[MOC] Heavy Battle-Ship "Dragon"

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
czekoladowyboss

[MOC] Heavy Battle-Ship "Dragon"

#1 Post autor: czekoladowyboss »

Heavy Battle-Ship "Dragon"

Obrazek

Obrazek

Po długiej przerwie udało mi się coś zbudować :) Myślę że ten patent na mikrodziałka może się komuś sprzydać :) Proszę o komentarze, uwagi itp

Długość: 90 studs = 450 m
Uzbrojenie: 98 cieżkich dział, 28 lekkich działek, 8 wyrzutni (jakichś) torped
Załoga: (powiedzmy) 2436 osób

Reszta zdjęć:

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] [ 17 ] [ 18 ]
[ 19 ] [ 20 ] [ 21 ] [ 22 ] [ 23 ] [ 24 ] [ 25 ] [ 26 ] [ 27 ] [ 28 ] [ 29 ] [ 30 ] [ 31 ] [ 32 ] [ 33 ] [ 34 ]

GALERIA
Ostatnio zmieniony 2008-06-12, 15:50 przez czekoladowyboss, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2137
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#2 Post autor: smyk »

Jak na mój gust, to wyższa półka. Podobają mi się te spaceowe detale i patenty na działka. Zawsze je sobie oglądam i potem wiem jak robić wycieraczki i lusterka w trialówce ;P

Podoba mi się kompozycja kolorystyczna, zwłaszcza te czarne piny między "żebrami". Nie psują bryły, a wprowadzają urozmaicenie. No i oczywiście te... (hmmm, hangary, wewnętrzne pasy startowe?) http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=3222956
Są świetne.

Awatar użytkownika
trubal
Posty: 299
Rejestracja: 2007-06-13, 14:50
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: trubal
Kontakt:

 

#3 Post autor: trubal »

nie wiem co powiedzieć, jest powalający! jedyne co mi nie pasuje, to ta antena(?). Świetne połączenie kolorów, ładnie zgrany, fajny tył.
"I got a bad feeling about this..."

Mój sklep BL:
www.brickbox.prv.pl

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#4 Post autor: spacelord »

Mimo że nie lubię czerwonego to tutaj bardzo ładnie się prezentuje :) Fajne są te "żeberka". Nie chodzi o to że tam w środku są działka, tylko że ich czarne wypełnienie bardzo ładnie wygląda. Przód szaro-żółty też jest udany, model przez te dodatkowe kolory jest ciekawszy.

Bryła też jest OK. Niby cały dół jest płaski, ale jakoś to w ogóle nie przeszkadza.
W okolicach mostku, na środku okrętu - nie bardzo podoba mi się tyle okrągłych działek. Mogłoby być tam trochę "czegoś kanciastego" i więcej nie "z pinów" ... ;)

Małe stateczki też ładne :) (Biały jakoś najładniejszy...)

A na głównym zdjęciu - ten ogień z silników - jakiś mało kosmiczny jest... poza tym bardzo fajne :) Rozumiem że smocza naklejka jest własna?

Masz może w planach przylecieć tym statkiem w sobotę (postraszyć trialowców ;D )?

czekoladowyboss

#5 Post autor: czekoladowyboss »

Dzięki za odpowiedzi, zwłaszcza osoby "spoza działu" :)
Rozumiem że smocza naklejka jest własna?
Oczywiście :)
Masz może w planach przylecieć tym statkiem w sobotę (postraszyć trialowców ;D )?
Raczej nie :( Raz że nie przeżyłby tej podróży, a dwa... już go zburzyłem. Miałem go dość (ciężko budować coś z niczego, a tak to właśnie wyglądało pod koniec budowy).
to ta antena(?)
Tak, przyjmijmy że jest to antena :)
Mogłoby być tam trochę "czegoś kanciastego" i więcej nie "z pinów" ... ;)
Nie miałem innego pomysłu niż piny na zbudowanie 100 dział :)
Jeszcze raz dzięki.
Ostatnio zmieniony 2008-06-12, 22:07 przez czekoladowyboss, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#6 Post autor: ImpreSariO »

Model jest naprawdę bombowy. Wygląda trochę jak spłaszczona zapiekanka =D Świetnie dobrałeś kolorystykę. Fajnie odznacza się przód. Szkoda że zrobiłeś tylko jedno zdjęcie wylotu tego potężnego silnika. Brakuje mi właśnie więcej zdjęć tyłu.

kris kelvin

#7 Post autor: kris kelvin »

Solidna maszyna, od razu widać, że to pancernik a nie jakaś kosmiczna kanonierka i trzeba dawać dyla :)
Mnóstwo detali (najlepsze te działka z łapek minifigów) i bardzo dobrze dobrana kolorystyka.

Awatar użytkownika
OmenGda
Posty: 873
Rejestracja: 2007-02-05, 21:58
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: OmenGda

 

#8 Post autor: OmenGda »

Brak mi słów było przez chwilę... wypasiony model. Bardzo wyraziste detale, model spory. Jak by lego miało taki zestaw, to chyba bym kupił :)
Gratulacje!!!
Nie jest sztuką trafić w muchę przednią szybą...
Sztuką jest, zrobić to boczną!

Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#9 Post autor: Bobofrutx »

Pikny model, dopracowany, widać że troche nad nim siedziałeś ;) Najbardziej podoba mi sie ożebrowanie na przedzie ;]
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

Awatar użytkownika
martinbb
Posty: 673
Rejestracja: 2007-03-10, 14:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: martinbb

 

#10 Post autor: martinbb »

O jezu... co to takie wielkie :O
Duże, ciężkie, uzbrojone... To musi być pancernik :)
Kolor, kształt w porządku, detale OK choć... mogło by ich być więcej (ehhh.. zboczenie ;) )
Ale ilość uzbrojenia wgniata w fotel ;) Idę schować moją flotę za kanapę :D
Inspired by NavySEALs

czekoladowyboss

#11 Post autor: czekoladowyboss »

Szkoda że zrobiłeś tylko jedno zdjęcie wylotu tego potężnego silnika.
Zrobiłem więcej, ale poniewczasie zorientowałem się, że nie włączyłem makra :( Wygrzebałem jeszcze jakieś jedno http://www.brickshelf.com/gallery/czeko ... gon/35.jpg ,ale wiele więcej na nim nie widać. A tak w ogóle wg mnie tył wyszedł mi najsłabiej i nie ma tam co podziwiać :)
Mnóstwo detali
choć... mogło by ich być więcej
No tak :) I komu tu wierzyć?
O jezu... co to takie wielkie :O
Przepraszam, tak wyszło :D
Idę schować moją flotę za kanapę :D
Wypluj te słowa!

Dzięki za (zbyt) przychylne komentarze :)

Awatar użytkownika
martinbb
Posty: 673
Rejestracja: 2007-03-10, 14:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: martinbb

 

#12 Post autor: martinbb »

No może się jeszcze do jednej rzeczy przyczepię - mianowicie co to za ogień z rury wydechowej? ;) Czyżby to paliło jak smok? :D
Inspired by NavySEALs

czekoladowyboss

#13 Post autor: czekoladowyboss »

Mnie się pytasz? Ja tu tylko buduję :)
Będę musiał pomyśleć nad bardziej kosmicznymi efektami specjalnymi, bo taki typowy płomień w Przestrzeni faktycznie wygląda trochę dziwnie.

Awatar użytkownika
Freeman
Posty: 45
Rejestracja: 2008-05-07, 02:53
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: FreemanLUGPol

 

#14 Post autor: Freeman »

Ten ogień nie tyle wygląda dziwnie ile w ogóle jest niemożliwe jego wystąpienie w Przestrzeni ;)

Awatar użytkownika
OmenGda
Posty: 873
Rejestracja: 2007-02-05, 21:58
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: OmenGda

 

#15 Post autor: OmenGda »

a że tak spytam, te malutkie działka, to są ręce ludzików?
bo tak nie za wyraźnie widac?
Nie jest sztuką trafić w muchę przednią szybą...
Sztuką jest, zrobić to boczną!

ODPOWIEDZ