[MOC] Ciężki myśliwiec

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

[MOC] Ciężki myśliwiec

#1 Post autor: Qworg »

Trochę mało czasu więc bez historyjki.
Jest to mój pierwszy moc po prawie 10 latach więc myślę że nie najgorzej mi wyszedł i to całkiem niechcący.... bo budowałem (właściwie jeszcze buduję ) zupełnie coś innego, a te klocki tak się jakoś zaczęły łączyć.....
Miał to być steampunkowy myśliwiec ale wyszło coś "trochę" nowszego... mówi się trudno. Może następnym razem sie uda lepiej.
1
2
3
4
5
6
7
8
9

.
Ostatnio zmieniony 2011-08-26, 17:10 przez Qworg, łącznie zmieniany 1 raz.

Nexus 7

#2 Post autor: Nexus 7 »

Historyjka by sie pewnie przydala bo konstrukcja dosc ... niestandardowa. Azurowe platy chyba niewiele daja no chyba ze to cos na ich koncach to silniczki manewrowe albo masz lepszy pomysl :-) Sam kadlub ciekawy mimo ze zdjecia nie najlepszej jakosci. Proponuje zrobic duuuzo wiecej zdjec i wybrac klika najlepszych.

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#3 Post autor: spacelord »

Zdjęcia przydałyby się lepsze trochę ... i chyba brakuje ujęć z różnych stron...

Skrzydła - dziwne takie kratkowane, na dodatek nic na nich nie ma - tylko (chyba) po jednej rakiecie (czy co to tam jest)... chyba mogłyby być jednak trochę masywniejsze ;)

Kadłub zrobiony z dwóch dużych klocków - mi się średnio duże klocki podobają w niedużych modelach, ale może być :)

Debiut fajny, trochę "inny" reszta modeli ;)
Czekamy na następne MOCe :)

Two-Faced

#4 Post autor: Two-Faced »

Jakbyś na końcach skrzydeł zamontował brązowe śmigła, z kablami między płatami, to by były całkiem fajne śmigła "manewrowe". Jeszcze kokpit - zamiast szybki - też brązowy z serii bodajże Rock Raiders i byś miał zamierzony steampunk :)
Ostatnio zmieniony 2008-04-27, 22:42 przez Two-Faced, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
martinbb
Posty: 673
Rejestracja: 2007-03-10, 14:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: martinbb

 

#5 Post autor: martinbb »

A mi nadal wygląda na maszynę bardziej steampunkową niż kosmiczną ;) No i proszę poprawić troszkę zdjęcia ;)
Inspired by NavySEALs

Czarnoksiężnik

#6 Post autor: Czarnoksiężnik »

Taki ani steampunk ani kosmiczny... proponowałbym przerobić na maszynę steampunkową np. tak jak mówi Two-Faced

Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#7 Post autor: Qworg »

Two-Faced pisze:Jakbyś na końcach skrzydeł zamontował brązowe śmigła, z kablami między płatami, to by były całkiem fajne śmigła "manewrowe". Jeszcze kokpit - zamiast szybki - też brązowy z serii bodajże Rock Raiders i byś miał zamierzony steampunk :)
I tu masz 100% racje. Tylko że nie mam nic z wymienionych rzeczy.
martinbb pisze:A mi nadal wygląda na maszynę bardziej steampunkową niż kosmiczną ;) No i proszę poprawić troszkę zdjęcia ;)
Wiem zdjęcia to porażka... lepszych już nie będzie (przynajmniej tej konstrukcji) Robiłem je wieczorem i mi troszkę oświetlenia zabrakło.

ODPOWIEDZ