[MOC] Posterunek

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

[MOC] Posterunek

#1 Post autor: Qworg »

Aby ułatwić utrzymanie w większych miastach porządku stawiano dzielnicach o dużej przestępczości posterunki. Pozwalają one zwiększyć ilość patroli oraz skracają czas interwencji żołnierzy.
W dolnym pomieszczeniu znajduję się magazyn oraz cela więzienna. Na parterze są sypialnie stacjonujących tam żołnierzy oraz mała kuchnia. W pierwszym pomieszczeniu znajduję się miejsce gdzie mieszkańcy mogą zgłaszać swoje problemy. Na piętrze znajduje się także pomieszczenie dowódcy posterunku a nad sypialniami pomieszczenia socjalne.
Tekst powyżej nie jest oparty na faktach... po prostu trochę tekstu do MOCa :P.
Zdjęcia trochę kiepskie bo nie mam kiedy zrobić ich przy dziennym świetle.
Galeria znajduje się tutaj:
Posterunek
Mam nadzieję że wam się spodoba.
Ostatnio zmieniony 2008-07-08, 18:57 przez Qworg, łącznie zmieniany 1 raz.
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#2 Post autor: KUKUS »

Heh, czy mi się zdaje, czy pelerynki wykonałeś z papieru kolorowego :P ?? Wyglądają nieźle ... Sam zamek wydaje się ładny, ciekawe kształty, odpowiednio dobrana kolorystyka, użyłeś ładnych dachówek. Pomysł z piętrami- kapitalny :) (chodzi mi głownie o lochy). Całość wydaje się być bawialna- bardzo dobrze :) Ładne i funkcjonalne :P....

Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#3 Post autor: Qworg »

KUKUS pisze:Heh, czy mi się zdaje, czy pelerynki wykonałeś z papieru kolorowego :P ?? Wyglądają nieźle ...
To nie jest papier tylko materiał zadrukowany z dwóch stron.
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

Misaki
Posty: 85
Rejestracja: 2007-09-23, 17:34
Lokalizacja: Sosnowiec
brickshelf: Misaki

 

#4 Post autor: Misaki »

Fajnie wykonany poziom poniżej powierzchni - taka dziura w ziemi. Ciekawe czy ktoś kiedyś pokusi się o zrobienie dwóch poziomów lochów :) Widok ogólny całej bryły budowli naprawdę dobrze się prezentuje.
Ostatnio zmieniony 2008-07-08, 20:35 przez Misaki, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#5 Post autor: Qworg »

Misaki pisze:Fajnie wykonany poziom poniżej powierzchni - taka dziura w ziemi. Ciekawe czy ktoś kiedyś pokusi się o zrobienie dwóch poziomów lochów :) Widok ogólny całej bryły budowli naprawdę dobrze się prezentuje.
Dwa poziomy to nie problem, tylko trzeba mieć z czego je zbudować... może już niedługo :)
Ostatnio zmieniony 2008-07-10, 07:38 przez Qworg, łącznie zmieniany 2 razy.
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2137
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#6 Post autor: smyk »

Duży obiekt, przyzwoita bryła budynku. Nieco mnie razi ilość standardowych elementów (okna) i nadmierna sterylność pomieszczeń. Można by też w poczynania załogi wprowadzić nieco dynamiki.

Ogólnie - niezłe początki :)

Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#7 Post autor: Qworg »

smyk pisze:Duży obiekt, przyzwoita bryła budynku. Nieco mnie razi ilość standardowych elementów (okna) i nadmierna sterylność pomieszczeń. Można by też w poczynania załogi wprowadzić nieco dynamiki.

Ogólnie - niezłe początki :)
Zawsze miałem problemy z większymi budowlami, więc cieszę się że nie tylko ja uznaję ją za w miarę udaną. Jeśli chodzi o ilość standardowych elementów to za bardzo wyjścia nie miałem... poza okienkami (które mam od niedawna i po prostu musiałem (chciałem... i to nawet bardzo :P) ich użyć). Co do sterylności to postaram się następnym razem przyłożyć bardziej do sprzętów domowych ("posterunkowych"??) i ich trochę nawrzucać do pomieszczeń. Na dynamikę jakoś mi pomysłu zabrakło.....
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

Awatar użytkownika
Vlado
VIP
Posty: 149
Rejestracja: 2008-03-22, 19:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Vlado

 

#8 Post autor: Vlado »

Bardzo fajny posterunek.

Sam pracuje nad czyms bardzo podobnym. :)

Fajowo ci wyszly pelerynki. Sam je wymysliles czy to kopia (chodzi mi o kroj) peleryny zlego czarodzieja?
No nie wiem...

Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#9 Post autor: Qworg »

Vlado pisze: Sam je wymysliles czy to kopia (chodzi mi o kroj) peleryny zlego czarodzieja?
Jest to trochę przerobiony krój pelerynki złego czarodzieja.
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

ODPOWIEDZ