Vignette Story Telling

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Hippotam

Vignette Story Telling

#1 Post autor: Hippotam »

Vignette Story Telling

"Rekreacyjny" konkurs miniaturek. Dosc ciekawy regulamin, sprawa idealna dla naszych forumowych miniaturzystow :-)

Awatar użytkownika
pitrek02
Posty: 880
Rejestracja: 2006-10-05, 19:27
Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
brickshelf: pitrek02

 

#2 Post autor: pitrek02 »

Jakby tylko, ktoś z dobrym serduszkiem, przetłumaczył ten regulamin, bo boje się, że mogłem coś źle zrozumieć.

Myślę, że powinienem coś wybudować. :)

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#3 Post autor: zgrredek »

Ochotnik do przetłumaczenia przydałby się. Zleciłem to zadanie mojemu starszemu synowi (politechnika), ale za dużo jest tu zwrotów trudnych do przetłumaczenia.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 422
Rejestracja: 2007-06-01, 16:51
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Iskra

 

#4 Post autor: Iskra »

Proszę: tak na szybko przetłumaczyłam. Mogą być pewne niejasności bo niektóre zdania sa nieco kulawe, ale myslę,że mniej więcej da się zrozumieć.

Wyzwanie:

Na płytce lub bazie o wymiarach 16x16 stwórz serię związanych ze sobą miniaturek utrzymanych w kklimacie castle, które przedstawiają jakąś historię. Celem jest zbudowanie 'historyjki' widocznej kiedy cały moc jest obracany. [ Tu statniego zdania nie jestem pewna, mógłby ktoś sprawdzic?]

Zasady:

1. Możesz zgłosić 2 prace, każda pojedyncza praca musi składac się z czterech powiązanych scenek.

2. Rozmiar każdej scenki jest ograniczony do powierzchni 8x8

3.Elementy mogą zachodzić/wystawać poza scenki i/lub krawedz calej pracy.

4.Wszystkie cztery scenki muszą być albo połączone na stałe albo musi być możliwe ich połączenie. Sąsiadujące ze sobą scenki muszą do siebie przylegać.

5. Twoja praca może znajdować na na pojedynczej plytce 16x16 z czterema scenkami o powierzchni 8x8, przy czym musi tworzyc to pewną historię.

6.Żeby przedstawić historię, Twoje scenki muszą być ułożone w logicznej kolejności. Praca może'dziac sie' od prawej do lewej lub odwrotnie, sam zdecyduj. Pierwsza i ostatnia scenka nie muszą być wzajemnie powiązane.

7.Minifigi mogą się powtarzac w kolejnych scenkach, aczkolwiek jeśli Twoja historyjka krąży w okół jakiegoś podmiotu, musi mieć to oczywiste wyjaśnienie.

8. Nie pisz historii do swojej pracy. Możesz zatytulować ją opisowo, ale celem jest żeby praca sama w sobie w widoczny sposob opowiadala jakas historię.

9. Zrób przynajmniej po jednym zdjęciu każdej scenki oraz przynajmniej jedno zdjęcie całości zrobione z pewnej odleglosci ( nie powininno byc jednoczesnie widac przodu wszystkich scenek kiedy są ze sobą połączone.)

10. Utzymane w klimacie Castle oznacza wszystkie serie/tematy które możnaby umieścić na forum Castle MOCS. Np. Castle, Knights Kingdom 2, Ninja itp. Rzymskie, greckie i inne starożytne 'tematy' są również mile widziane.

11. Użycie modyfikowanych elementów ograniczone jest do minifigów, zwierząt, naklejek i minifigowych lub zwierzecych akcesoriów.

12.Przykro nam, w tym konkursie prace wykonane w Ldraw nie będą brane pod uwagę.


***Zgłoś prace odpowiadając w odpowiednim wątku zgłoszeniowym któy pojawi się na forum. Zamieść w tym wątku tylko jedno zdjecie i podaj link do galerii z pozostałymi zdjeciami.***

***Zmniejsz zdjęcie zamieszczone w wątku do rozmiaru 400x400 pikseli. Możesz zamieścic większe zdjęcia ale tylko w galerii do której podasz link, nie na forum. Zdjęcia nie mogą przekraczać rozmiaru 600x8000 pikseli***

***Zdjęcia większe niż 600x800 mogą być powodem dyskwalifikacji pracy.***

Nagrody:

Pierwsze miejsce:
-specjalna ranga na forum Classic Castle ważna przez miesiąc.
-Nowy zestaw 5615 The Knight (impuls z rycerzem)
-Cześć i chwała
-prawo do chełpienia się, przechwalania.

Drugie miejsce:
-Specjalna ranga na forum CC ważna przez miesiąc.

Classic Castle wysle nagrody na swój koszt do jakiegokolwiek miejsca w USA jesli koszt wysylki nie przekroczy 4,05 dolara. Zwycięzcy spoza USA i/lub w przypadku kiedy koszt wysyłki będzie wyższy niż 4,05 $ będą musieli dopłacić różnicę.


Termin:
Konkurs rozpoczyna się z chwilą napisania tego posta, 1. lutego 2008, a zakonczy się 29. lutego(mamy rok przestępny) o godzinie 23.59 czasu środkowoamerykańskiego [-6:00 GMT bodajże]

Sędziowanie:
Admini CC zadecydują kto zwycięży i w związku z tym nie mogą brać udziału w konkursie.

Admini wybiorą najlepsze wedlug nich prace i stworzą listę, która zostanie poddana pod publiczne głosowanie celem wyłonienia zwycięzcy,

Jeśłi masz jakieś pytania, zadaj sie w tym wątku.

Powodzenia!

----------------------------------

Admini zastrzegają sobie prawo do zmiany regulamininu, terminu zgłaszania prac lub czegokolwiek innego związanego z tym konkursem w dowolnym momencie i z jakiegokolwiek powodu.
Ostatnio zmieniony 2008-02-05, 15:41 przez Iskra, łącznie zmieniany 3 razy.

crises

#5 Post autor: crises »

Czy ma ktoś może kryształową kulę i widzi w niej termin ogłoszenia ankiety? Organizatorzy chyba posnęli :/

pkowalcz

#6 Post autor: pkowalcz »

Pytałem tydzień temu, ale nie raczyli odpowiedzieć... :/

crises

#7 Post autor: crises »

pkowalcz pisze:Pytałem tydzień temu, ale nie raczyli odpowiedzieć... :/
No właśnie widziałem. Codziennie sprawdzam forum, a tam pusto. Konkursy mają fajne, ale terminowość woła o pomstę do nieba :(

kris kelvin

#8 Post autor: kris kelvin »

crises pisze:
pkowalcz pisze:Pytałem tydzień temu, ale nie raczyli odpowiedzieć... :/
No właśnie widziałem. Codziennie sprawdzam forum, a tam pusto. Konkursy mają fajne, ale terminowość woła o pomstę do nieba :(
No to macie:
http://www.classic-castle.com/forum/vie ... hp?t=13211
Jeden z naszych się przedarł, choć hierarchii koscielnej tym nie zdobędzie :D

Awatar użytkownika
pitrek02
Posty: 880
Rejestracja: 2006-10-05, 19:27
Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
brickshelf: pitrek02

 

#9 Post autor: pitrek02 »

Więc koledzy klubowicze, musimy wesprzeć naszego rodaka!!
Kto ma konto na CC forum to niech głosuję i wspiera biało czerwonego!!

crises

#10 Post autor: crises »

Jakoś V1 się nie chwali, to napiszę, że zajął w konkursie drugie miejsce. Gratulacje.

Awatar użytkownika
pitrek02
Posty: 880
Rejestracja: 2006-10-05, 19:27
Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
brickshelf: pitrek02

 

#11 Post autor: pitrek02 »

V1, gratuluję!! :)

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#12 Post autor: V1 »

A co tu się chwalić, gdyby było pierwsze, to co innego :)
\/1 ______________

Awatar użytkownika
martinbb
Posty: 673
Rejestracja: 2007-03-10, 14:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: martinbb

 

#13 Post autor: martinbb »

Ehhh, ta wrodzona skromność ;) Widać masz talent do wszystkiego :)
Inspired by NavySEALs

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 422
Rejestracja: 2007-06-01, 16:51
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Iskra

 

#14 Post autor: Iskra »

*klask klask* Więc jednak zrozumieli o co chodzi. ;)

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#15 Post autor: zgrredek »

Nie jestem taki pewien, że zrozumieli. 14 głosów to może uzbierało się z naszych forumowiczów.

ODPOWIEDZ