[MOC] Hemi Hot Rod

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

[MOC] Hemi Hot Rod

#1 Post autor: Misterzumbi »

Ahoi!

Mialem toto pokazac razem z innym(i) Hotrodami, zeby nie zasmiecac forum, ale na te inne na razie nie mam ochoty. Poza tym toto, chociaz jest hot rodem, ma az dwa nowiusienkie autorskie pomysly a z budowa grzebalem sie jakies 8 miesiecy... Jakos mi nie "wchodzil". A to to nie tak bylo, a to siamto musialo byc inaczej rozwiazane, bo mi sie nie widzialo... Obojetne. Tak skladalem i rozkladalem bardzo dlugo, choc buda byla zbudowana w godzinke...
Co do nowych pomyslow, Chcialem miec tylne kola nieco wieksze od przednich, udalo sie napinajac te chudziutka oponke ktora tak lubi V1 na niebieskie dekle a potem na to stara lysa oponke na chama (ale ta z tych dmuchanych)... Efekt jest taki ze tylne kola sa o 1,5 mm wieksze niz przednie co daje bardzo sympatyczna sylwetke... drugim pomyslem jest wciskanie grilla w grilla... Funkcjonuje tylko przy chromowanych elementach, ale tez nie we wszystkich. Zgadlem przypadkowo, mialem jedna glowice zrobiona, a potem przegrzebalem sie przez ilestam zeby znalezc dwa, ktore do siebie pasuja...

Prawdziwe auto mozna obejrzec i uslyszec (! :D) tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=l6nNkyJuqzc

Zdniencia:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tyle. Wiecej nie dostaniecie bo nie ma takiej potrzeby.

Galeria bedzie tutaj:

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=335233

A komu sie chce od 001 do 017 moze obejrzec reszte zdjec... Kilku brakuje (dwa bodajze)...

Ahoi!
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 4 razy.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
Robson
Posty: 709
Rejestracja: 2006-08-31, 21:57
Lokalizacja: Łódź-Bałuty
brickshelf: robson1903
Kontakt:

 

#2 Post autor: Robson »

HoT RoD + no wszystko super, ale jak dla mnie to te modele cały czas są takie same i robią się nudne. Adamie zbuduj jakiegoś jelcza czy kamaza w swojej małej skali a nie kolejnego hotroda ...
Ostatnio zmieniony 2008-08-08, 13:10 przez Robson, łącznie zmieniany 1 raz.
Cb1100RR

Awatar użytkownika
Scrat
Posty: 543
Rejestracja: 2008-06-24, 01:31
Lokalizacja: Lubań
brickshelf: scratel

 

#3 Post autor: Scrat »

Robson1903 pisze:HoT RoD + no wszystko super, ale jak dla mnie to te modele cały czas są takie same i robią się nudne. Adamie zbuduj jakiegoś jelcza czy kamaza w swojej małej skali a nie kolejnego hotroda ...
Eeee tam, marudzisz ;)

Jest piękny, na chwilę obecną mój ulubiony hot rod z Twojej kolekcji(nie licząc Road Zombie).

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#4 Post autor: Sariel »

Ja bym się przyczepił że przednie koła mają szerszą felgę od tylnych - jakoś to nie wygląda. Poza tym cud, miód i orzeszki.
Ostatnio zmieniony 2008-08-08, 13:20 przez Sariel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#5 Post autor: Misterzumbi »

Robson1903 pisze:HoT RoD + no wszystko super, ale jak dla mnie to te modele cały czas są takie same i robią się nudne. Adamie zbuduj jakiegoś jelcza czy kamaza w swojej małej skali a nie kolejnego hotroda ...
Jelcza obiecalem nie budowac. Kamaza moze i zbuduje jak bede mial natchnienie...
Poza tym jakies pol roku nic nie zbudowalem, znaczy sie o zanudzaniu nie ma mowy... A takie same to one napewno nie sa... Nie mam dwoch gdzie buda jest zbudowana tak samo, chociaz podobnie wygladaja...

... A tak w ogole to wy tez budujecie caly czas to samo... Ino duze ciezarowki... :P
Ostatnio zmieniony 2008-08-08, 15:50 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 2 razy.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#6 Post autor: glaz_pimpur »

Pięknie zrobiony silnik. Chciałbym jeszcze zobaczyć widok z drugiej od przodu z drugiej strony tam gdzie jest ten pasek za grilem. Jest na to szansa?
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#7 Post autor: Misterzumbi »

Przejrzyj zdjecia... :D
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Jakub

#8 Post autor: Jakub »

Model jest ładny i zgrabny ,najbardziej mi się tył podoba
I silnik :P
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2008-08-10, 08:03 przez Jakub, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pitrek02
Posty: 880
Rejestracja: 2006-10-05, 19:27
Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
brickshelf: pitrek02

 

#9 Post autor: pitrek02 »

Śliczny...
Moim zdaniem jeszcze lepszy od PPE, który był już mistrzostwem świata!

No nic, biorę klocki i postaram się po raz kolejny zrobić jakiegoś HR. :)

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#10 Post autor: Misterzumbi »

Jakub pisze:(Byś mógł popracować nad ortografią to by było cudownie)
Serdecznie prosze o wytkniecie mi bledow. Za glupi jestem zeby sam skumac.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
pitrek02
Posty: 880
Rejestracja: 2006-10-05, 19:27
Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
brickshelf: pitrek02

 

#11 Post autor: pitrek02 »

Jakub pisze:Byś mógł popracować nad ortografią to by było cudownie
Jak już kolega się czepia ortografii, to może mógłby również zadbać o interpunkcję w swoich postach.
Dziękuję!
Ostatnio zmieniony 2008-08-08, 17:21 przez pitrek02, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2431
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#12 Post autor: dmac »

Piotrek builder pisze: Jak już kolega się czepia ortografii, to może mógłby również zadbać o interpunkcję w swoich postach.
Dziękuję!
Proszę o spokój. Kolega został już pouczony; miejmy nadzieję, że dotarło - o ile jest łaskaw czytać Prywatne Wiadomości.

Wszystkim niezorientowanym wyjaśniam nie wiem który już raz: tak, Adam robi błędy, ale:
- niech krytykują Go za to tylko Ci, którzy najpierw spędzą za granicą taki kawał życia, jak On;
- cieszmy się, że w ogóle chce Mu się pisać po polsku, bo poza Nim projektantów-Polaków mamy w Lego... nooo.... prawie jednego... a konkretnie żadnego. (Kto zna skecz "Camel spotting" Pythonów, ten się teraz uśmiechnie :) .)
- mam zaszczyt być przyjacielem Adama i na ochotnika poprawiam błędy w Jego postach, gdy tylko mam na to czas (nie zawsze, niestety), więc jak ktoś ma wątpy, to zapraszam do mnie na solo :D .
Ostatnio zmieniony 2008-08-08, 17:46 przez dmac, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#13 Post autor: Mikolaj »

Misterzumbi, Czy to jest Ford B?
hot Rod Jest świetny. Podoba mi sie hemi:P
dmac pisze:Kto zna skecz "Camel spotting" Pythonów, ten się teraz uśmiechnie
Na życzenie: :)
:P
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#14 Post autor: Misterzumbi »

To jest Ford A.

Co do bledow, ja naprawde niewiem gdzie nawalilem. Czytam i znalezc nie moge... Staram sie ( co chyba widac po tym ile razy poprawiam posty), ale jak ktos znajdzie to niech chociaz na PW srunie cobym wiedzial... ZDNIENCIA napisalem ekstra tak a nie siak... A ze niemam ani ou, ani eu, ani o z kreska... Moge raczyc å, æ, ø jak chcecie...
mam zaszczyt
Przeca moja mama placi ci stowe miesiecznie zebys byl moim przyjacielem :D...
Ostatnio zmieniony 2008-08-08, 18:33 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 3 razy.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2431
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#15 Post autor: dmac »

Misterzumbi pisze:Czytam i znalezc nie moge...
Nie możesz, bo poprawiłem :D . A "zdniencia" zostawiłem, bo czasem nawet mój dwucyfrowy iloraz inteligencji wystarczy, żeby odróżnić celowe działanie od błędu ;) .
Ostatnio zmieniony 2008-08-08, 18:30 przez dmac, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

ODPOWIEDZ