[MOC] Zła Małpa

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

[MOC] Zła Małpa

#1 Post autor: ImpreSariO »

Z braku potrzebnego budulca i funduszu na niego coraz bardziej nie wiem co budować aby starczyło mi materiału. Tym razem wystrugałem niby humorystyczną scenkę. Zaczęło się od pomysłu na wózek golfowy mimo że powstał na końcu bo sprawiał mnóstwo problemów. Żeby nie przynudzać zapraszam do oglądania fotek i krytykowania =]

Obrazek

Obrazek

GALERIA!
Ostatnio zmieniony 2008-04-14, 23:36 przez ImpreSariO, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2431
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

Re: [MOC] Zła Małpa

#2 Post autor: dmac »

Śliczności :) .
Podoba mi się dziura w trawie równiutkiej jak stół (jak to na polu golfowym), wózek golfowy ma wysoki współczynnik wózkogolfowatości, a drzewo mnie cieszy, bo potwierdza teorię, że pień czarny nie ustępuje pniowi brązowemu, bijąc go na głowę taniością budulca. Kij golfowy mógłby być mniejszy (krótszy), ale wtedy nie byłby metaliczny, jak się domyślam...
Śmieszna, miła scenka, gratuluję!
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#3 Post autor: Misterzumbi »

Tez sie podoba. Chociaz akurat ja czarnego pnia nie lubie, a domyslam sie ze Dmac tylko szuka taniego wyjscia z pewnej sytuacji (Tak jak ja chodze dookola i szukam samochodow ze zjechanym bieznikiem zeby znalezc powod dla nie kupowania nowych opon :D).
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2431
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#4 Post autor: dmac »

Misterzumbi pisze:Dmac tylko szuka taniego wyjscia z pewnej sytuacji
He, he, przejrzałeś mnie ;) .
A tak poważnie: kiedy mówimy tysiącach elementów potrzebnych do zbudowania dużych pni, cena staje się naprawdę ważnym czynnikiem. Do tego stopnia, że może decydować o "być albo nie być" projektu. Ja wybieram "być" :) . Zwłaszcza, że zdobycie brązowych elementów w takich ilościach, w jakich są mi potrzebne, graniczy z cudem.
W swoim pędzie do usprawiedliwienia tej koncepcji ostatnio przypatrywałem się dużym, starym drzewom rosnącym wokół szkoły moich synów: żadne, powtarzam: ŻADNE z nich nie jest nawet w przybliżeniu brązowe. Gdybym miał zbudować wierny model ich pni i konarów, używałbym czarnych klocków, z domieszką starego ciemnoszarego i ciemnej zieleni (mech od północy).

Uczciwość nakazuje mi jednak napisać, że były to drzewa liściaste, a z iglastymi - takie właśnie będę budował - bywa inaczej... ;)
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#5 Post autor: Misterzumbi »

Jest zima...
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#6 Post autor: zgrredek »

Wózek świetny, scenka fajna. Przeszkadza mi tylko czarna opaska. Może byłaby OK gdyby zieleni było kilkakrotnie więcej (dla zaznaczenia bezkresności pola golfowego).
Bardzo dobrze, że drzewo jest czarne, bo od dłuższego czasu szukam brązowych i nie mogę znaleźć. Nawet sosny, których jest w mojej okolicy mnóstwo, mają w górnych partiach brąz wpadający w pomarańczowy z lekkim odcieniem różowego.

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#7 Post autor: ImpreSariO »

Misterzumbi pisze:Chociaz akurat ja czarnego pnia nie lubie
zgrredek pisze:Przeszkadza mi tylko czarna opaska. Może byłaby OK gdyby zieleni było kilkakrotnie więcej
Jak zaznaczyłem na początku cienko u mnie z różnorodnością klocków. Około 15000 elementów to niby dużo ale tak na dobrą sprawę to wielkie g....! Zrobiłem sobie listę zestawów i klocków, długości na miarę trylogii Sinkiewicza i zaczynam to powoli zbierać. Być może za 5 lat zrobię jeden z pierwszych pomysłów na które wpadłem dawno temu a nie chce ich ruszać dopóki nie będę miał całego potrzebnego materiału.
dmac pisze:Śliczności :) .
Misterzumbi pisze:Tez sie podoba.
zgrredek pisze:Wózek świetny, scenka fajna.
Dziękuje =]

Nexus 7

#8 Post autor: Nexus 7 »

Wozek przedni! Sam sie do tego tematu pare razy zabieralem, ale nie wyszlo mi nigdy nic nawet podobnie swietnego.

Awatar użytkownika
Emilus
Adminus Emeritus
Posty: 1460
Rejestracja: 2007-08-26, 19:58
Lokalizacja: Polska
brickshelf: Emilus
Kontakt:

 

#9 Post autor: Emilus »

Scenka miła, fajna i bardzo sympatyczna, ale moja podejrzliwa natura stara się dociec, czemu ten pod drzewem ma jedną rękę metalową?
Android, robot, robocop....??????? Oni są wśród nas:)

Awatar użytkownika
Benny
Posty: 230
Rejestracja: 2008-03-22, 11:24
Lokalizacja: Będzin
brickshelf: Benny888

 

#10 Post autor: Benny »

Nie no, to pewnie rękawiczka :P

Scenka bardzo fajna i dosyć zabawna :) Pole golfowe odwzorowałeś bardzo dobrze, jest gładka powierzchnia, chorągiewka i dołek. Wózeczek też bardzo fajny i podobny do oryginałów ;)

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#11 Post autor: ImpreSariO »

Emilus pisze:czemu ten pod drzewem ma jedną rękę metalową?
Benny pisze:Nie no, to pewnie rękawiczka :P
Dokładnie. W golfie używa się głownie jednej rękawiczki. Są one niesamowicie wygodne i prawie ich nie czuć. Raz w swojej zasnąłem bo zapomniałem że mam ją na dłoni =]

Darth Sion

#12 Post autor: Darth Sion »

Fajna scenka.... ale co do cholery na polu golfowym na drzewie robi małpa ? xD
Fajny wózek i ciekawie to wszystko odwzorowane :D

Frax

#13 Post autor: Frax »


Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#14 Post autor: V1 »

Scenka świetna, i nawet taka śmieszna :) samochodzik rewelacyjny, bardzo mi się podoba. Świetnie że zrobiłeś zdjęcie mocowania przedniej osi, bo jest dosyć zabawne :)

Miałem zapytać dlaczego oba ludziki mają różne łapki - ten z szarą to już przeczytałem, ale ten w samochodzie też wydaje się mieć inne - prawa jest biała lub beżowa?
\/1 ______________

crises

#15 Post autor: crises »

Miła scenka i wózek też sprytny. Cięcie fleksów w każdym domu.
V1: Ten ludzik pewnie ma rękawiczkę z innej skóry (materiału).
Poproszę zdjęcie pola golfowego na którego greenie rosną drzewa. Projektanta nieźle by pogonili za coś takiego.

ODPOWIEDZ