Kolejka Linowa

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
TruckeR
Posty: 851
Rejestracja: 2006-05-03, 21:25
Lokalizacja: Układ Mendelejewa
brickshelf: Ciezarowkaz

 

Kolejka Linowa

#1 Post autor: TruckeR »

Cześć.
To BTT jest chyba dla mnie pechowe. W pierwszym etapie sam MOC był do kitu (zdjęcia również), drugi był w miarę ok, natomiast teraz się okazało, że mój aparat najprawdopodobniej zdefektował (jak inaczej można wytłumaczyć to, że nie chce się uruchomić niezależnie od akumulatorów/baterii?). Czyli znowu foty będą żałosne, bo mogę jedynie skorzystać z aparatu w komórce (który nie robi niestety zbyt ładnych zdjęć).

A to co zbudowałem jest sobie kolejka linową. Transportuje ona ludzi z wioski (czy tam miasteczka) do wojskowej bazy umiejscowionej w górach (na górze miał się znaleźć zameczek, ale..). Są dwa wagoniki - czerwony i niebieski - w każdym zmieści się 5 ludzi. Całość jest napędzana silnikiem 2838 i co ciekawe - to działa! (inna sprawa, ze raczej kiepsko). Tak, inspiracją było Return To Castle Wolfenstein ;-]

Więcej nic nie napiszę, bo 1 obraz wart jest 1000 słów.. w tym przypadku 1 zdjęcie to chyba -200 słów....

Obrazek
Obrazek
Obrazek

I tyle. tak, wiem, że te zdjęcia są żałosne, fatalne, beznadziejne, do chrzanu, ale nie jestem w stanie zrobić innych.

pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 2008-10-10, 13:39 przez TruckeR, łącznie zmieniany 1 raz.
Nobody wants him, they just turn their heads
Nobody helps him, now he has his revenge!

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#2 Post autor: grevious27 »

Kolejka całkiem ciekawa. Może jakiś filmik (gdy naprawisz aparat). Mógłbyś trochę bardziej naprężyć linkę, wagoniki by tak nie zwisały :P
Why so serious?

Awatar użytkownika
Pietruch
Posty: 1379
Rejestracja: 2004-12-25, 17:06
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Pietruch-15

 

#3 Post autor: Pietruch »

Bardzo fajna kolejka linowa, ale zdjęcia są koszmarne, okropne... Wiem, nie miałeś aparatu, ale można pożyczyć - dobra prezentacja to połowa sukcesu, tutaj wypadło to poniżej normy. Szkoda.
Ostatnio zmieniony 2008-10-10, 15:10 przez Pietruch, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam,
Maciej

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#4 Post autor: PatrykZ »

Super miniaturka! Tylko te zdjęcia, takie jak u mnie...
Dzieńdobry. Czesio lóbi może i fajoskie statki.

ODPOWIEDZ