[MOC]ford model t roadster

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
hubertsumo

[MOC]ford model t roadster

#1 Post autor: hubertsumo »

Witam wszystkich, chciał bym przedstawić moje najnowsze dzieło, jest to ford model t w wersji roadster hot rod. Jest to tak zwany t-bucket . Pojazd ma otwierane drzwi oraz możliwość ustawienia kół aby wyglądały jak przy skręcie. Jest to druga wersja tego modelu, poprzednia miała inną atrapę chłodnicy oraz inne przednie zawieszenie. Od razu przepraszam za to że zdjęcia są trochę niewyraźne ale nie posiadam aparatu cyfrowego i robiłem je telefonem komórkowym. Zachęcam do komentowania i propozycji co poprawić.
Obrazek

>>>>>GALERIA<<<<<


Ps.Mam nadzieję że zdążyliście trochę odpocząć po ostatnim miesiącu i nikt mnie nie ochrzani że znowu hot rod. Na swoją obronę mam tylko tyle że nie buduje tych pojazdów dlatego że jest na nie moda, tylko dlatego że naprawdę lubię te pojazdy i jestem ich wielkim fanem.
Pozdrawiam Hubert.

spacelord
Posty: 960
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#2 Post autor: spacelord »

na tym zagadnieniu się totalnie nie znam - ale z ciekawości wpisałem w google "T-Bucket Ford Model T 1925" - i żaden z modeli które wyskoczył nie był podobny do tej wersji klockowej (przy okazji pooglądałem sobie trochę hot-rodów) ;)

nie podoba mi się, że drzwi się otwiera do tyłu - tak miało być, czy to tylko wygodne rozwiązanie techniczne ?

poza tym - cóż może napisać osoba nie znająca się na rzeczy - model ok, tylko mały trochę :/

hubertsumo

#3 Post autor: hubertsumo »

bo to jest wersja z tym "opływowym" tyłem otrzymywana z wersji z twardym dachem. natomiast drzwi otwierane do tyłu mały takie być mogą się wydawać dziwne ale w starych samocodach jest to patent dość często wykożystywany.

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#4 Post autor: grevious27 »

Model średnio mi sie podoba, lepiej by wyglądał jakby miał dach. Kolor też byś mógł zmienić , żółty nie zabardzo pasuje do tego modelu. Ale za to podoba mi się ogólny styl tego modelu.

ODPOWIEDZ