[MOC] Lekka fregata "Rescator"

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Majek
Posty: 143
Rejestracja: 2008-01-13, 15:30
Lokalizacja: Krosno
brickshelf: Rescator
Kontakt:

 

[MOC] Lekka fregata "Rescator"

#1 Post autor: Majek »

Witam!

Jest to mój pierwszy post tutaj. Także pierwsza poważniejsza kreacja w tej tematyce. :)

Ta fregata służy do ochrony konwojów i zespołów okrętów przed atakami innych
okrętów, a w mniejszym stopniu przed myśliwcami.

Obrazek

Brickshelf
MOCpages

Deeplinki:
1
2
3
4



Proszę o łagodny wymiar kary, bo naprawdę nie mam doświadczenia
(wyskoczyłem z Castle jak filip z konopi). ;)


~Majek
Steel isn't strong, boy, flesh is stronger!

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#2 Post autor: Mikolaj »

Jest taki jakiś.... płaski:)
Sam nie wiem, co o nim sądzic, nie ma żadnych działek, szczegółów przykuwających uwagę, nawet sylwetka jest jakaś.... dziwaczna:P
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Two-Faced

#3 Post autor: Two-Faced »

Przydałoby się trochę bardziej złamać innym kolorem, albo wrzucić na jakieś "kosmiczne" tło, bo tak to masz biały na białym. Podoba mi się tył razem z mostkiem, fajnie uformowany ze skosów. Przód natomiast trochę dziwny jak dla mnie. Skoro to jest fregata, to powinny być jakieś działka ale to jest chyba skala mikro-mikro :) Jak na pierwszy raz to całkiem ciekawie, zatem kokodżambo i do przodu!

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#4 Post autor: Jerac »

Od razu mi się nasuwa porównanie z pracami Arcturusa. Też masz mało części, też jesteś niedoświadczony... a jednak, chciało Ci się, i zbudowałeś coś nawet niezłego. Pewnie, model nie jest doskonały, ale wiadomo o co chodzi, i tutaj można faktycznie napisać że kolorystyka jest ładna. Klasyczna - ale ładna. Ba, jest tutaj także kilka elementów naprawdę ciekawych, jak na przykład lekko opuszczony "pasek" w kadłubie, czy mostek z jednego elementu... który się całkiem nieźle sprawdza.

No dobra. Co można poprawić?
-mostek jest nieco zbyt "płytki". Coś za nim powinno jeszcze być.
-dziób, ble. Nijak nie pasuje ta... to.. no, to pozaokrąglane coś.
-nie zabieraj się za pojazdy militarne w mikroskali bez odpowiedniej bazy części, bo nie masz jak zbudować uzbrojenia. Co nie znaczy że cała mikroskala jest dla Ciebie zamknięta - statki cywilne są równie ciekawe! Spróbuj na przykład wziąć ten statek i zamienić go na frachtowiec. Zbuduj jakiś ciekawy kontener i podłącz go nad kadłubem, może wyglądało by to ciekawie?

bizek

#5 Post autor: bizek »

nawet niezła fajnie wyprofilowany przód

Awatar użytkownika
Maciej Drwięga
Posty: 1109
Rejestracja: 2004-08-08, 13:00
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: maciejd

 

#6 Post autor: Maciej Drwięga »

bizek, kolejna Twoja wypowiedź ani stylistycznie ani merytorycznie nie przystająca do przyjętych tu zasad...
Maciej
-----
Na warsztacie kolejowo, ale jeszcze nie wiem co... pewnie kawałek bocznicy kolejowej, na ten cały bałagan.

ODPOWIEDZ