77 - Astromyśliwiec

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
martinbb
Posty: 673
Rejestracja: 2007-03-10, 14:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: martinbb

 

[MOC] VPR-77 - Astromyśliwiec

#1 Post autor: martinbb »

Tym razem nie będzie to Hotrod ;)


VPR-77

Obrazek


VPR-77 to ogólnodostępny myśliwiec. Nie za szybki, nie za zwrotny. Jednak znajdując się na wyposażeniu flot handlowych sprawdza się w miarę dobrze przeciw maszynom pirackim (z wyjątkiem późniejszych MX18 i MX19). Z racji swoich gabarytów sprawdza się tylko i wyłącznie jako myśliwiec kosmiczny.

Przedstawiona dzisiaj jednostka odbiega troszeczkę o reszty moich konstrukcji, ot takie dziwaczne coś ;) Brzydkie, kanciaste, ot taki Multicar w kosmosie ;)

GALERIA (zgodnie z prośbą zrobiłem zdjęcie spodu ;) )
Ogólne 1 2 3 4 5 6
Spód 7
Silniki 8
W stanie spoczynku 9 10

Cała galeria będzie kiedyś dostępna tutaj (BS)

Pozdrawiam ;)
Ostatnio zmieniony 2008-03-01, 12:37 przez martinbb, łącznie zmieniany 2 razy.
Inspired by NavySEALs

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#2 Post autor: ImpreSariO »

Jeśli to jest brzydkie to ciekawe co powiesz na moje wypociny na pierwsze zlecenie PiZ (za parę godzin będą zdjęcia). Model co prawda nie dorównuje Manthisowi ale zły nie jest. Mnie się podoba choć wygląda trochę jak latająca lodówka.
Ostatnio zmieniony 2008-03-01, 13:34 przez ImpreSariO, łącznie zmieniany 1 raz.

pkowalcz

#3 Post autor: pkowalcz »

Ale kloc...
Pilot to chyba starsznie się musi wychylać przez boczne okna, bo dzięki tym slope'om przez przednią szybę może patrzeć tylko dokładnie na wprost...
Ale za to silniki jak zwykle fajne ;)

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#4 Post autor: Jerac »

Czy ja wiem czy myśliwiec... raczej coś w rodzaju kosmicznego samochodu, z tym kokpitem. Widoczność jak już pkowalcz zauważył marna, no ale od czego są komputery :>

(Nawiasem mówiąc, utnij przednie szare slopy i zamontuj tam Obrazek - to będzie naprawdę ciekawe)

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2555
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#5 Post autor: V1 »

Raczej powiedziałbym że to pojazd badawczy, naukowy, do zbierania próbek, czy coś w tym stylu, zupełnie nie kojarzy mi się z myśliwcem.
Wygląda jakbyś nożem uciął i zabrał kabinę i pokazał to co zostało.
\/1 ______________

Thangor
Posty: 71
Rejestracja: 2007-12-28, 00:06
Lokalizacja: warszawa
brickshelf: Thangor

 

#6 Post autor: Thangor »

A mi sie podoba, jako że w kosmosie brak atmosfery aerodynamiczne kształty są raczej zbędne, do tego pokazują, że statek ten jest robiony na podstawie innej (handlowej :P) technologi niż poprzednie statki.

Co do widoczności pilota to w zaawansowanym statku kosmicznym wizjery są potrzebne raczej tylko w wypadku uszkodzeń, w innym wypadku komputery i tak dostarczają wszelkich niezbednych danych tak wiec nie powinien to być problem.

crises

#7 Post autor: crises »

Taki... bez nosa. Fajny tyłek i brzydka facjata, w sumie nierzadkie zjawisko ;-) Podoba mi się też to półokrągłe z boku. Nie podobają mi się odkryte study - całość gładziutka, a tutaj takiej kropy wyskakują.
Czy jest jakiś inny patent na podwozie, niż płozy? Gotowe elementy jakoś nie chcą mi pasować z "autorską" resztą.

Awatar użytkownika
sszaki
Posty: 66
Rejestracja: 2008-02-16, 23:25
Lokalizacja: brzeg

#8 Post autor: sszaki »

Mi sie bardzo podoba ale ten przód taki jakby był ucięty
Noobek

ODPOWIEDZ