Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Zamieszki w mieście
Autor Wiadomość
crises
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-10, 22:18   [MOC] Zamieszki w mieście

Jednonogi Grigorij dowiedział się co stało się z jego ludźmi w Sklepanej masce. Grigorij się wkurzył i nie był miły. Zapałał zemstą na Don Alfredzie. "Spalcie mi tą [...] budę. Na dobry początek."

"Potem zabierzcie się za ten sklepik z telewizorami. To kolejna dziupla Don Alfreda, w której handluje kradzionym sprzętem RTV."

No i tak się zaczęło. W mieście od dawna nie działo się nalepiej, a teraz, gdy gangi zaczęły walczyć, mieszkańcom puściły hamulce. Zaczęły się podpalenia, grabieże, nawet najmłodsi dopuszczali się chuligańskich wybryków.

Orły Temidy zostały wyposażone w dodatkowy sprzęt, choć akurat Informatykowi, który siedział na posterunku, zbierał zgłoszenia i komunikował się z Kapitanem, hełm był najmniej potrzebny.

Właśnie cała brygada pędziła Czarnym Orłem do kolejnego zgłoszenia o podpaleniu i rabunku, a Kierowca dawał z siebie wszystko żeby zdążyć na czas, Czarny Orzeł napotkał niespodziewaną przeszkodę. "Nie chcemy tu policji" - zdawała się mówić ta barykada.

Jednak służba, to służba. Orłom Temidy kilka gratów nie przeszkodzi w pełnieniu obowiązków. Z radością Saper mógł się wykazać swoimi umiejętnościami. Ładunek tu, ładunek tam. Jedno bum, drugie bum i można jechać dalej.

Gdy dojechali na miejsce kilku złodziejaszków zwiewało z łupem, a i część telewizorów już była na chodniku.

Pierwsza do akcji ruszyła Olga - Sanjper i rozbiła koktajl Mołotowa jednemu z bandytów. Trochę się chłopak podpalił, no ale cóż. Jest wojna, są straty.

Potem do akcji ruszył psiak, chwytem za portki unieruchomił złodzieja (zwierzakowi wydawało się, że to najlepszy sposób na stłumienie zamieszek - w końcu jest przecież Funkcjonariuszem prewencji). Jego akcja pozwoliła Komandosowi na odcięcie drogi szabrownikom i odbiór łupów.

Kapitan użył swoich umiejętności Psychologa i wytłumaczył małemu łobuzowi, że kopanie automatu z gumą do żucia nie jest najlepszym pomysłem. Kapitan próbował też negocjować z włamywaczami ze sklepu rtv, jednak dopiero pomoc Komandosa przekonała ich, że źle czynią.

I gdy Orły Temidy myślały, że udało się stłumić rozróbę, zaczęło się robić gorąco. Bardzo gorąco. Zarówno "zawodowi" przestępcy, jak i zdziczeli mieszkańcy zgodnie zwrócili się przeciwko Policji.

Skończyło by się to jatką, ale Kapitan zachował zimną krew i wezwał posiłki. Nowy, sprawny patrol Funkcjonariuszy prewencji przybył z odsieczą. Pałki i polewanie pianą odniosły skutek. Szczęście sprzyjało dziś wymiarowi sprawiedliwości, a zło zostało pokonane.

Koniec. Uff. Co za konkurs.

Śmietniki w barykadzie zapożyczone. Widzę, że V1 ma takie, ale nie wiem, czy to u niego je widziałem po raz pierwszy.
Tutaj będzie galeria i kilka innych ujęć.

Dziękuję, pozdrawiam, padam na twarzoczaszkę.
Ostatnio zmieniony przez crises 2008-05-10, 22:18, w całości zmieniany 1 raz  

spacelord 

Wpisy: 918
Wysłany: 2008-05-10, 23:14   

Podoba mi się przedstawiony chaos (i ogień) ;) - chociaż w scence w której wszyscy zwracają się przeciw policji tego brakuje trochę :/

crises napisał/a:

Ciekawe podsumowanie ;) Teraz będą pewnie (jak wcześniej zwróciłeś uwagę) rozmowy pokonkursowe o konkursie...

Benny 

Wpisy: 230
Wysłany: 2008-05-11, 10:10   

Najlepszy jest młody przy automacie z gumami :)

Mikolaj 

Wpisy: 1044
Wysłany: 2008-05-11, 11:34   

I co mam napisać, skoro u Ciebie scenki jak zwykle świetne i pomysłowe?:D
crises napisał/a:

Mam nadzieję że będzie druga edycja:D
crises napisał/a:
Dziękuję, pozdrawiam, padam na twarzoczaszkę.

hehe....
crises napisał/a:
Najlepszy jest młody przy automacie z gumami :)

Mi się bardzo podobają hydranty.
Ostatnio zmieniony przez Mikolaj 2008-05-11, 11:35, w całości zmieniany 1 raz  

kosci 
Majsterkowicz

Wpisy: 136
Wysłany: 2008-05-11, 11:51   

Scenka ładna mam tylko 1 ale, pani Olga z takiej odleglosci to by narozrabiala wiecej niz tylko przestrzelenie koktajlu molotowa (chyba ze przygrzmocila lufa w niego) :)
I biedni dresiarze :p

crises
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-11, 19:48   

Wykorzystane profesje:
1. Informatyk - odbieranie zgłoszeń o przestępstwach i przekazywanie Kapitanowi
2. Kierowca - sprawne prowadzenie Czarnego Orła
3. Saper - neutralizacja barykady
4. Snajper - nuetralizacja koktajlu Mołotowa
5. Funkcjonariusz prewencji typu pies - interwencja przy kradzieży
6. Komandos - zatrzymanie złodziei
7. Kapitan - koordynacja działań, wzywanie posiłków
8. Psycholog - rozmowa z nieletnim
9,10,11,12 - Funkcjonariusze prewencji (nowi) - uratowanie tyłka pozostałym członkom drużyny

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu