Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Smocza przystań
Autor Wiadomość
crises
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-11, 19:09   [MOC] Smocza przystań

W królestwie Dragonii smoki służą do tego, do czego w innych królestwach konie. MOC przedstawia smoczą przystań wraz z budynkiem kapitanatu (a może bosmanatu, jeśli jest coś takiego) wraz z pomieszczeniami socjalnymi i wieżą kontroli lotów. Bez zbędnych ceregieli przejdźmy do zdjęć.

Najpierw widok z zewnątrz. Widać tutaj platformę do lądowania, pracowników sprzątających i obsługę oraz dziewczynkę pasącą młode smoczki. Na wieży kontroli lotów tez ruch.

Budynek ma też drugą stronę, czyli wnętrze. Patrząc od lewej do prawej i z dołu do góry: mara wylazła ze studni, areszt z więźniem wydłubującym sobie dziurę w ścianie, pomieszczenie dla pracowniów sprzątających z łóżkami i kuchenką, pokoik "wydawacza" szczotek i środków czystości, poczekalnia dla jeźdźców smoków wraz z biurkiem zarządcy przystani, na poddaszu magazyn rzeczy znalezionych, obok klatka schodowa i wieża kontroli lotów.

W galerii jest więcej zdjęć. Zapraszam :-)

mienso123 

Wpisy: 319
Wysłany: 2008-11-11, 19:27   

Świetny regał z książkami :D

kosci 
Majsterkowicz

Wpisy: 136
Wysłany: 2008-11-11, 19:44   

swietny pomysl. podobaja mi sie papugi pocztowe, biala dama tez niczego sobie. smoki, smoczki i ogr sprzatcz tez mile dla oka. z tym ze w smoczkach cos mi nie pasuje. za bardzo nie umiem tego wyrazic ale czuje taki lekki zgrzyt.
a tego pana na dole zagrzebali (zalali :P) zywcem ?
calkowicie nie podoba mi sie stol z nogami ludzika.
Jednak calosc jak zwykle wymiata.

lordofdragonss
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-11, 20:13   

Żyrandole bardzo mi się podobają, no i ciekawe użycie samochodowych drzwiczek.

Mikolaj 

Wpisy: 1044
Wysłany: 2008-11-11, 21:18   

Świetne smoki! Wnętrze jest średnie, tzn. niektóre pomieszczenia mi się bardzo podobają (kuchnia, nietrzeźwy ork śpiący przy stole) a niektóre są kiepskie jak np. chaotyczny bajzel na poddaszu.

Mimo to przystań robi wrażenie, jest bardzo ładna, choć czy nie powinna być trochę mroczniejsza? :)

Yfronus
[Usunięty]

Wysłany: 2008-11-11, 22:07   

co to są te cosie z rozdwojonymy ogonami? bo mi to wygląda na legowe odwzorowanie chrępaka krętorogiego z HP.
ciekawy pomysł na zrobienie siedzących ludzików.
smoki wyszły ci [EDIT] zajefajnie.

może być?
Ostatnio zmieniony przez Yfronus 2008-11-11, 22:27, w całości zmieniany 1 raz  

M_longer 
VIP

Wpisy: 5320
Wysłany: 2008-11-11, 22:22   

Yfronus napisał/a:
smoki wyszły ci zarypiście.

Zlituj się, ludzie Cię czytają...

Ither 
Boję się szalonych ludzi

Wpisy: 671
Wysłany: 2008-11-11, 22:38   

mienso123 napisał/a:
Świetny regał z książkami :D

ta, do jasnej ciasnej anielki, do swojego mocyka dużego (kilka zdjęć jest już na moim brickshelfie) użyłem niemalże identycznie skonstruowanych półek :((( i kto mi teraz powie, że to niemożliwe wpaść na ten sam pomysł w tym samym czasie? :DDD

A Sam moc świetny, cholerka, podobają mi się smoczki. Chcę więcej obrazków z tej krainy! :D

eidt: buuuuuuuuuuuu :((( i pióro i kałamarz też takie mam :((

Internetowy Winnetou.
Ostatnio zmieniony przez Ither 2008-11-11, 22:44, w całości zmieniany 2 razy  

zgrredek 
Pan Narrans

Wpisy: 2259
Wysłany: 2008-11-11, 22:45   

Świetny pomysł. Mnóstwo ciekawych drobiazgów. Ale nie wszystkiego domyśliłbym się bez opisu. Nie domyśliłbym się biura rzeczy znalezionych (jakiś mało domyślny jestem?), ale jak już wiem to przyznaję, że fajne. Zwłaszcza ten koleś ze spisem w ręku. Pas do lądowania mógłby być większy i mieć "namalowane" jakieś pasy, znaki, strzałki czy coś, żeby od razu było widać, że to służy do lądowania.
W jakiej kategorii ten MOC startuje? Jako nawiedzony dom z racji tego ducha w piwnicy?

Iskra 

Wpisy: 422
Wysłany: 2008-11-11, 22:46   

Kurczę, crises... słabe. Zdecydowanie poniżej Twojego poziomu. Jest trochę ciekawych detali, ale na tym koniec. W architekturze nic interesującego, smoki też jakieś takie niewydarzone, całość strasznie chaotyczna. Jak na Ciebie, to do niczego. Albo mi na oczy padło. :)

Ither 
Boję się szalonych ludzi

Wpisy: 671
Wysłany: 2008-11-11, 22:47   

iskra: ale chyba ma być chaotycznie prawda? spróbuj dbać o porządek będąc jednym trollem, który ma oporządzić masę nadlatujących smoków :)))

Internetowy Winnetou.

martinbb 
Space Engineering

Wpisy: 673
Wysłany: 2008-11-12, 00:30   

Piękny budyneczek.... i stanowczo za dużo studów ;)

Misterzumbi 
Zasłużony

Wpisy: 1449
Wysłany: 2008-11-12, 08:51   

Tez mi sie nie podoba :D.... Jest zdecydowanie za malo zarypiste. A tak na powaznie. Pomysl jest super. Juz raz widzialem cos takiego aczkolwiek w troche innej postaci.

kris kelvin napisał/a:
Boże chroń Lugpol.

PatrykZ 
Adminus Emeritus

Wpisy: 964
Wysłany: 2008-11-12, 10:05   

Świetne, mnóstwo szczegółów. Na pocztątku nie czytałem opisu, przyznam się co i jak zinterpretowałem inaczej jak w opisie.
- więzien nie wydłubujacy dziury, tylko ryjący na ścianie grypsy, lub odliczający dni odsiadki :-)
- koło studni omen goniący nieszczęśnika, coś a'la dziewczynka w The Ring
- na strychu bezwstydnik zwijający papier po załatwieniu potrzeby
Resztę zrozumiałem identycznie jak opisałeś. Wieża kontroli lotów z palandirem zamiast radaru i gołębiami zamiast serwera poczty elektronicznej extra!
Ostatnio zmieniony przez PatrykZ 2008-11-12, 10:05, w całości zmieniany 1 raz  

lugomina 
V-miss Recenzji Krulowa Klocy

Wpisy: 733
Wysłany: 2008-11-12, 14:00   Re: Smocza przystań

Witaj crises, swietny pomysl!
Tak jak zgredek widzialabym to o wiele bardziej rozbudowane - lotnisko smocze to nie byle co :)
Gdzie wyrazne ladowisko, gdzie wózek z bagazami, pracownik naziemny z pochodniami albo schodki dla pasazerów do wejscia na smoka?

Na zewnatrz z trudnoscia widze, co sie dzieje.. duzo czarnego i pelno studów...
Myjnia bardzo dobry pomysl, ale tez tak w srodku wszystkiego, tuz przed wejsciem..
Ze smoków podoba mi sie ten czerwony.
Jak i innym, bardzo lubie tez wieza kontrolna z papugami pocztowymi i nietoperzem w roli kurka. Skoro to na lotnisku, to brakuje mi tez skarpety wiatrowej czy jak to sie nazywa ;)

Ale reszta tak sobie. Male smoczki zlewaja sie z tlem.. (nie wiedzialam, ze gady sa jaroszami ;) - co prawda uroczy pomysl z ich pasieniem. A skoro sa tam male smoczki, to gdzie ich gniazdo?
Nie rozumiem tez w ogóle, po co na lotnisku zamurowany loch z wiezniem? Cela fajna, zwlaszcza lezanka, ale dlaczego lotnisko zajmuje sie dzialalnoscia penitencjarna? Smoka chcial ukrasc? :)

Nie lubie tez tych wszystkich orków ;P ale zgaduje, ze musieli sie przydac do niewdziecznych robót :) Poczekalnia dobry pomysl, chociaz wyglada bardziej jak biblioteka - bez opisu nie domyslilabym sie..
Swietny pomysl na biuro rzeczy znalezionych :)

Ogólnie: swietny pomysl, fajne szczególy i dobry poczatek - widzialabym to chetnie poprawione gdzieniegdzie. Czekam i pozdrawiam :)

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu