[MOC] Patrolowiec

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
pkowalcz

[MOC] Patrolowiec

#1 Post autor: pkowalcz »

Witam.
Dziś po dość długiej przerwie mam do zaprezentowania taki oto mały stateczek patrolowy:
Obrazek
(fotosznurek)

Jest to jednostka dość mała i słabo uzbrojona, ale - jak już pisałem - to patrolowiec, a nie niszczyciel ;). Głównym zadaniem jest przemierzanie orbity w poszukiwaniu czegoś do pościgu, a gdy już do tego dojdzie, próba zneutralizowania rzeczonego obiektu za pomocą własnego mizernego uzbrojenia, bądź też wsiąście mu na ogon i wezwanie posiłków... ;)

Powstawał dość długo i z dużymi przerwami, najpierw z powodu braku weny, potem części, znowu weny, a na koniec czasu, żeby wrzucić zdjęcia, zrobić tytułowe, wrzucić to wszystko na BS i zaprezentować... (ostatnie dwa punkty to również przytłaczające "nie chce mi się..." na każdą myśl o wzięciu się za to... :P)

Podziękowania dla Jeraca za uwagi odnośnie wieżyczek i przepraszam, że musiałeś tak długo czekać na efekt ;).

Zapraszam do oglądania i komentowania.
Pozdrawiam :).
Ostatnio zmieniony 2008-04-30, 18:16 przez pkowalcz, łącznie zmieniany 1 raz.

spacelord
Posty: 964
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#2 Post autor: spacelord »

Mi się wydaje że duże gładkie połacie czerwonego obniżają w tym konkretnym przypadku fajność modelu... może gdyby między nimi - w miejscu popielatego - były jakieś czarne upstrzenia wyglądałoby to lepiej? Teraz część czerwona, moim skromnym zdaniem jest po prostu nieciekawa :/ co rzutuje na cały model...

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2557
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#3 Post autor: V1 »

Mi to wygląda na kosmiczną motorówkę. I jako kosmiczna motorówka wygląda naprawdę dobrze :)
\/1 ______________

pkowalcz

#4 Post autor: pkowalcz »

V1 pisze:Mi to wygląda na kosmiczną motorówkę.
Mnie też ;). Dlatego zdecydowałem, że to będzie lekki statek, a nie najeżony działami krążownik - bo do motorówki nie pasuje :P.
spacelord pisze:duże gładkie połacie czerwonego obniżają w tym konkretnym przypadku fajność modelu[...]
Mała uwaga: nie są całkiem gładkie - mają fajną krzywiznę, która moim zdaniem usprawiedliwia brak greebli na dziobie statku. O ile potrafię zrozumieć rozczarowanie gładkością przy okazji moich poprzednich mikroskali, gdzie czerwone płaty były płaskie i faktycznie wielkie, o tyle tutaj myślę, że dodatkowe detale mogłyby tylko zepsuć niezła bryłę
przodu ;).

Greebling greeblingiem, ale nie przesadzajmy ;)

konradf13

#5 Post autor: konradf13 »

Fajny, podobają mi sie małe pojazdy kosmiczne, niestety sam nie mam talentu do ich robienia, a co do czerwoności. A co do czerwoności, jest świetna, nie ma jak czerwony Imperial Boostera Terrika :D

ODPOWIEDZ