[MOC] Rzeźnia krasnoluda

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

[MOC] Rzeźnia krasnoluda

#1 Post autor: grevious27 »

Witam.
To mój pierwszy model pokazany publicznie więc proszę o wyrozumiałość. Model zbudowałem w 50 minut, jest model aletrnatywny model 7040 (Obrona kopalni karłów) + kilka czerwonych serków. Scenka ta przedstawia Krasnoluda który znęca się nad dwoma orkami.
Obrazek
widok ogólny
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Czyli krwawy pasztet w wykonaniu krasoluda.
Na koniec jeszcze jedno zjęcie ogólne.
Obrazek

Galeria BS: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=318618
Liczę na wasze komentarze.
Ostatnio zmieniony 2008-05-13, 18:42 przez grevious27, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#2 Post autor: Mikolaj »

Trzeba przyznać że bardzo oryginalne:D
PS> Klimatyczne tło:P
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 422
Rejestracja: 2007-06-01, 16:51
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Iskra

 

#3 Post autor: Iskra »

A ręce to Ci się nie trzęsą? Zrób coś ze zdjęciami, zwłaszcza pierwszymi trzema, to pogadamy.

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#4 Post autor: Mikolaj »

Iskra pisze:A ręce to Ci się nie trzęsą? Zrób coś ze zdjęciami, zwłaszcza pierwszymi trzema, to pogadamy.
Oh, dajmy spokój z jakością.... Każdemu wychodzą lepsze lub gorsze zdjęcia:D
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#5 Post autor: grevious27 »

Iskra pisze:A ręce to Ci się nie trzęsą? Zrób coś ze zdjęciami, zwłaszcza pierwszymi trzema, to pogadamy.
Niektóre zdjęcia owszem są niewyraźne, ale moge się wytłumaczyć. Aparat był pożyczony i musiałem się spieszyć. Gdybym miał go dłużej, zdjęcia byłyby lepsze.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 422
Rejestracja: 2007-06-01, 16:51
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Iskra

 

#6 Post autor: Iskra »

Nie nie, nie 'dajmy spokój' bo są pewne granice przyzwoitości, robienie zdjęc zupełnie na odwal się odbieram jako brak szacunku - greviousowi (czy komukolwiek, raczej tak ogólnie sie użałam) się nie chcialo porządnych zdjęć zrobić, a mnie ma się chcieć to oceniac? A wytlumaczenie... nie wiem... czy pośpiech wyklucza mozliwosc spojrzenia na wyświetlacz aparatu i powtórzenia zdjęcia? To zajmuje kilka sekund. Na takie wyjaśnienia mogło być ewentualnie miejsce w pierwszym poście, można było tak z góry - przeprosić za jakość a teraz... a zresztą, czego ja się będę kłócić i pouczać...

A skoro już o pracy - prymitywna rzeźnia, byle jak sklecona do tego.

Nexus 7

#7 Post autor: Nexus 7 »

Pomysl calkiem niezly, bardzo pasujacy do obu ras. Wykonanie nie oszolamia. Mysle ze jesli chcesz zasluzyc na nasz zachwyt to musisz jeszcze troche popracowac. Nie ma jednak powodu do niepokoju - wiekszosc z nas, z nizej podpisanym na czele, zaczynala podobnie.

pkowalcz

#8 Post autor: pkowalcz »

Zdjęcia niewyraźne.
Bardzo dobre tło - świetnie wpasowuje się w tematykę sceny (chociaż do bardziej optymistycznych MOCy raczej używaj czegoś jaśniejszego :P)
A sama maszyneria? Cóż, turpistyczny klimacik niczego sobie, ale całość trochę mało efektowna... Kilka ostrzy i trupa to nawet ja bez kopalni mogę sklecić - spróbuj pokombinować z czymś na kształt taśmy (de)produkcyjnej, albo przynajmniej nad składną całością.

Jest potencjał, czekamy na jego wykorzystanie.

Antek
Posty: 82
Rejestracja: 2007-07-19, 14:56
Lokalizacja: Sieradz

#9 Post autor: Antek »

powiem tak, do zdjęć nic nie mam, bo sam robię nie lepsze ale pierwsze co pomyślałem to: "o Boże jakie to psychodeliczne" powiem szczerze, że potrafię sobie wyobrazić salę tortur z lego, ale ta budowla mi się średnio podoba.
W kazdym razie powodzenia w dalszym budowaniu ;)

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#10 Post autor: KUKUS »

W gruncie rzeczy te niewyraźne zdjęcia nawet pasują, gdyż scenka wydaje się bardziej dynamiczna- osoba, która pierwszy raz to ogląda ma wrażenie, jakby te ruchome tarcze na prawdę się obracały. Może i wykonanie nie jest w stylu mistrza, ale pomysł- pierwszorzędny. Gratulacje ;) !

.....a jednak orki przegrały :P Ciekawym, co krasnolud zrobi ze szczątkami orków - chodzą w okolicy plotki, że zupa z orków jest dobra na reumatyzm i zmniejsza łamliwość włosów w brodzie....

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 740
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

#11 Post autor: Kirysowaty »

Jakieś takie mało ambitne. I cokolwiek niesmaczne. Ale jeśli to tylko elementy jednego zestawu + garstka własnych, to nie jest tragicznie.
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

ODPOWIEDZ