[MOC] ORC ROD

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
lordofdragonss

[MOC] ORC ROD

#1 Post autor: lordofdragonss »

W trakcie budowania nowej fortecy ork Moar zbudowal coś co wcale nie wygląda jak stojak na bronie...
Oto przed państwem: Ork Rod!
Obrazek
"Przepraszamy ale ta wersja jest zbyt prymitywna by posiadać hamulce."
Obrazek
Obrazek
Z tyłu jest silniczek z zestawu 4093 który pozwala na powolna jazdę do przodu.
Obrazek
A tutaj Moar wjeżdza do niewykończonej fortecy którą właśnie buduję.
----------
Mój pierwszy Hot Rod, chlip, wzruszyłem się....
Mam nadzieję że sie spodoba, powstał przez przypadek i budowałem MOCa usilujac sobie przypomnieć jak taki Hot Rod wyglada, wiec pewnie nie ma wielu szczegółów...

Awatar użytkownika
caro
Posty: 496
Rejestracja: 2008-08-26, 09:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: caro

 

#2 Post autor: caro »

Pomysł oryginalny, z wykonaniem już troszkę gorzej, ale zdaję sobie sprawę z tego, ze ork Moar nie posiadał zbyt wielu elementów do budowy hot roda.A skąd taki pomysł? :D
Powoli Astra GSI

lordofdragonss

#3 Post autor: lordofdragonss »

jak pisałem wcześniej, powstał całkowicie przez przypadek przy budowie fortecy. Postanowiłem zbudować jakąś machinę oblężniczą napędzaną silniczkiem a wyszedł Hot Rod. Rany.. Za chwile pewnie zbuduję Castlową Trialówkę xD

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#4 Post autor: grevious27 »

Oooooooo nie, hot rody wdzierają się wszędzie :P Model nawet fajny, jedyne co mi się nie podoba to te tylne koła.
Why so serious?

Awatar użytkownika
Henio
Posty: 56
Rejestracja: 2008-10-07, 19:04
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Henio

 

#5 Post autor: Henio »

Pomysł bardzo dobry ale jak już caro wcześniej wspomniał wykonanie nie jest wspaniałe. Jednakże ten powstał przypadkowo więc już nic nie mówię ;P. Wg. mnie mógłby miec więcej szczegółów, no ale liczy się pomysł i za to ci gratuluję ^^
W Garażu : Ciekawe..

lordofdragonss

#6 Post autor: lordofdragonss »

grevious27 pisze:Oooooooo nie, hot rody wdzierają się wszędzie :P Model nawet fajny, jedyne co mi się nie podoba to te tylne koła.
Właśnie koła najbardziej mi się podobają. Może nie maja żadnych szczegółów ale ich kantowatość pasuje do orków. Poza tym nie miałem innych kół które by tam pasowały.
Ostatnio zmieniony 2008-11-11, 14:55 przez lordofdragonss, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Piterko
Posty: 533
Rejestracja: 2008-08-23, 09:33
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
brickshelf: piterkotm

 

#7 Post autor: Piterko »

To teraz czekać na Space Hot Rod...
Kolorowy mix klocków, ork robił pojazd chyba ze złomu co jednak nie wpływa na jego ciekawy wygląd. Tylne koła - jakież to standardowe xD Najwyraźniej orki są za głupie i nie wiedzą co to kształt koła. Do tego chyba to chodzi na parę. Sympatyczna sprawa.

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#8 Post autor: M_longer »

Piterko pisze:Space Hot Rod
Makorol już takiego zrobił ;)

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=319861

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#9 Post autor: glaz_pimpur »

lordofdragonss pisze:ich (kół) kantowatość pasuje do orków
Powiedzmy, że orki w ten sposób rozumieją amortyzację. Mnie ta kwadratura kół podoba się jak najbardziej.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

ODPOWIEDZ