[MOC] Ciężarówka wojskowa

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Conrack1410

[MOC] Ciężarówka wojskowa

#1 Post autor: Conrack1410 »

Chciałbym przedstawić mojego nowego MOC-a - ciężarówkę wojskową do przewozu uzbrojenia oraz zaopatrzenia i żołnierzy. Realia w jakich umieściłbym tego MOC-a to świat podczas lub po globalnej wojnie. Gdzieś pomiędzy Falloutem czy Stalkerem ( mowa oczywiście o grach komputerowych). Kiedyś prezentowałem podobną ciężarówkę ale tak bardzo ją pozmieniałem ,że wyszedł zupełnie nowy pojazd :-) Zachęcam do komentowania

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

konradf13

#2 Post autor: konradf13 »

Bardzo fajna, podoba mi się. Dużo szczegółów. Trochę ten przedział ładunkowy za dziurawy, i szczególnie ta odsłonięta butla, jeżeli to woda to problem nieduży a jeśli gaz albo benzyna to trochę gorzej.

Awatar użytkownika
flauma
Posty: 57
Rejestracja: 2006-12-30, 20:36
Lokalizacja: Katowice

#3 Post autor: flauma »

swoim uzbrojeniem i sama masa bo jest spora i wyglada masywnie przypomina mi ciężarówki z Hard Truck Apocalipsy. Agresywny przod . Ładniutka
"rączki do góry"

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#4 Post autor: Mikolaj »

To ja się przyczepię, mógłbyś koła zmienić - ale poza tym jest super, może rzeczywiście trochę dziurawa, ale to szczegół... no i świetny tył.
PS: Przez chwilę się chciałem przyczepić braku drzwi, a tu proszę - dach otwierany:D
PS2: Zdaje mi się, czy widzę rzędowy silnik pod maską?:D
Ostatnio zmieniony 2008-05-24, 18:22 przez Mikolaj, łącznie zmieniany 1 raz.
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Awatar użytkownika
Benny
Posty: 230
Rejestracja: 2008-03-22, 11:24
Lokalizacja: Będzin
brickshelf: Benny888

 

#5 Post autor: Benny »

Macha, kabina, tył - cacuszko
Paka... ciut gorsza, ale i tak fajna ;)

Ogółem udany pojazd w fajnym stylu ^^

Awatar użytkownika
dzulian
Posty: 105
Rejestracja: 2008-01-02, 17:12
Lokalizacja: Chełm
brickshelf: juliusz
Kontakt:

 

#6 Post autor: dzulian »

Witam

Powiem tak
Sylwetka samochodu ok
Ale całość za szeroka rozumiem że tam się wozi ludzi ale mozna było o 2 study zmniejszyć.
Z całą pewnością kilka szczegółów by odpadło.
Ja jednak bym pokombinował z tą szerokością.
Pozdrowionka
Nie wiem co się tworzy :( a po drugie nie mam kasy:) A po pierwsze mam drugiego SYNKA

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2198
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#7 Post autor: Kubrick »

A kto Ci kazal znowu robic taka sama kabine jak ostatnio? Mogles spokojnie zrobic sama kabine na 6, a blotniki na 8 i byloby bardziej mocarnie :]
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

meitner99

#8 Post autor: meitner99 »

Ciężarówka nawet ładna, fajnie sobie poradziłeś z "wyrównaniem" szerokości szyby i kabiny, ciekawa maska.
ALE koła moim zdaniem trochę za małe do dość dużej bryłu pojazdu, przedział ładunkowy jak już wiele osób wspomniało dziurawy przez co conajmniej dziwnie to wygląda, z tyłu brak jakiejkolwiek klapy no i "wchodzenie" do kabiny przez dach-to w takim wypdku gdzie są schodki, jak minifig miałby wejść na taką wysokość ;)

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#9 Post autor: Mikolaj »

meitner99 pisze:wypdku gdzie są schodki, jak minifig miałby wejść na taką wysokość
;)
Może do ciężarówki wchodzi się tak jak do TIE fightera? :D
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

meitner99

#10 Post autor: meitner99 »

Nie oglądałem Star Wars więc nie mogło mi to przyjść do głowy.
A ponieważ ciężarówka bardziej przypomina klasyczną niż futurystyczną więc szukałem klasycznego rozwiązania :D
Ostatnio zmieniony 2008-05-25, 22:16 przez meitner99, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#11 Post autor: Mikolaj »

meitner99 pisze:Nie oglądałem Star Wars
to tacy jeszcze istnieją? :D
Przy TIE były mostki - piloci imperium z nich schodzili do swoich maszyn (tak gdzieś wyczytałem, chyba na wookiepedii albo na BPFSW)
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

meitner99

#12 Post autor: meitner99 »

Mikolaj pisze:to tacy jeszcze istnieją?
Codziennie dowiadujemy się czegoś zaskakującego

To trzeba było dobudować jeszcze mostek;)

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#13 Post autor: spacelord »

Bardzo fajna... w innym klimacie niż normalne MOCe ;)
Ale chyba za bardzo bazuje na poprzednim pomyśle :/ - pewnie można by zbudować coś w podobnym klimacie ale jednak innego? ;)

Fistach

#14 Post autor: Fistach »

to tacy jeszcze istnieją? :D
Przy TIE były mostki - piloci imperium z nich schodzili do swoich maszyn (tak gdzieś wyczytałem, chyba na wookiepedii albo na BPFSW)
Do TIE się wchodziło od góry. W hangarach byly takie specjalne mosty a pod nimi Tie i wchodziło się z mostu wprost na trap do TIE. Tak przynajmniej było w grze Jedi Knight Jedi Academy
Bardzo fajna, podoba mi się. Dużo szczegółów. Trochę ten przedział ładunkowy za dziurawy, i szczególnie ta odsłonięta butla, jeżeli to woda to problem nieduży a jeśli gaz albo benzyna to trochę gorzej.
Myślę, że przy ostrzale z rkmu czy ckmu nie zrobiło by to różnicy gdyż takie ciężarówki zazwyczaj mają plandeki :)

A ciężarówka zgadzam się bardzo fajna!Dużo szczegółów! Może paka powinna być niższa o 1 bricka bo tak strasznie odstaje do góry ale to może takie wrażenie mam ze zdjęć.

GJ!

Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#15 Post autor: Qworg »

Naprawdę świetnie wyszła Ci ciężarówka, wydaje mi się jednak że 'paka' mogła by być nieco dłuższa w porównaniu do przodu (jakieś 2-3 study załatwiły by sprawę).

ODPOWIEDZ