[MOC] Rozkaz 66 (2)

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Hazar

#16 Post autor: Hazar »

ImpreSariO pisze:Wybacz mi moje oburzenie ale to tak jakby ktoś zbudował scenę rżnięcia w d... Marsellus'a Wallace'a znanej z Pulp Fiction.
Jakby nie to, że szkoda mi zamordować taki fajny pomysł zestarzałymi, zżółkniętymi, najpierw przez dzieciństwo, a potem przez dark age ciężko doświadczonymi klockami to juz bym się brał za budowę. Zresztą mam nadzieję, ze zajmię się tym któryś z mistrzów skali minifig (oczy kota ze szreka w kierunku Crisesa). Evviva l'arte! (ta nawiasem mówiąc, czy raczej pisząc, jest to forum, dla Afoli, jasne, niektórzy nie są pełnoletni, ale rozumiem, że admini forum pozwalając im sie zarejestrować uważają, że zasługują oni na miano afoli. Poza tym, czy się to komuś podoba, czy nie, mamy wspaniały (piszę bez ironii) wiek XXI.
tu odezwie się moja upierdliwość: po co apostrof po spółgłosce w Marcellusie?
P.S. kara smierci to morderstwo. tak, tak nie mogłem się powstrzymać:( przekora to czasami bardzo upierdliwa cecha

yyy? jak tworzę posta to wyświetla się, że mogę używać BBCode, a znacznik [size] nie działa:/ Czy to może być problem z moją przeglądarką (Firefox)?
Ostatnio zmieniony 2008-04-16, 22:24 przez Hazar, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Maciej Drwięga
Posty: 1109
Rejestracja: 2004-08-08, 13:00
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: maciejd

 

#17 Post autor: Maciej Drwięga »

Hazar pisze:yyy? jak tworzę posta to wyświetla się, że mogę używać BBCode, a znacznik [size] nie działa:/ Czy to może być problem z moją przeglądarką (Firefox)?
Nie ma możliwości używania wielkości czcionki inna niż domyślna. Wyłączone celowo.
Maciej
-----
Na warsztacie kolejowo, ale jeszcze nie wiem co... pewnie kawałek bocznicy kolejowej, na ten cały bałagan.

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#18 Post autor: ImpreSariO »

Pomost wygląda znacznie lepiej. Można by rzec że nawet się więcej dzieje. Jednak dalej brakuje dramatyzmu. Nie jest to czytelne. Jeśli ktoś nie oglądał Zemsty Sith może nie zrozumieć przekazu. Nie wiadomo czy ci klony ida za Mundim czy do niego strzelają. Mimo to jest lepiej niż było.

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 740
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#19 Post autor: Kirysowaty »

Co racja, to racja. Mikołaj, spróbuj może zamienić blastery klonów na stare loudhailerowe, ale z doczepioną antenką, która stworzy "promień lasera":
Obrazek
Obrazek
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#20 Post autor: Mikolaj »

Kirysowaty pisze:próbuj może zamienić blastery klonów na stare loudhailerowe, ale z doczepioną antenką, która stworzy "promień lasera":
Sprawdziłem - naprawdę ładny efekt - jednak w tej scence już nic nie zmienię bo ją rozebrałem, ale wykorzystam ten koncept do następnej scenki XD
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

ODPOWIEDZ