[MOC] Stacja "Na krawędzi"

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
rekrutacja

#16 Post autor: rekrutacja »

Mam watpliwosci: gdyby byla to gorna stacja kolejki, to skad sie tam wzial wodospad? Oczywiscie teoretycznie jest to mozliwe, ale w praktyce gorne stacje buduje sie na szczycie, ewentualnie przeleczy, i wodospady tam nie wystapuja. Gdyby to byla stacja posrednia badz dolna. Zreszta mam wrazenie, ze wagoniki z tej stacji odjezdzaja w gore, co w przypadku gornej stacji nie byloby mozliwe.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#17 Post autor: Jerac »

Problem rozwiązany - słowo "górna" usunięte z posta :D

Mrutek

#18 Post autor: Mrutek »

Jakiś wysyp kolejek linowych i wodospadów... Ten etap robi się nudny.
Po za tym: WOW! :-O

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#19 Post autor: lugomina »

Rozwiazanie perspektywy za pomoca mikroskali - pierwsza klasa!
A cala MOC bardzo mocna! :)
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 422
Rejestracja: 2007-06-01, 16:51
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Iskra

 

#20 Post autor: Iskra »

Świetnie wyszła ta perspektywa. Zastanawia mnie tylko, czy na żywo efekt tez jest tak dobry.

kris kelvin

#21 Post autor: kris kelvin »

Można zakończyć już te zawody. Wygrana kogoś innego niż Jeraca to będzie policzek wymierzony nam wszystkim (wybaczcie konkurenci).

Awatar użytkownika
bartek_mi
Posty: 286
Rejestracja: 2007-12-03, 14:11
Lokalizacja: wawa
brickshelf: bartekmi

 

#22 Post autor: bartek_mi »

zlamanie skali swietnie sie tu sprawdzilo. w zasadzie jest niezauwazalne :) dopiero po chwili sie zalapuje, ze ten dalszy wagonik to supelnie inna konkstrukcja...
pieknie

znowu masz moj glos

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#23 Post autor: V1 »

Świetnie wykorzystana mikroskala, naprawdę rewelacyjnie, złudzenie jest fantastyczne.

Choć to chyba jedna z budowli, które dobrze wyglądają tylko na zdjęciu, i to zrobionym tylko z pewnego konkretnego kierunku. Patrząc z boku, dziwnie by wyglądał wagonik wielkości całej stacji. (To tylko takie małe spostrzeżenie :)

Poszczególne elementy (+ zdjęcie) są na tyle dobrze zrobione, że zajęło mi chwilę, żeby się radośnie zorientować na co patrzę, tzn. że domek jest w mikroskali.
Ostatnio zmieniony 2008-10-13, 14:17 przez V1, łącznie zmieniany 1 raz.
\/1 ______________

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#24 Post autor: spacelord »

Super pomysł z tym pomieszaniem skali... wygląda bardzo fajnie.. a i poszczególne elementy też są bardzo dobrze zrobione - budynek na skałach wygląda jak prawdziwy. Gratulacje :)

ODPOWIEDZ