[MOC] Indiana Jones i laska Ra

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
crises

[MOC] Indiana Jones i laska Ra

#1 Post autor: crises »

Winietka inspirowana sceną z Poszukiwaczy Zaginionej Arki. Jest to "artystyczna" interpretacja, więc różni się paroma szczegółami od oryginału. Między innymi tym, że Indy nie ma na głowie turbanu. Zdobycie białego nie było łatwym zadaniem i choć pewna dobra dusza zadeklarowała pomoc (dzięki) to ostatecznie zdecydowałem się na zwykłe włosy.
Pierwotnie scenka wyszła mi za duża i musiałem się nieźle nagłowić żeby zmieścić się w konkursowycm 16x16 - półokrągła ściana strasznie miesza. Po przebudowie jest akurat, nic nie wystaje poza wyznaczony kwadrat.
Obrazek
Ogólnie jestem całkiem zadowolony z tej scenki. Szczególnie lubię makietę miasta i tileowane pionowe wstawki w ścianie. Półokrągła tylna ściana mogłaby pewnie być inna, ale uparłem się na taką konstrukcję.
W galerii dodam później jeszcze inne ujęcie i fotki pierwotnej, większej wersji.

Miłej niedzieli.

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#2 Post autor: Mikolaj »

Po pierwsze: ładnie wkomponowana mapa. Po drugie, świetna makieta miasta. Po trzecie - super laska i promień światła. Nie podoba mi się tylko strój Indiany, ale to już szczegół:D
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

kosci
Posty: 136
Rejestracja: 2007-10-05, 11:11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: kosci

 

#3 Post autor: kosci »

laska fajna, pomyslowe mocowanie promienia, bardzo ladne sciany (nawet hieroglify sa) i calkiem przyzwoity plan miasta :)

meitner99

#4 Post autor: meitner99 »

Rozmiar MOCa w sam raz, bardzo ładne, miniatura miasta fajna, najlepszy jest promieńswiatła taki prosty a zarazem jaki pomysłowy sposób

Awatar użytkownika
pitrek02
Posty: 880
Rejestracja: 2006-10-05, 19:27
Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
brickshelf: pitrek02

 

#5 Post autor: pitrek02 »

Makieta miasta jest rewelacyjna!!
Ściany boczne też, ale mam jedno ale.
Promień wskazujący miejsce przechowywania arki był czerwony i zaczynał się dopiero od laski, a nie od wejścia. :)
Ale i tak mimo wszystko jest super. :)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#6 Post autor: KUKUS »

Rzeczywiście scenka wyszła Ci przednia. Najbardziej podobają mi się te zaokrąglone ściany.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 422
Rejestracja: 2007-06-01, 16:51
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Iskra

 

#7 Post autor: Iskra »

Pomysłowo rozwiązałeś laskę z promieniem. No i makieta świetna. Ostatnio oglądałam ten film pod kątem konkursu właśnie i nawet myslalam o tej scenie, ale stwierdziłam 'eee, nie do zrobienia, to nie moze wyjsc dobrze' - a jednak, jak widać. ;)

ODPOWIEDZ