[MOC] VW garbus

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
hubertsumo

[MOC] VW garbus

#1 Post autor: hubertsumo »

Witam. Chciał bym przedstawić mojego najnowszego MOC’a. Jest to VW garbus przerobiony na tzw. Beetle Rod’a. Budowałem go ok. 2 tygodni i zrobiony jest w dosyć nietypowy sposób bo klocki ustawione do „góry nogami” (studami do dołu), nie wiem czy ta technika ma jakąś specjalną nazwę. Zamontowałem mu również atrapę legendarnego silnika cztero cylindrowego w układzie bokser. Bardzo proszę o komentarze i propozycje co w nim jeszcze poprawić.
Obrazek
GALERIA
Ostatnio zmieniony 2008-05-05, 14:36 przez hubertsumo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#2 Post autor: Misterzumbi »

Takie cus nazywa sie Volksrod...

Czemu jest budowany na "opak"? Ogolnie sylwetka super, troche malo detali i dziwna kolorystyka, ale w sumie OK.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

pkowalcz

#3 Post autor: pkowalcz »

Gdybyś nie napisał , że to VW, to w życiu bym nie zgadł. Ciekawie wygląda, ale - moim zdaniem - mało w nim garbusa...

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#4 Post autor: spacelord »

Mi się bardzo podoba. Bardzo ciekawie zbudowany :)
Szkoda tylko że zdjęcia nie są lepszej jakości :/ - wtedy na pewno prezentowałby się jeszcze lepiej :)
Przód wg. mnie najfajniej wyszedł :)

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#5 Post autor: Mikolaj »

Hmm... Wybudowanie VW jest strasznie trudne ze względu na liczne krągłości tego auta (na czym ja się mocno przejechałem budując swojego VW). A co do samego modelu: braknie mu nadkoli z przodu (choć rozumiem to miał byc hot-rod). Nie podoba mi się dach i miejsce gdzie miał być szyba. Maska wygląda trochę jakby przy dużej prędkości ten garbi wuderzył w betonowy mur.
Dobra, dośc marudzenia - ciekawą techniką go budowałeś:D
A tak ogólne? 3+/6 za zmierzenie się z tak trudnym tematem:)
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

hubertsumo

#6 Post autor: hubertsumo »

Misterzumbi pisze:Takie cus nazywa sie Volksrod
Tak, ale pod nazwą beetle rod również występuje
Misterzumbi pisze:Czemu jest budowany na "opak"?

Ponieważ tylko te z dostępnych mi klocków dawały tą krzywiznę
spacelord pisze:Szkoda tylko że zdjęcia nie są lepszej jakości
Też żałuję, ale nie posiadam na chwilę obecną dobrego aparatu cyfrowego z funkcją makro
Mikolaj pisze:Maska wygląda trochę jakby przy dużej prędkości ten garbi wuderzył w betonowy mur.
Ciekawe porównanie ale możesz mieć trochę racji, niestety nie mam pomysłu jak lepiej oddać kształty tego wspaniałego pojazdu
Misterzumbi pisze:ale w sumie OK
spacelord pisze:Mi się bardzo podoba
dzięki

ODPOWIEDZ