Desant policji

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
kosci
Posty: 136
Rejestracja: 2007-10-05, 11:11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: kosci

 

Desant policji

#1 Post autor: kosci »

Siedząc sobie w Święta Wielkanocne zastanawiałem sie co by tu zbudować, przeglądałem części licząc na jakieś natchnienie. Zauważyłem dwie antenki dłuuugie i jaskrawe i tak kombinowałem co by z nich dobrego (albo i złego) wyszło. Ładnie wyglądały jako promień lasera czy innego karabinu energetycznego tylko trochę krótkie. Jako ze nie mam ani jednego zestawu SW to sie wymyśliło ze miecz świetlny robiłby za łącznik antenek:P
I tak powstała ta scenka. Przedstawia ona desant policji przy wsparciu jedi na bazę piratów.
Swoim zwyczajem piraci zbudowali pierw przyczółek obronny i uruchomili generator energii. Taki generator potrzebuje spore ilości wody co tym razem nie stanowi problemu gdyż wody ci u nas dostatek. Następnie przystąpili do budowy fortyfikacji.
Baza została szybko wykryta i natychmiast zorganizowano grupę do szturmu. Wg planów dostarczonych przez wywiad baza nie dysponowała ciężkim działem laserowym. Jednak piraci w obawie przed dziwnymi latającymi cosiami dość szybko zaopatrzyli sie w takowe.

Obrazek Obrazek Obrazek

Piraci mieli sporego pecha, konstrukcja nie wytrzymała... temu panu dziękujemy
Obrazek Obrazek Obrazek

Jedi odpiera ataki z małego działka laserowego. Ambitnie stara się podgrzać atmosferę i doprowadzić do eksplozji pojemników.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

A to niebezpieczny fruwajek.
Obrazek Obrazek

Galeria brickshelf

I cała scenka. Mam nadzieje że będziecie wyrozumiali dla początkującego kosmologa:)

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#2 Post autor: spacelord »

Wydaje mi się że już widziałem to gdzieś (tzn. w innym forum) tylko nie wiem gdzie (i nie jestem pewien czy na pewno)...

dużo tu różnych rzeczy, które nie wiem czym są :/
latające coś jest najciekawsze :) - ja bym się bał wkładać skrzydła w takie łapki, w obawie przed złamaniem ;)

szkoda że te fortyfikacje nie są trochę lepszej jakości - ale to pewnie dlatego że piraci nie mieli w pobliżu więcej budulca ;)

pkowalcz

#3 Post autor: pkowalcz »

Czemu Jedi ma kapelusz? :P
Fajna scenka, czuć akcję.
Skąd pochodzi ten baseplate (chociaż nie wiem, czy można to jeszcze określać jako plate :P)?

kosci
Posty: 136
Rejestracja: 2007-10-05, 11:11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: kosci

 

#4 Post autor: kosci »

Wydaje mi się że już widziałem to gdzieś
Jak poza LugPol'em to nie moje:P.
Żadna łapka nie ucierpiała w trakcie tej scenki:P I masz racje, więcej tak ich nie potraktuję.
pkowalcz pisze:Czemu Jedi ma kapelusz? :P
Fajna scenka, czuć akcję.
Skąd pochodzi ten baseplate (chociaż nie wiem, czy można to jeszcze określać jako plate :P)?
W latach młodości zmiksowałem policjanta z kapeluszem i tak mi się spodobało, że pozostał do dzisiejszego dnia główną postacią:P (a potem jakiś Chuck Norris wzorował sie na niej :))
Płyta na oko jest z zestawu 7047, mi się udało dorwać ją samą w nieistniejącym już sklepie w galerii mokotow

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#5 Post autor: spacelord »

kosci pisze:Żadna łapka nie ucierpiała w trakcie tej scenki:P I masz racje, więcej tak ich nie potraktuję.
W dzisiejszych czasach łapki są często używane w takich celach ;)
Tylko ja mam uraz z dzieciństwa chyba jeszcze - kiedy miało się 3 łapki na krzyż, i trzeba było bardzo dbać żeby ich nie uszkodzić (co niestety nie wychodziło ;) )

ODPOWIEDZ