[MOC] Rozkaz 66 (2)

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

[MOC] Rozkaz 66 (2)

#1 Post autor: Mikolaj »

mała praca relaksacyjna:
ObrazekPostanowiłem zrobić parę mini-scenek przedstawiających śmierć moich ulubionych Jedi w czasie rozkazu 66. W najbliższych dniach bedę uzupełniał wątek o zdjęcia śmierci innych rycerzy: planuję pokazać rozbicie delty Plo Koona, śmierć Kita fisto, Seasee Tiina. Zmaierzam zrobić też większą scenkę śmierci mojego ulubionego Jedi - Kenobiego. Póki co braknie mi Vadera więc to raczej daleekie plany..(no chyba że ktoś z 00453005_0000002owiczów mi Vadera odda/sprzeda :P)

Ale się rozpisałem....
Obrazek

GALERIA BS: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=313855
Więcej Jedi wkrótce:)

PS. podziękowania dla Sariela i jego poradnika wklejania zdjęc:P
Ostatnio zmieniony 2008-04-16, 17:13 przez Mikolaj, łącznie zmieniany 5 razy.
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#2 Post autor: grevious27 »

Świetna scenka, nie moge się doczekać następnych scenek. Scenka identyczna jak z filmu :)
Fajny pomysł z Ki Adi Mundim.Czekam z niecierpliwością na kolejne cudeńka.

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#3 Post autor: ImpreSariO »

Mimo że Zemsta Sith to dosyć średni film, to akurat ta scena i kilka po niej, jest naprawdę dobra i ją bardzo lubię a ty niestety nie oddałeś powagi sytuacji w swojej winietce. Jeśli chcesz zrobić kolejne to postaraj się o przejmujące przesłanie bo tu tego w ogóle niema. Proszę cię tylko nie rób sceny w której Anakin ma już zabić najmłodszych padawanów w sali Rady Jedi, chyba że masz na nią świetny i do tego genialny pomysł którego będziesz pewien. Wybacz mi moje oburzenie ale to tak jakby ktoś zbudował scenę rżnięcia w d... Marsellus'a Wallace'a znanej z Pulp Fiction.

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#4 Post autor: Mikolaj »

ImpreSariO pisze:Wybacz mi moje oburzenie
spoko:)
ImpreSariO pisze:niestety nie oddałeś powagi sytuacji w swojej winietce
Masz jakiś fajny pomysł to pisz... Myślałem ż eszczątki BAttle droidów i klony celujące w biegnące Mundiego wystarczą....
W każdym razie będę ci bardzo wdzięczny jak mi pomożesz.
ImpreSariO pisze:Wybacz mi moje oburzenie ale to tak jakby ktoś zbudował scenę rżnięcia w d... Marsellus'a Wallace'a znanej z Pulp Fiction.
Jezu.... Zamiast Zemsty Sithów chciałem zrobić wersję lego Pulp Fiction... Co prawda tej sceny nie miało być tylko te z S.L.J:D
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Darth Sion

#5 Post autor: Darth Sion »

No wiesz jako fan SW to stwierdzam (jak to brzmi...) że wyszła ci całkiem nieźle. To na pewno był rozkaz 66 ? I Kit Fisto nie zginął z powodu rozkazu 66 tylko zabił go Sidious :D
Jak już mówił ImpreSariO w następnych częściach się postaraj...

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#6 Post autor: Mikolaj »

Darth Sion pisze:nie zginął z powodu rozkazu 66 tylko zabił go Sidious
wiem:) Tak jak Seasee Tinna i Agena Kolara.
Darth Sion pisze:w następnych częściach
Wolałbym najpierw ulepszyć tą:)

Jakieś pomysły?:D
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

konradf13

#7 Post autor: konradf13 »

Scenka fajna, przemawia sama za siebie, z niecierpliwością czekam na tą z zestrzeleniem Delty Plo Koona. Wyzwaniem będą na pewno figurki jedi nie będących rasy ludzkiej.

A co do:
Mikolaj pisze:Zamierzam zrobić też większą scenkę śmierci mojego ulubionego Jedi - Kenobiego.
Jeżeli chodzi o scenkę związaną z Order 66 to będzie to scenka niedoszłej śmierci bo wiadomo że przeżył ją Mistrz Kenobi. A jak ma być scenka śmierci ( albo zjednoczenia z mocą jak kto woli :) ) to by musiała być z Nowej Nadziei

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#8 Post autor: Mikolaj »

konradf13 pisze:to by musiała być z Nowej Nadziei
Tak tak - z Nowej Nadziei - zapomniałem dopisać że to już będzie po rozkazie... Scna z Bogą w ogóle raczej do mnie nie przemawia... Wole poświęcenie się Obi-Wana na Death Star.

NA razie męczę się jeszcze z Ki-Adim Mundim:)
konradf13 pisze:Wyzwaniem będą na pewno figurki jedi nie będących rasy ludzkiej.
Plo Koon wyszedł mi całkiem fajnie, mam też pomysł na mistrza Tiina, jednak co do Kita Fisto i Luminary Unduli - nie mam zielonego pojęcia jeszcze;D
Ostatnio zmieniony 2008-04-15, 22:02 przez Mikolaj, łącznie zmieniany 1 raz.
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

crises

#9 Post autor: crises »

Dla kogoś kto nie zna SW zbyt dobrze (nie bijcie tylko), to ta scenka nie jest zbyt czytelna. Może w galerii będzie coś co rozpoznam.
Fajnie, że fotografujesz na w miarę jednolitym tle. Spróbuj jeszcze kadrować tak, żeby nie było widać "postronnych" elementów.
ImpreSariO pisze:Wybacz mi moje oburzenie ale to tak jakby ktoś zbudował scenę rżnięcia w d... Marsellus'a Wallace'a znanej z Pulp Fiction.
Taki mały diabeł, który siedzi w mojej głowie, a nazywa się "Przekora" krzyczy teraz głośno: "Rób winietkę, rób taką winietkę."

Awatar użytkownika
Benny
Posty: 230
Rejestracja: 2008-03-22, 11:24
Lokalizacja: Będzin
brickshelf: Benny888

 

#10 Post autor: Benny »

Mnie się podoba, dobrze oddaje sytuację z filmu ;)

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#11 Post autor: Mikolaj »

ImpreSariO pisze:niestety nie oddałeś powagi sytuacji w swojej winietce
Mimo iż większość komentarzy była na tak, postanowiłem ją zrobić lepiej. Oto nowe fotki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No cóż, myśle że ta wersje jest lepsza: rozpaczliwa obrona Mundiego na wpół zniszczonym moście, zdrada klonów...
crises pisze:Taki mały diabeł, który siedzi w mojej głowie, a nazywa się "Przekora" krzyczy teraz głośno: "Rób winietkę, rób taką winietkę."
Hmm... chyba się skuszę na ten pomysł:D

PS. To już chyba trochę więcej niż miniaturka:)

Galeria BS: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=313943
Ostatnio zmieniony 2008-04-16, 14:57 przez Mikolaj, łącznie zmieniany 3 razy.
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 740
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#12 Post autor: Kirysowaty »

Nawet nieźle, przyznaję. Rzadko się zdarzają MOC-e z SW, przynajmniej u nas. Ciekawy pomysł na broń - miałeś za mało blasterów?

Nie pamiętam, Mundi dostał w końcu w plecy, czy 'od frontu'?
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#13 Post autor: Mikolaj »

Kirysowaty pisze:Nie pamiętam, Mundi dostał w końcu w plecy, czy 'od frontu'?
Odbił parę boltów i dostał w brzuch.
Kirysowaty pisze:Ciekawy pomysł na broń - miałeś za mało blasterów?
Rozumiem że mówisz o broni scouta na dole - to poprostu rączka minifaga przymocowana do rewolweru:D Co do broni reszty legionu (to brzmi dumnie - 3 osoby...) to już zwykle, firmowe blastery
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2008-04-16, 15:06 przez Mikolaj, łącznie zmieniany 2 razy.
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#14 Post autor: spacelord »

tak sobie myślę że mógłbyś pokazać najpierw jak klony też walczyły z robotami, a potem przyszedł rozkaz i zaczęły strzelać do jedi, nie jest to pokazane... choć oczywiście scenka łatwo rozpoznawalna :)

druga wersja dużo lepsza :)

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 740
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#15 Post autor: Kirysowaty »

Mikolaj pisze:Rozumiem że mówisz o broni scouta na dole - to poprostu rączka minifaga przymocowana do rewolweru
Widzę - i właśnie to mi się podoba. ^^
Mikolaj pisze:to brzmi dumnie - 3 osoby...
Masz tylko 2 klonów i jednego droida? Figurek na sztuki kupować się nie opłaca: za standardowego battle droida na Allegro chcą 12zł. Zdzierstwo. Ze swej strony polecam Battle Packi. Nie są tak drogie, za kieszonkowe od babci można szybko rozbudować armię.

Mikołaj - spójrz na liczbę swoich postów. Ty tajny agencie Imperium! XD
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

ODPOWIEDZ