[MOC] Czarodziej po godzinach

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
crises

[MOC] Czarodziej po godzinach

#1 Post autor: crises »

Co robią czarodzieje, gdy nie zajmują się magią? Odpoczywają na basenie.
Obrazek
Dawno nie budowałem nic, co nie byłoby związane z jakimś konkursem. Dziś w końcu znalazłem chwilę i oto powstało to maleństwo. Kolorowo, prawda?

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#2 Post autor: grevious27 »

Bardzo udana scenka, fajny pomysł. A co to jest w tym pucharze? Może napój? Ale czy bezalkocholowy? XD I wiadomo, jak odpoczynek to tylko nad basenem.

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#3 Post autor: KUKUS »

Mała scenka, ale jak zwykle dokładna. Czarodziejowi brakuje już tylko okularów przeciwsłonecznych i olejku do opalania (ewentualnie jakiegoś koła ratowniczego w kształcie kaczuszki). Woda ładnie oddana. Jak dla mnie trochę tu za różowo, ale kolory ładnie ze sobą współgrają i a efekt końcowy wyszedł i tak bardzo dobry :)

Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#4 Post autor: Bobofrutx »

Bardzo sympatyczna scenka :)
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#5 Post autor: Ciamek »

Dobre : o)
Zdrufko, Ciamek

Awatar użytkownika
Majek
Posty: 143
Rejestracja: 2008-01-13, 15:30
Lokalizacja: Krosno
brickshelf: Rescator
Kontakt:

 

#6 Post autor: Majek »

Ciekawy pomysł i dobre wykonanie. Widzę, że czarodziej zabrał nawet swoją laskę na urlop :)
Steel isn't strong, boy, flesh is stronger!

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#7 Post autor: M_longer »

Sympatyczne :)

Pomysłowe użycie bębna od wyciągarki w charakterze stolika :)
Ostatnio zmieniony 2008-04-26, 18:39 przez M_longer, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#8 Post autor: zgrredek »

Nie przychodzi mi do głowy nic czego nie byłoby powyżej, więc nie chcąc sie powtarzać, powiem tylko, że mi się podoba.

Czarnoksiężnik

#9 Post autor: Czarnoksiężnik »

Temu czarodziejowi tylko pięknej i młodej towarzyszki brakuje ;)

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#10 Post autor: spacelord »

ja tu widzę pomieszanie czasów - bo jest piłka do koszykówki - i niby skąd ?

i drugie co widzę to fajny kosmiczny talerz przemalowany na parasol (fuj) :/ ;)

zastanawiam się czy gdyby nie pisało że to woda, to bym na to wpadł? - niby przypomina, ale coś mi się wydaje że mogłaby bardziej...

MOCyk jak to mają małe MOCyki w zwyczaju - sympatyczny :)

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#11 Post autor: ImpreSariO »

Ciekawy pomysł ale wykonanie jest słabe. Po pierwsze kolorystyka. Biały, niebieski i różowy jakoś mi nie pasują w jednym zestawieniu. Woda w basenie wygląda jak popękane szkło zakończone chaotycznie poukładanymi serkami. Fioletowy stolik fajnie wyszedł ale po co ta chorągiewka. Bez niej, kieliszek mógłby stać na środku i nie było by pod nim niepotrzebnej podstawki. Nigdy chyba jeszcze nie widziałem progu basenu usytuowanego wyżej niż posadzka wkoło. Niebezpieczne rozwiązanie bo ktoś może się niechcący o niego potknąć. Drugi stolik ratuje tylko parasol. Chyba zmęczenie wywołane przez PiZ i dziecko daje ci się w znaki bo według mnie to najsłabszy twój wytwór ostatnimi czasy.

crises

#12 Post autor: crises »

No dobrze. Po pierwsze dzięki za wszystkie komentarze. Po drugie ImpreSariO dokonał tak zwanej miażdżącej krytyki, więc wypada się ustosunkować.
ImpreSariO pisze:Po pierwsze kolorystyka. Biały, niebieski i różowy jakoś mi nie pasują w jednym zestawieniu.
Kwestia gustu. Miało być landrynkowo i jest.
ImpreSariO pisze:Woda w basenie wygląda jak popękane szkło zakończone chaotycznie poukładanymi serkami.
Serki wcale nie są ułożone chaotycznie. Zaproponuj proszę z tych klocków, które widzisz inną wodę. Będę wdzięczny.
ImpreSariO pisze:Fioletowy stolik fajnie wyszedł ale po co ta chorągiewka. Bez niej, kieliszek mógłby stać na środku i nie było by pod nim niepotrzebnej podstawki.
Kieliszek nie może stać samodzielnie na środku, bo szpulka ma zgrubienie. Poza tym nie lubię, gdy klocki nie są do niczego przyczepione.
ImpreSariO pisze:Nigdy chyba jeszcze nie widziałem progu basenu usytuowanego wyżej niż posadzka wkoło. Niebezpieczne rozwiązanie bo ktoś może się niechcący o niego potknąć.
Okej, z tym się zgadzam. Następnym razem, gdy będę projektował prawdziwy basen będę o tym pamiętał.
ImpreSariO pisze:Drugi stolik ratuje tylko parasol.
Czemu? I kto powiedział, że to jest stolik, a nie parasol z ozdobnikiem?
ImpreSariO pisze:Chyba zmęczenie wywołane przez PiZ i dziecko daje ci się w znaki bo według mnie to najsłabszy twój wytwór ostatnimi czasy.
Mam prośbę. Komentuj tylko i wyłącznie moje MOCe, a nie moją kondycję psycho-fizyczną. Dziękuję.

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#13 Post autor: ImpreSariO »

crises pisze:Mam prośbę. Komentuj tylko i wyłącznie moje MOCe, a nie moją kondycję psycho-fizyczną.
Jeśli w tym momencie cię uraziłem to wybacz mi bo nie miałem takiego zamiaru. Co do serków, uważam że lepiej pasowały by tam płaszczyzny.

Awatar użytkownika
trubal
Posty: 299
Rejestracja: 2007-06-13, 14:50
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: trubal
Kontakt:

 

#14 Post autor: trubal »

co do progu, to to jest akurat całkiem normalne. Przykłady:
Basen Arka w Gdyni
Hotel Gdynia
Są zrobione z takich materiałów które z założenia mają być antypoślizgowe, czyli na arce archaiczny murek (??) a w hotelu Gdynia jakaś tak posadzka inna na tym jest
"I got a bad feeling about this..."

Mój sklep BL:
www.brickbox.prv.pl

Awatar użytkownika
pit
VIP
Posty: 681
Rejestracja: 2006-03-16, 23:10
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: pepik

 

#15 Post autor: pit »

Gdy przeglądałem BS-a ta miniaturka przyciągnęła moją uwagę, ale dopiero na forum zauważyłem, że to Twoje :).
To jest właśnie rzecz zbudowana typowo dla relaksu. Nie wszystko musi być przemyślane do ostatniego klocka.
ImpreSariO pisze:Ciekawy pomysł ale wykonanie jest słabe. Po pierwsze kolorystyka. Biały, niebieski i różowy jakoś mi nie pasują w jednym zestawieniu. Woda w basenie wygląda jak popękane szkło zakończone chaotycznie poukładanymi serkami. Fioletowy stolik fajnie wyszedł ale po co ta chorągiewka. Bez niej, kieliszek mógłby stać na środku i nie było by pod nim niepotrzebnej podstawki. Nigdy chyba jeszcze nie widziałem progu basenu usytuowanego wyżej niż posadzka wkoło. Niebezpieczne rozwiązanie bo ktoś może się niechcący o niego potknąć. Drugi stolik ratuje tylko parasol. Chyba zmęczenie wywołane przez PiZ i dziecko daje ci się w znaki bo według mnie to najsłabszy twój wytwór ostatnimi czasy.
Może 1:52 to zbyt późna pora na komentowanie... :)

ODPOWIEDZ