[MOC] Mendoza medium fighter

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Aulon

[MOC] Mendoza medium fighter

#1 Post autor: Aulon »

Musiał nabrać "mocy urzędowej" (jakieś 2 tygodnie) od kiedy go zrobiłem do czasu wrzucenia fotek.

Obrazek
Średni myśliwiec "Mendoza" uzbrojony w 2 działka protonowe jest w stanie przebić się przez większość tarczy i pancerzy statków aż do klasy korwety włącznie, używany jako podstawowa jednostka eskortowa UToS (Universal Technocracy of Stars).

Galeria
Ostatnio zmieniony 2008-07-17, 20:16 przez Aulon, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#2 Post autor: Sariel »

Galeria niepubliczna, zero większych zdjęć w poście. Gratulacje - stworzyłeś wzorowy temat z cyklu "Jak nie pokazywać MOCa".
Ostatnio zmieniony 2008-07-17, 11:19 przez Sariel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

#3 Post autor: szarikm »

Obrazek

Kod: Zaznacz cały

[URL=http://www.brickshelf.com/gallery/Aulon/SPACE/Spaceships/Mendoza/medium_fighter_1.jpg][img]http://www.brickshelf.com/gallery/Aulon/SPACE/Spaceships/Mendoza/thumb/medium_fighter_1.jpg_thumb.jpg[/img][/URL]  

Kod: Zaznacz cały

168 KB (bajtów: 172 703)
szerokość: 1438 wysokość: 1020
Aulon, zmniejsz zdjęcia póki galeria nie jest zmoderowana!
Ostatnio zmieniony 2008-07-17, 11:33 przez szarikm, łącznie zmieniany 1 raz.

Aulon

#4 Post autor: Aulon »

ok teraz juz wszystko jest tak jak być powinno, zapraszam do oglądania i konstuktywnej krytyki :D

spacelord
Posty: 960
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#5 Post autor: spacelord »

wydaje mi się że jak na taką miniaturkę to mogłoby być trochę więcej szczegółów - na pewno wyglądałby wtedy lepiej... kształt ok, kolory rzadkie - ale nawet pasują :)

plus za to że na BS są zdjęcia a nie tak jak ostatnio ;)

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2555
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#6 Post autor: V1 »

Nad nazwą mogłeś nieco dłużej (lub krócej :) posiedzieć... gdybym był złośliwy, to bym powiedział - o jaka mendoza :)
Powiedz mi tylko w jakich on jest kolorach? U mnie na ekranie wygląda na róż z fioletem, domyślam się że ciemny to ciemnoszary, a ten różowy?
Konstrukcyjnie wcale daleko nie odbiega od prezentowanych przez najlepszych, może tylko działka mógłbyś dać cieńsze, tzn. z 'bar 4L' zamiast technicowych osiek.
Podobają mi się dysze wylotowe. Jednak pośrodku tylnej części kadłuba czegoś brakuje - kończy się ona zbyt nagle, pionowo ucięta.

O! Czy pilotuje go Pedro i Lopez ?
Ostatnio zmieniony 2008-07-17, 20:54 przez V1, łącznie zmieniany 1 raz.
\/1 ______________

Aulon

#7 Post autor: Aulon »

nazwe akurat wymysliła siora, ja mialem chwilowy zanik szarych komórek, co do kolorów to sie nie dziwie ze nie widać ( było ciemno a ja nie widziałem kto mnie obłapuje itp :P), aczklowiek zeby pomarańczowy wyglądał jak fiolet.... Pilot jest jeden ale podejrzewam ze wśród setek myśliwców znajdzie sie jakiś Pedro i Lopez, najprawdopodobniej w eskadrze kapitana Jose :D tez mi cos ten srodek nie pasował ale nic co bym wymyślił nie wyglądało lepiej.

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2555
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#8 Post autor: V1 »

To żeby prezentacja różowofioletowej 'Mendozy' (hehe) wyglądała nieco lepiej, proszę:
(jeśli Ci się spodobają, to weź sobie, bo ja je za jakiś tydzień usunę)
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
\/1 ______________

ODPOWIEDZ