[MOC]Transportowiec Charon

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
hubertsumo

[MOC]Transportowiec Charon

#1 Post autor: hubertsumo »

Chciał bym przedstawić swoje najnowsze dzieło, transportowiec Charon. Powstawał on około tygodnia. Nie wiem jak Wy to przeliczacie na metry ale w długość studach wynosi 43. Zadaniem tej jednostki jest transport cieczy i gazów. Jako pierwszy powstał główny zbiornik, zastanawiałem się co można zrobić z części silnika z nowego naboo n1, dopiero do niego dobudowałem resztę statku. Nie mam pomysłu na historyjkę wiec bez dalszych ceregieli przedstawiam.
Obrazek
>>>>>>GALERIA<<<<<<

PS. Różnica w nazwie galerii na BS wynika z faktu że haron będzie chyba bardziej zrozumiałe dla zagranicznych osób odwiedzających moją galerię.

endrju

#2 Post autor: endrju »

PS. Różnica w nazwie galerii na BS wynika z faktu że haron będzie chyba bardziej zrozumiałe dla zagranicznych osób odwiedzających moją galerię.
Niezupełnie - imię Charon (&#935;&#940;&#961;&#969;&#957;) zapisywane jest z użyciem alfabetu łacińskiego zawsze przez "ch". A jak już wychodzi ze mnie czepialstwo - frachtowiec to "freighter" ;)

Co do samego modelu - podoba mi się silnik (turbina?) i pomysł na wykorzystanie żółtego tłoku. Reszta nie jest zła - ale brakuje nieco detali.

hubertsumo

#3 Post autor: hubertsumo »

endrju pisze:podoba mi się silnik (turbina?)
Takie było założenie by przypominał choć trochę współczesne silniki turbinowe lub odrzutowe.
endrju pisze:Reszta nie jest zła - ale brakuje nieco detali
Niestety nie miałem już pomysłu co można by dodać lub urozmaicić bo jestem ograniczony do dosyć niewielkiej liczby klocków.

Awatar użytkownika
martinbb
Posty: 673
Rejestracja: 2007-03-10, 14:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: martinbb

 

#4 Post autor: martinbb »

No nie widzę jakichś większych niedoróbek. Całość wygląda bardzo porządnie, a brak detali można przeboleć, i tak nie ma tu zbyt dużo miejsca na nie ;)
Inspired by NavySEALs

hubertsumo

#5 Post autor: hubertsumo »

Jedyne miejsce gdzie zmieściły by się jeszcze jakieś detale to spód i silnik, choć spód jest trochę wygładzony. Na razie zastanawiam się nad urozmaiceniem silnika a przynajmniej dyszy wylotowej.

Awatar użytkownika
trubal
Posty: 299
Rejestracja: 2007-06-13, 14:50
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: trubal
Kontakt:

 

#6 Post autor: trubal »

a powiedz czy zdjęcia robiłeś w wannie? fajny efekt dzieki temu wyszedł :)
całość wygląda zgrabnie
"I got a bad feeling about this..."

Mój sklep BL:
www.brickbox.prv.pl

hubertsumo

#7 Post autor: hubertsumo »

trubal pisze:a powiedz czy zdjęcia robiłeś w wannie?
Nie, zdjęcia robiłem na odwrotnej stronie plakatu. Fajnie że ci się podoba.

ODPOWIEDZ