[MOC] Taki tam wóz...

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
kris kelvin

[MOC] Taki tam wóz...

#1 Post autor: kris kelvin »

Generalnie zastanawiałem się czy wrzucać coś tak małego, ale spodobało mi się to małe coś więc macie. Jest to pojazd z większej dioramki, która mam nadzieję ujrzy niebawem światło dzienne. Albo zrobię lepsze zdjęcia, albo wrzucę te mniej udane.
No ale do rzeczy:
Obrazek

Najbardziej podoba mi się "buda", nie wiem czy ja to wymyśliłem, ale chyba nie widziałem tego wcześniej na BL, a gdzie indziej zaglądam dość rzadko.

A tutaj cała niewielka galeryjka -
GALERIA

No to sobie oglądajcie a ja idę spać :D

PS. Czyżby pierwsza galeria ze "znakiem wodnym"? :)
Ostatnio zmieniony 2008-06-02, 22:01 przez kris kelvin, łącznie zmieniany 1 raz.

lordofdragonss

#2 Post autor: lordofdragonss »

Bardzo ładny moc. I świetna zrobiona "Buda" i lampa. Jedyne co razi to ubiór minifigów.
Czy ludzik ma inny kolor rąk niż ciało?

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#3 Post autor: zgrredek »

Wóz bardzo pomysłowy. Jakby dodać jeszcze jedną latarnię po drugiej stronie, mogłyby robić za kierunkowskazy ;o)
Trochę rażą mnie te łańcuchy na końskich szyjach. Ale chwała Ci za to, że zrobiłeś inny dyszel niż fabryczny. Tylko szkoda, że wóz nie skręca.

Czy ten zaprzęg to wynik wczorajszej dyskusji na temat "duszenia konia" przez Hippotama?

Awatar użytkownika
OmenGda
Posty: 873
Rejestracja: 2007-02-05, 21:58
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: OmenGda

 

#4 Post autor: OmenGda »

Bardzo ładna konstrukcja. Przyznam szczeże, że nie widziałem wczesniej nigdy tego klocka, którego użyłeś do zrobienia górnej części zabudowy (ten czarny łuk). Równie super wyszła lampa :) Pogratulować pomysłu i realizacji :)
Pozdrawiam
Nie jest sztuką trafić w muchę przednią szybą...
Sztuką jest, zrobić to boczną!

kris kelvin

#5 Post autor: kris kelvin »

lordofdragonss pisze:Czy ludzik ma inny kolor rąk niż ciało?
Owszem. Może cierpi na chorobę skóry?
zgrredek pisze: Czy ten zaprzęg to wynik wczorajszej dyskusji na temat "duszenia konia" przez Hippotama?
Oj nie, wóz już stoi od jakichś kilku tygodni.
OmenGda pisze:Bardzo ładna konstrukcja. Przyznam szczeże, że nie widziałem wczesniej nigdy tego klocka, którego użyłeś do zrobienia górnej części zabudowy (ten czarny łuk).
To zwykły czarny flex - LINK

Awatar użytkownika
OmenGda
Posty: 873
Rejestracja: 2007-02-05, 21:58
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: OmenGda

 

#6 Post autor: OmenGda »

@kris kelvin
"To zwykły czarny flex" - aaa czyli znaczy, że go po prostu odgjąłeś tak? Kurcze nie wpadł bym na to. Teraz dopiero zauważyłem jak trzymają sie płaskie elementy budy. GENIALNE :)
Nie jest sztuką trafić w muchę przednią szybą...
Sztuką jest, zrobić to boczną!

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#7 Post autor: KUKUS »

Wóz taki mały, a daje tyle radości ;) Zastosowałeś super rozwiązanie z dachem wozu.

kosci
Posty: 136
Rejestracja: 2007-10-05, 11:11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: kosci

 

#8 Post autor: kosci »

to i ja sie dolacze do pochwal, patent na bude genialny.

ODPOWIEDZ