[MOC] Archaon, Lord of the End Times

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
kris kelvin

[MOC] Archaon, Lord of the End Times

#1 Post autor: kris kelvin »

Parę dni temu zrobiłem takie cuś. W sumie to się zastanawiałem czy wrzucać takie maleństwo, ale może się komuś spodoba, albo i nie spodoba :)

Zdecydowanie moja ulubiona postać ze świata Warhammer Fantasy Battle. Szczególnie ten jego "wypasiony tytuł"

Obrazek

Obrazek

I skromna GALERIA

Wystarczająco mhhroczne panie Nexus ? :D
Ostatnio zmieniony 2008-06-18, 07:28 przez kris kelvin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2431
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

Re: Archaon, Lord of the End Times

#2 Post autor: dmac »

Nic a nic nie znam się na Warhammerze, ale scenka bardzo przyjemna (o ile słowo "przyjemna" pasuje do końskich trucheł etc. :) ). A ciepłe skojarzenia budzi z obrazami Franka Frazetty, które uwielbiam (zwłaszcza z "Berserkerem"). Aż żal, że nogi Legowych koni nie dają się ustawiać w bardziej dramatycznych pozach.

I jeszcze ważne ostrzeżenie dla ludzi i koni: nie kładź się na sterczącej włóczni, bo zostaniesz szkieletorem ;) . (To tak a propos grotów sterczących w niebo; tak, wiem, tak jest o wiele bardziej dramatycznie :) . )
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

--LEGOLAS--

#3 Post autor: --LEGOLAS-- »

przeciez bardzo mozliwe jest aby kon czy tez czlowiek dostal wlucznia ktora przeszyje og na wylot i grot bedzie na gorze. bardzo fajna scenka moze niewielka ale ma w sobie to cos :D

Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

#4 Post autor: szarikm »

dmac pisze:Nic a nic nie znam się na Warhammerze, ale scenka bardzo przyjemna
dokładnie tak :) zobaczymy co na to Nexus :)

kris kelvin, ty oszuście! ;) Jak zmontowałeś tę super długą kopię?

dmac pisze:Aż żal, że nogi Legowych koni nie dają się ustawiać w bardziej dramatycznych pozach.
dramatycznych => naturalnych :)

Awatar użytkownika
mienso123
Posty: 319
Rejestracja: 2007-02-15, 14:05
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
brickshelf: mienso123

 

#5 Post autor: mienso123 »

szarikm pisze: kris kelvin, ty oszuście! ;) Jak zmontowałeś tę super długą kopię?
Mi to wygląda na flexa, bo w środku widać takie małe zwężenie

kris kelvin

#6 Post autor: kris kelvin »

No niestety, ale moi drodzy zachowałem się bardzo, ale to bardzo nieładnie.
Długa kopia składa się z kopii i włóczni lego. A trzymają się za pomocą...KLEJU :D
To jednak zbyt długa kopia jak na nią patrzę z perspektywy czasu.

A nad konikami też ubolewam. Szkoda, że nie mają ruchomych nóżek :(

Rzadko się zdarza, żeby dwóch czerwonych wypowiedziało się w jednym temacie.
Maćku, jeszcze Ty i razem stworzymy historię :D

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#7 Post autor: KUKUS »

Bardzo udana scenka. Chciałbym, żeby Lego produkowało takie części- zabawa byłaby jeszcze lepsza :) Super zbroje, tarcze... po prostu aż dech zamiera!

lordofdragonss

#8 Post autor: lordofdragonss »

Bardzo podoba mi się jak "poszażyłeś" hełm konia i minifiga. Kopia wygląda świetnie. Nie widać łączenia.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#9 Post autor: zgrredek »

dmac pisze:Aż żal, że nogi Legowych koni nie dają się ustawiać w bardziej dramatycznych pozach.
kris kelvin pisze:A nad konikami też ubolewam. Szkoda, że nie mają ruchomych nóżek :(
Scenka fajna, a gdyby koń miał ruchome nogi, to byłaby świetna. No ale tak już jest, że legowe koniki najlepiej się prezentują w konduktach żałobnych. Ćwierć wieku czekam, aż LEGO zrobi konie z ruchomymi nogami i chyba się nie doczekam :0(

Rakenski

#10 Post autor: Rakenski »

Bardzo dobra scenka. Jedyne do czego chciałbym sie przyczepic to że podłoże (skaly) są wszędzie jednlitego koloru. Może wato by było wprowadzic w jakims miejscu inny odcien

ODPOWIEDZ