[MOC] Orły Temidy i nalot na melinę

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
crises

[MOC] Orły Temidy i nalot na melinę

#1 Post autor: crises »

Przedstawiam pierwszą część mojego zgłoszenia do drugiego etapu Policjantów i Złodziei.
Masz juz druzyne i pojazd, najwyzsza pora wziac sie do pracy. W ramach szkolenia druzyny wybraliscie sie “ w odwiedziny” do znanej przestepczej meliny. Spotkany tam rezydent Don Alfredo zlozyl ci “propozycje nie do odrzucenia”:

- Ja wiem jak jest panie kapitanie, sam robie w branzy ochroniarskiej. Za ochrone trzeba zaplacic. My panu kapitanowi co miesiac przelejemy odpowiednia sume a pan kapitan zadba zeby nam sie krzywda nie dziala.

Musisz dokonac wyboru:

1. Przyjmjesz propozycje i zapewniasz gangsterowi ochrone w zamian za comiesieczna lapowke
2. Aresztujesz gangstera za probe skorumpowania policjanta
3. Skladasz gagnsterowi kontrpropozycje: nie aresztujesz go za probe skorumpowania policjanta a za to on bedzie Ci sluzyl informacjami.

Te wybory beda mialy wplyw na dalsza linie fabularna i moga oznaczac zdobycie / utrate dodatkowych punktow w kolejnych etapach.

Zadania
Po pierwsze: w dziale Policjanci, w odpowiednim watku zglos dokonany wybor
Po drugie: zbuduj scenke nalotu na przestepcza meline.
Don Alfredo jak co rano zasiadł w ukochanym skórzanym fotelu napawając się swym bogactwem, sprawdzając przy okazji kursy giełdowe i sycąc oczy kolekcją broni i dzieł sztuki.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Czuł się bezpieczny, bo dostępu do jego lokum broniły pancerne drzwi z zamkiem szyfrowym, a na jego piętro można było dojechać tylko windą.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Niestety Don Alfredo nie spodziewał się co go tego dnia spotka...

Ciąg dalszy nastąpi po południu. Na razie pooglądajcie melinę Don Alfredo, bo troszku przy niej posiedziałem. Zrobiłem mu nawet mebelki na zamówienie.
Obrazek

Galeria będzie za jakiś czas.

EDIT: CIĄG DALSZY HISTORII

Don Alfredo był tak zajęty pomnażaniem majątku i planowaniem kolejnych przestępstw, że nie domyślił się nawet czyhającego nań niebezpieczeństwa. Nie wiedział co się dzieje
na dachu, w zaciszu posterunku policji, a nawet za drzwiami "meliny".
Kapitan dał sygnał i "na trzy" zaczęła się zabawa. Oknem, drzwiami i przez sieć Orły Temidy przypuściły atak na kryjówkę Don Alfredo. Kiedy opadł kurz bitewny przystąpiono do negocjacji, a Kapitan wywarł tak dobre wrażenie na przestępcy, że ten postanowił pójść na współpracę i zgodził się dostarczać Policji informacje.

To cała historyjka. Zapraszam do komentowania i oceniania.

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 2008-03-09, 21:43 przez crises, łącznie zmieniany 1 raz.

pkowalcz

#2 Post autor: pkowalcz »

Jakiś wesoły ten Don Alfredo... W oryginale miał wkurzoną minę ;)

Bardzo fajna melina (osobiście uważam, że lepsze byłoby słowo "rezydencja" - na melinę zbyt luksusowe).

Blaster

#3 Post autor: Blaster »

Meble są nie do przebicia i fajna winda tylko wygląda tak jakby wchodziło się od razu na jej mechanizm!

Awatar użytkownika
trubal
Posty: 299
Rejestracja: 2007-06-13, 14:50
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: trubal
Kontakt:

 

#4 Post autor: trubal »

bo jest akurat na górze :)
"I got a bad feeling about this..."

Mój sklep BL:
www.brickbox.prv.pl

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2557
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#5 Post autor: V1 »

Fajnie to wygląda, szczególnie korytarzyk, zasłony pod kolor papierów :) drzwi do gabinetu i kaloryfer, choć lepiej gdyby nie był wpuszczony w podłogę.
na jego piętro można było dojechać tylko windą.
Zatem co tu robi maszynownia?
\/1 ______________

crises

#6 Post autor: crises »

W pierwszym wpisie dokończyłem całą historię. Są linki do nowych zdjęć, więc zapraszam do oglądania.
pkowalcz pisze:Jakiś wesoły ten Don Alfredo... W oryginale miał wkurzoną minę ;)
Ma dobry humor z rana, bogaci się, to i zadwolony. Nie wiedziałem, że jest już gdzieś minifigowy Don Alfredo.
V1 pisze:Zatem co tu robi maszynownia?
Blaster pisze:fajna winda tylko wygląda tak jakby wchodziło się od razu na jej mechanizm!
W sprawie windy. To co widzicie to górna część kabiny. Winda jest teraz pomiędzy piętrami. Maszynownia jest (domyślnie) na dachu w takiej budce.
V1 pisze:kaloryfer, choć lepiej gdyby nie był wpuszczony w podłogę.
Musiałem go zrobić na wysokość trzech i wsadzić pod okno. Z kolei okna nie mogłem zrobić wyżej, bo wyszłoby pod sufitem. No i w ten sposób pod kaloryfer już kafelek nie wszedł.

pkowalcz

#7 Post autor: pkowalcz »

crises pisze:Nie wiedziałem, że jest już gdzieś minifigowy Don Alfredo.
http://www.brickshelf.com/gallery/nexus ... re_032.jpg
Fotka Nexusa do zlecenia z kontrabandą w pierwszym zleceniu pierwszego BTT.

Roug

#8 Post autor: Roug »

Swietnie uchwyciłeś moment wkroczenia Orłów do pokoju. Bardzo dynamiczna scenka.
No i ta okiennica na głowie komandosa....

crises

#9 Post autor: crises »

pkowalcz pisze:Fotka Nexusa do zlecenia z kontrabandą w pierwszym zleceniu pierwszego BTT.
Dzięki za link. Wtedy to mnie tu jeszcze nie było - tkwiłem w Ciemności...

Awatar użytkownika
sszaki
Posty: 66
Rejestracja: 2008-02-16, 23:25
Lokalizacja: brzeg

#10 Post autor: sszaki »

Ale jazda!!! naprawde extra to wygląda. :)
Noobek

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#11 Post autor: M_longer »

crises pisze:Kapitan dał sygnał i "na trzy" zaczęła się zabawa. Oknem, drzwiami i przez sieć Orły Temidy przypuściły atak na kryjówkę Don Alfredo.
Nie wystarczyło zapukać? ;)

Moment wkroczenia do pomieszczenia wyszedł bardzo efektownie :)

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2787
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#12 Post autor: Ciamek »

Świetna scenka (scenki).
Najbardziej podoba mi się atak przez sieć, po którym na komputerze Don Alfredo pokazał się napis "POLICE" : o)
Zdrufko, Ciamek

Awatar użytkownika
martinbb
Posty: 673
Rejestracja: 2007-03-10, 14:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: martinbb

 

#13 Post autor: martinbb »

Pomysł fajny, wykonanie fajne, detale fajne, humor fajny.
Czego chcieć więcej? ;)
Inspired by NavySEALs

crises

#14 Post autor: crises »

martinbb pisze:Czego chcieć więcej? ;)
Rzeszy entuzjastycznych fanek, bogactwa i wyspy na Pacyfiku? Hmm, to chyba nie to forum ;-)

spacelord
Posty: 964
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#15 Post autor: spacelord »

ładne scenki :) ... tylko tekst:
a Kapitan wywarł tak dobre wrażenie na przestępcy, że ten postanowił pójść na współpracę i zgodził się dostarczać Policji informacje.
brzmi mało groźnie ;)

ja też planuję serie scenek zrobić, ale już widzę że znowu będą problemy czasowe :/

ODPOWIEDZ