[MOC] Ciągnik siodłowy

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
kosci
Posty: 136
Rejestracja: 2007-10-05, 11:11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: kosci

 

[MOC] Ciągnik siodłowy

#1 Post autor: kosci »

Taki maly ciagnik siodlowy marki unknown :)
Chcialem dorobic skretne kola ale niestety za malo technics :(. Przy nastepnych zakupach trzeba bedzie nadrobic zaleglosci.

Obrazek
Obrazek

BrickShelf

meitner99

#2 Post autor: meitner99 »

Znowu wyczerpująca temat ilośc zdjęć. Jak mi się wydaje jest to przeróbka 7998, nie wiem dokładnie co ty robiłeś ale postaram się zgadnąć i ocenić na podstawie zdjęć orginału.
Więc nakrętka wlewu od baku mogłabybyć nieprzeźroczysta, fajny pomysł z odchylaną kabiną i kołem zapasowym tylko czy przyczepa przy skręcaniu nie będzie o nie zawadzała?
Czy długi fragment w rurze wydechowej to LEGO?

Ogólnie nawet ładna zmiana koloru i wprowadzenie kilku modyfikacji

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#3 Post autor: Mikolaj »

Szkoda że przód taki kolorowy(czyt. brązowy) i że pod kabiną widać od boku pustkę (jedno z pierwszych zdjęć). Poza tym? Podoba mi się koło zapasowe (w ogóle co to za koła?) i tył:D
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

kosci
Posty: 136
Rejestracja: 2007-10-05, 11:11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: kosci

 

#4 Post autor: kosci »

Jak mi się wydaje jest to przeróbka 7998, nie wiem dokładnie co ty robiłeś ale postaram się zgadnąć i ocenić na podstawie zdjęć orginału.
Niech zgadne, numer rejestracyjny zdradzil to? Zmian jest calkiem sporo, powodzenia w zgadywaniu.
Więc nakrętka wlewu od baku mogłabybyć nieprzeźroczysta,
Jak dla mnie wlew jest koloru czarnego, po prawej stronie. Z boku sa jedynie swiatelka.
fajny pomysł z odchylaną kabiną i kołem zapasowym tylko czy przyczepa przy skręcaniu nie będzie o nie zawadzała?
Dzieki, takiej w 7998 nie ma:P. Przyczepka z ciezarowki ferrari miesci sie na milimetry
Czy długi fragment w rurze wydechowej to LEGO?
Chodzi ci chyba o czesc silownika czy jak tam to zwa. Calkiem sporo ostatnio tych czesci np w smieciarce sa dwa.
Szkoda że przód taki kolorowy(czyt. brązowy) i że pod kabiną widać od boku pustkę
Stety/niestety tylko takich lukow mialem na tyle aby zbudowac przod. No i nie udalo sie nie sfotografowac tej pustki, a tak sie staralem :P

Te kola sa wlasnie z 7998, (felga opona)

meitner99

#5 Post autor: meitner99 »

kosci pisze:Jak dla mnie wlew jest koloru czarnego, po prawej stronie. Z boku sa jedynie swiatelka.
No teraz już widze
kosci pisze:Niech zgadne, numer rejestracyjny zdradzil to?
akurat nie rejestracja ale schowki na blokady do kól przyczepy
kosci pisze:Zmian jest calkiem sporo, powodzenia w zgadywaniu
to może jakaś podpowiedź? :)

kosci
Posty: 136
Rejestracja: 2007-10-05, 11:11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: kosci

 

#6 Post autor: kosci »

to może jakaś podpowiedź? :)
Naaah licze na spostrzegawczosc:P mala podpowiedz np dlugosc troche nie ta:)

meitner99

#7 Post autor: meitner99 »

a fakt "brak" jednego koła, przez to bardziej zwrotna, odpowiedniejsza do warunków miejskich

Jeszcze taka mała uwaga: jeśli robiłes to do naczepy z ferrari to zamiast niebieskiego mogłeś dać czerwony i prawie jak jeden zestaw

ODPOWIEDZ