Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Mobilna platforma JKM
Autor Wiadomość
crises
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-09, 21:51   [MOC] Mobilna platforma JKM

Słowem wstępu o natchnieniu. Oglądałem sobie Wiktoriańską lawetę Kaczora i zamiast pomnika widziałem stoliki, krzesła i parasole - taka ruchoma kawiarenka stawała mi przed oczami. Przeniosłem pomysł w "średniowiecze" i oto powstała Mobilna Platforma Jego Królewskiej Mości.

Jak widać przepisowe 12 kół jest. Wyglądają jak wyglądają, ale budowla jest z założenia prosta. Na marmurowym podwyższeniu siedzi sobie król z berłem i jabłkiem w dłoniach. Przed nim mastkotka na łańcuchu. Z tyłu dwaj rycerze pilnują kieszonkowego. Z przodu dwóch powożących. Gdzie jest napęd? Spytacie. Oto i on:

Fruwający insektopodobny stwór. Miał być smok, ale smoków ci u nas dostatek, a takiego gagatka jeszcze nie było.

W galerii będzie więcej zdjęć. Po zatwierdzeniu, oczywiście. Zapraszam do wyrażenia swoich przemysleń.

Pozdrawiam

PS. Niestety rozpoczyna się ten okres w roku, w którym robienie zdjęć staje się utrudnione. Przepraszam za niezbyt piękne cienie.

M_longer 
VIP

Wpisy: 5271
Wysłany: 2008-09-09, 21:57   

Hmmm...
To ta platforma dość ciężka musi być, bo skoro stwór potrafi latać i jej jeszcze w powietrze nie uniósł? ;)

Ciekawe, ciekawe...
Czułki z wędek rządzą ;)

D.
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-09, 22:13   

Fajny stwór, tron, można było tylko pomyśleć nad mechanizmem skrętnym a nie szurać po piachu:D

rh
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-09, 22:14   

Powiem jedno: genialne.

Po prostu mi się to niesamowicie podoba. Kij z tym, że castle to nie mój styl, ale to po prostu jest świetne. Sama koncepcja - gratulacje ;) insekt - świetny, szkoda tylko, że tych ciem, które mi ciągle po pokoju latają nie dałoby się do czegoś praktycznego wykorzystać :D
Chociaż nie ukrywam, że w pierwszej chwili widząc JKM miałem polityczne skojarzenie i za bardzo nie miałem pomysłu, co o tym myśleć :D

D. napisał/a:
Fajny stwór, tron, można było tylko pomyśleć nad mechanizmem skrętnym a nie szurać po piachu:D

ee tam - robal dobrze podleci i w powietrzu tym skręci :D

D.
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-09, 22:15   

rh napisał/a:
Chociaż nie ukrywam, że w pierwszej chwili widząc JKM miałem polityczne skojarzenie i za bardzo nie miałem pomysłu, co o tym myśleć :D

Kurcze, ja też :D

SeezSQ 

Wpisy: 183
Wysłany: 2008-09-09, 23:09   

crises napisał/a:
Fruwający insektopodobny stwór.
Eeee tam przecież to homar ze skrzydłami:D:D:D

Ramzes 
Master of disaster

Wpisy: 395
Wysłany: 2008-09-10, 07:28   

No no no, nawet zarejestrowany:)
Ciekawie zrobiłes tego insekta, homaropodobnego. Platworma też niczego sobie, ale ja bym dorzucił jakąs scenerie a platworme bardziej skoloryzował, bo taka wydaje się malorzucająca w oczy a przecież to Mobilna Platforma Jego Królewskiej Mości :)
pozdrawiam

Bobofrutx 
VIP
Władca Arctica!

Wpisy: 1014
Wysłany: 2008-09-10, 10:32   

Podoba mi się ten fruwający stwór! Pewnie nieźle musi się namęczyć żeby uciągnąć tą platformę z marmurowym podwyższeniem ;)
Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

Ither 
Boję się szalonych ludzi

Wpisy: 671
Wysłany: 2008-09-10, 11:38   

stwór fajowy, trochę jak homar ;D
natomiast sama kareta nie powala niestety. wewalona masa kół byleby było 12 ;< podobają mi się stojaczki na pochodnie i niewolnik :D

Internetowy Winnetou.

kris kelvin
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-10, 11:43   

Hmmm
No stwór jest kapitalny, ale całość jest mocno kontrowersyjna dla mnie. A krótko mówiąc średnio mi się podoba.
Generalnie ten pierwszy etap z tą wielką ilością kół jest no dziwny po prostu :)

M_longer 
VIP

Wpisy: 5271
Wysłany: 2008-09-10, 13:14   

kris kelvin napisał/a:
Generalnie ten pierwszy etap z tą wielką ilością kół jest no dziwny po prostu :)

Nie jest dziwny. Zauważ że działa pozytywnie na umysł (12 kół... GDZIE ja mam dać te dwanaście kół? Hmm... chyba już wiem...) ;)
Ja nie miałem problemów nawet z liczbą większą niż 20 ;)

Hippotam
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-10, 13:45   

kris kelvin napisał/a:

No to zobaczysz jakie będą następne ;-)

Kaczor
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-10, 15:50   

Bardzo fajne :) Cieszę że moja praca była inspiracją. Tron przypomina mi trochę super fotel z wbudowaną lodówką na piwko jaki kiedyś widziałem :P
Hippotam napisał/a:
No to zobaczysz jakie będą następne ;-)

Będą macki? :D

KUKUS 
VIP

Wpisy: 852
Wysłany: 2008-09-10, 16:49   

Moją uwagę najbardziej zwrócił tron i niewolnik- wyszło ci to perfekcyjnie :) a tilesy dodają uroku całej scence i dzięki nim całość wydaje się być bardziej realistyczna. Natomiast użycie aż tylu kół moim zdaniem psuje trochę całość (chociaż rozumiem, że muszą być ze względu na prawa konkursu). No i muszę przyznać, że owad wyszedł ci całkiem nieźle. Udana scenka :)

Ither 
Boję się szalonych ludzi

Wpisy: 671
Wysłany: 2008-09-10, 17:23   

hmm a zwróciliście uwagę na 'murzyńską' rejestrację? :D

Internetowy Winnetou.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu