[MOC] Boozer is always lucky

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Kuba_AFOL

#16 Post autor: Kuba_AFOL »

Swietny MOC. Bardzo dynamiczny, dużo się dzieje i jest ładny przez co przyjemnie się patrzy :). Domek też swietny, stara kamienica, chociaż góra wygląda jak "domy w krate", które często widze na wakacjach nad morzem.
Bardzo fajny pomysł z tym skazancem, dodaje klimatu :)

Jedynie co to można się przyczepić do tego smoka bo posturą przypomina trochę T-Rex'a, ale to są już tylko szczegóły.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#17 Post autor: zgrredek »

Nareszcie coś się ruszyło w Oddechu Historii, bo ostatnio do oglądania na Forum były głównie techniksy i hotrody, czyli nic co by mnie interesowało. Nic dziwnego - pewnie wszyscy castlowcy szykują MOCe na konkurs i lada dzień czeka nas wysyp prac.
Ale może wrócę do tematu ;o)
MOC jest cacy. Ładnie skomponowany, na małej powierzchni dużo treści. Nawet nie zwróciłem uwagi, że smok jest bez skrzydeł. Zwróciłem uwagę, że jest to bestia terroryzująca spokojnych mieszczan. Może jakby czarodziej dosiadał smoka jego rola w tej scenie byłaby bardziej czytelna. Albo jakby go prowadził na smyczy ;o)
Przesłanie MOCa (z pijakiem) przypomina stary film "Trzęsienie ziemi". Tam też pijak wychodzi cało z kataklizmu nie zdając sobie sprawy z zagrożenia.

Awatar użytkownika
Pepin Krootki
Posty: 218
Rejestracja: 2006-06-22, 12:05
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: PepinKrootki

 

#18 Post autor: Pepin Krootki »

Co Ci miałem napisać to już napisałem. Brak skrzydeł mi nie przeszkadza, czarodziej też. Ale po głębszej analizie uznałem, że ta rącza od minifiga na lasce czarodzieja trochę tu nie pasuje. Ew. można też zabudować tył domku bo widać białą kartkę.
tu byłem - Pepin

Darth Sion

#19 Post autor: Darth Sion »

Jak już wspomnieli inni razi brak skrzydeł ale za to czuć od niego smoki Izzo :)
Ten czarodziej to jest ze smokiem czy z ludźmi bo stoi i nic nie robi :)
Fajny patent na dyby. Ogólnie MOC ci wyszedł bardzo udany.

Awatar użytkownika
pitrek02
Posty: 880
Rejestracja: 2006-10-05, 19:27
Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
brickshelf: pitrek02

 

#20 Post autor: pitrek02 »

Darth Sion pisze:Ten czarodziej to jest ze smokiem czy z ludźmi bo stoi i nic nie robi :)
Czaruje i dla tego ma skierowaną różdżkę w stronę smoka. :)
liwnik pisze:Bardzo fajna praca. Smok wyszedł Ci świetnie
dzulian pisze:Super
makorol pisze:Świetny smok
Kuba_AFOL pisze:Swietny MOC.
zgrredek pisze:MOC jest cacy.
Darth Sion pisze:Ogólnie MOC ci wyszedł bardzo udany.
Dzięki!

Pozdrawiam gorąco!

Awatar użytkownika
Emilus
Adminus Emeritus
Posty: 1460
Rejestracja: 2007-08-26, 19:58
Lokalizacja: Polska
brickshelf: Emilus
Kontakt:

 

#21 Post autor: Emilus »

Generalnie nie znam się na takich pracach, ale smok wywarł na mnie wrażenie dosyć silne. Po prostu nie mogłem "przejść" obok niego bez dokładnego obejrzenia. Jest bardzo ciekawy i ma w sobie coś...

Dom (kamienica, sam nie wiem) jest taka jak inne dobre budowle, tzn. trzyma poziom

PS. Smok jest niewidomy? :-)

Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#22 Post autor: Bobofrutx »

Fajna scenka! Bardzo podoba mi się ten smok ^^ tylko szkoda że jego oczy są tak kiepsko zarysowane.
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

ODPOWIEDZ